Tribul Circ

DeletedUser219

:eek:

Ne-ai facut curiosi pe toti, ia sapa adanc si fa rost de ea, sa vada si ochiu nostru ca sa putem sa judecam mai bine :rolleyes:

Asteptam :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa mici cautari ... am gasit pozele mult asteptate ...cu cel mai zuper baiat :))))) .. o sa il rog pe talibanul sa faca ''ororurile'' :p
 

DeletedUser219

Am sa imi iau si eu ochelari de astia, da o sa imi stea mai bine ca am barba :D
 

DeletedUser

lalala

mda :D ce sa zic, nu mai zic nimic, ca nu vb nimeni pe forum in afara de popescu& friends. Succes popesculeeeeee pletosulleeeeee
 

DeletedUser

ai visat noaptea trecuta "popescu& friends" sau ce tot pomenesti de ei? :)
 

DeletedUser

ori terminati cu off topicurile si cu intepaturile ori acest topic va fi inchis!
 

DeletedUser

ai grija

deci vezi ca te intreci cu gluma prietene:mad: nu ti ai ciocnit valizele in gara cu mine chiar vrei sa te iau la personal:rolleyes:
 

DeletedUser

Inca o data.
Daca sunteti in stare sa purtati o batalie de propaganda ramanand in limitele decentei, puteti continua. Daca nu, nu este nici o problema, discutia se inchide.
Pentru jigniri, invective sau alte lucruri de genul asta exista discutiile private pe IRC, messenger sau e-mail. Acesta este un forum public si primul lucru pe care trebuie sa-l respectati este decenta si respectul fata de ceilalti colegi de forum.

Howgh!
 

DeletedUser

Adevarul despre o parte din cei de la Circ e ca nu au nici cuvant si nici onoare. Sa nu mai zic de curaj....ataca numai jucatori cu punctaj mic si doar daca sint mai multi de trei...Dupa un astfel de atac vorbisem cu unul din agresori si convenisem sa ne luptam 1-1, pentru placerea jocului, dupa ce mai cresc si eu la puncte si al armata. Am "batut" palma, vitual evident, si acum sint din nou atacat de 3 de la ei inclusiv de respectivul erou. Evident, cum toate triburile mari sint aliate intre ele si nu au curaj sa faca ceva presupun ca pe aici vor ramane intameietorii lor care o sa mai stea de povesti pe forum. Nu stiu cine e la Circ comandant, general sau ce titlu o avea pe 65 dar cu niste asa "bravi" soldati se face de ras....Nu stiu cum e pe celelalte continente de pe 65 numai curajosi din astia sint la ei....In rest have fun !

Later: Cel cu care convenisem sa luptam 1-1 a mai incercat si mai demult cand avea tot cu vreo 200 puncte peste mine si a pierdut tot ce a trimis. Sint curios daca aveam 3000 de puncte cati trebuiau sa vina de la Circ...
 

DeletedUser

Adevarul despre o parte din cei de la Circ e ca nu au nici cuvant si nici onoare. Sa nu mai zic de curaj....ataca numai jucatori cu punctaj mic si doar daca sint mai multi de trei...Dupa un astfel de atac vorbisem cu unul din agresori si convenisem sa ne luptam 1-1, pentru placerea jocului, dupa ce mai cresc si eu la puncte si al armata. Am "batut" palma, vitual evident, si acum sint din nou atacat de 3 de la ei inclusiv de respectivul erou. Evident, cum toate triburile mari sint aliate intre ele si nu au curaj sa faca ceva presupun ca pe aici vor ramane intameietorii lor care o sa mai stea de povesti pe forum. Nu stiu cine e la Circ comandant, general sau ce titlu o avea pe 65 dar cu niste asa "bravi" soldati se face de ras....Nu stiu cum e pe celelalte continente de pe 65 numai curajosi din astia sint la ei....In rest have fun !

Later: Cel cu care convenisem sa luptam 1-1 a mai incercat si mai demult cand avea tot cu vreo 200 puncte peste mine si a pierdut tot ce a trimis. Sint curios daca aveam 3000 de puncte cati trebuiau sa vina de la Circ...

nu se numeste jocul"satul" ci triburile, asta inseaman ca daca ataci un jucator din CL ataci tribul, atunci fiind un joc care cel putin la nivelul asta incurajeaza jocul de echipa...nu inteleg de ce nu te-ai ajutat si tu cu cei din echipa ta?cat despere membrii circ...depinde...este posibil sa piarda unul, 2 trei trupele de atac...dar ce conteaza este finalul...oricum orice critica este binevenita;)
 
Sus