Tribul Circ

DeletedUser

ce parere aveti despre tribul circ? va scriu ca sa stiti cine aveti aliati cu ei sau pna. Tribul meu avea pna cu ei. Azi l-au terminat si ne-au trimis mesaj ca "incheiem pna-ul dar asta nu inseamna ca intram in razboi" si peste 2 secunde tot tribul e atacat de cei din circ. Mie unu mi se pare foarte josnic lucrul pe care l-au facut
 

DeletedUser

PNA- atacand membrii fara comunicare in peralabil cu diplomatii, si infiltrand spioni

a se citi de jos in sus, si a se interpreta dupa dorintza....
zuper astăzi la ora 14:03
Pai asta sa ne spuneti voi. Desi cred ca pot sa vi-l spun eu. V-ati vazut prea bine si ati zis ca ne dati tzaeapa (incheiati PNA si atacati imediat) pe toate fronturile dupa cum scrie pe forumul vostru

wldsnk în data de 07.05. la ora 16:40ok, respect
mirceaberzovan în data de 07.05. la ora 16:27v-am trimis mesaj imediat cum am aflat ca a atacat, scuzele noastre, este tot ce putem oferi in momentul de fata si sparanta unei colaborari viitoare....membrii vostri daa mai sut atacati sa imi trimta un raport iar eu voi exclude acel memru din tribul nostru,
respect
wldsnk în data de 07.05. la ora 16:22da, bine ca ati vorbit cu el fiindca i-a cam distrus pe 2 de la noi din trib. Daca nu trimiteati mesajl eram gata sa il atacam. Nu avem nimic cu tribul vostru , doar cu gladiator ala. NU il mai atacam acum dar dak mai ataca odata... .respect...
mirceaberzovan în data de 07.05. la ora 16:15imi pare rau ca unul din membrii nstrii s-a pripit si a atacat un membru al tribului vostru, imi cer scuze pentru acest incident si doresc sa precizez ca va ramane un incident izolat si nu se va repeta,
multumesc pentur intelegere,
respect...
 

DeletedUser

dc scrii acolo pna- atacand membrii fara a vorbi cu diplomatii? pai cine ne-a atacat ma nu voi pe noi, a distrus ala 2 membri din zuper troy si dupaia v-ati cerut scuze, ai vazut ca nu l*am atacat dupaia desi era normal, auzi aveam pna cu voi si ala ne ataca si ne distruge si dupaia scuze. Si nici macar nu l-ati dat afara din trib pe ala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te rog de acuma incolo posteaza in forumul corespunzator, nu mai posta asa aiurea.

Multumesc anticipat
 

DeletedUser

da, nu am mai postat pe forum si nu stiam ca trebuie aici, scuze.

Deci mircea berzovan vorbesti de ceva de acum mult timp si incearci sa distragi atentia asupra adevaratului motiv pentru care am pus acest topic. De aceea cer parerea si altor useri referitor la ce au facut cei din circ
 

DeletedUser

asta e un joc d strategie
nu inteleg de ce va tot plangeti..:confused: ..poate asta e strategia tribului circ
 

DeletedUser

nu ne plangem vroiam sa se stie ce fel de trib e circ, mai intai face pna, dupaia zice ca nu mai ataca, planuieste bine atacul, incheie pna-ul si ne trimite mesaj ca asta nu inseamna ca vrem razboi si la 2 minute ne ataca
 

DeletedUser

lasa ca bine va face .. mie nu imi pare rau ca va ataca .. din moment ce aveti un lider ca ''zuper'' care la inceputul jocului avea 14 ani trecuti la varsta .. dupa a trecut la 15 si acuma la 18 ani .... daca el nici macar nu se poate hotara ce varsta are .. va dati seama ce poate face in trib ..

cu respect inamicul vostru nr 1 .. PopescuA
 

DeletedUser

Join Date: Apr 2007
Posts: 88

Default
lasa ca bine va face .. mie nu imi pare rau ca va ataca .. din moment ce aveti un lider ca ''zuper'' care la inceputul jocului avea 14 ani trecuti la varsta .. dupa a trecut la 15 si acuma la 18 ani .... daca el nici macar nu se poate hotara ce varsta are .. va dati seama ce poate face in trib ..

cu respect inamicul vostru nr 1 .. PopescuA

bine zis:)
 

DeletedUser

gimme' a break

hai termina cu vocabularul asta de cartier...daca nu esti in stare sa legi 2 cuvinte ca lumea du-te pe maidan omule
:D:rolleyes:


ce sa-ti povestesc,marele trib "Troy" unde era...care a speriat vestu'
 

DeletedUser

Adevarul Circ (chiar daca ei trucheaza mesajele ca sa para altceva)

Deci, acum ceva vreme, aveam PNA cu ei. Din senin The Gladiator il ataca pe Desertfox, aproape il distruge. MAi mult, ne dadea mesaje ca sa ne provoace sa-l injuram si sa "anunte jignirea". Pana la urma, nesimtirea celor din CIRC se rezuma la "ne cerem scuze" fara sa aplice nici o sanctiune asupra lui. Dak se intampla asa ceva in tribu meu, l-as fi dat afara ;)

Acum trece ceva vreme. Ieri primim un mesaj pe care nici nu apucam sa-l citim si in 2 min ei ne ataca pe toate fronturile fara motiv.

wutangman astăzi la ora 11:52
Din acest momentul tribul CIRC si tribul Z-Troy sunt in razboi.Atacati membrii acestui trib pe toate continetele.Pana diseara trebuie sa fie deschis cate un front de lupta pe toate continetele.SUCCES!!!

Nu ne plangem caci suntem puternici.
VREAU SA ATENTIONEZ TOATE TRIBURILE CARE AU ALIANTA SAU PNA CU EI DE "NESIMTIREA UNOR CIRCARI". Nu as vrea sa se intample acelasi lucru si altora
 

DeletedUser

Popescu si ai lui campionii rasului

Si la noi pe forum popescu vorbea toata ziua. Vad ca acum "virusul Popescu si friends" a invadat forumul oficial. Credetima caci daca veti face un post mare cu "CARNAT" in max 10 min popescu& friends va raspunde cu intrebari de genu "cum se mananca?" "ce culoare are?"

Asta nu are viatza cred ca nici nu-i mai trebuie messenger de cand a dat de triburile :rolleyes: :D
 

DeletedUser

dupa cum spuneam si mai devreme: gimme' a break!
spre deosebire de unii care au chiar numai gura mare unii mai stiu sa si joace
:rolleyes: :D

ia sa-ti vedem tribul tau maret pe .ro:

mda 99 membrii 1500 media pe jucator vreo 50 jucatori sub 1k...SUPER INTERESANT FRATE!
:cool: :eek:
aku hai lasa-ne
 

DeletedUser

z troy

se pare ca iar avem parte de zvacniri adolescentine gen zuper(personal am mai trecut prin asta la inceputul jocului)manifestari ce frizeaza ridicolul si ridica mediocritatea la rang d virtute
te rog baiete du te si vezi ti d maretu trib (al carui nume troy inca il folositi cu nerusinare desi la plecarea fondatorului spuneati ca veti renunta la el din respect )ca vad ca sunteti cam plangaciosi cand va ataca cineva


ps:pOPESCU A PLECAT DIN Z TROY NU A FOST DAT AFARA
 

DeletedUser

Si la noi pe forum popescu vorbea toata ziua. Vad ca acum "virusul Popescu si friends" a invadat forumul oficial. Credetima caci daca veti face un post mare cu "CARNAT" in max 10 min popescu& friends va raspunde cu intrebari de genu "cum se mananca?" "ce culoare are?"

Asta nu are viatza cred ca nici nu-i mai trebuie messenger de cand a dat de triburile :rolleyes: :D

hehe ce v-am spus .... la 13 ani e greu sa te descurci si cu scoala generala si cu pubertatea si cu triburile .. toate 3 deodata .. e greu .... si cand te crezi si de 18 ani .. va dati seama ce probleme are tipul asta?? ... tribul lui este puternic .. da tine in el .... cine stie cum ne innobileaza astia pe toti intr-o seara .. ca nah .. lor nu le e frica .. ei sunt puternici .. 20000 de punte cu totul( mare trib mare conducator :)))))) )
ai noroc ca esti departe de mine ... ca erai la marginea hartii acum :D
 

DeletedUser6

hehe ce v-am spus .... la 13 ani e greu sa te descurci si cu scoala generala si cu pubertatea si cu triburile .. toate 3 deodata .. e greu .... si cand te crezi si de 18 ani .. va dati seama ce probleme are tipul asta?? ... tribul lui este puternic .. da tine in el .... cine stie cum ne innobileaza astia pe toti intr-o seara .. ca nah .. lor nu le e frica .. ei sunt puternici .. 20000 de punte cu totul( mare trib mare conducator :)))))) )
ai noroc ca esti departe de mine ... ca erai la marginea hartii acum :D

Popescule ,zuper asta e copilul din print screanul care mi l-ai dat mai demult?... Imi pare rau de oamenii care se lasa condusi de un copil de 13 ani...
 

DeletedUser

Popescule ,zuper asta e copilul din print screanul care mi l-ai dat mai demult?... Imi pare rau de oamenii care se lasa condusi de un copil de 13 ani...

din pacate da .. dar el se crede de 18 .. si chiar isi ia rolul in serios de adolescent ii dadea lui hades1234 sfaturi despre viata si femei :))))))))))))
 

DeletedUser

daca o mai aveam o postam pe forum .... dar poate o sa fa rost de ea .. sa apelez la niste prieteni
 
Sus