Tribul noi-adio!- stranutelu-adio!

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si ce rezolvi Mihai?
Lasi un cont de 2-4-5 milioane cu o gramada de bani bagati in CP pentru o lume noua..unde obsesia triburile va reveni?
Si tot asa..un ciclu nesfarsit?(ca in natura..obsedatilor..=)))
Pentru mine L5 e prima si ultima lume..sincer debia astept sa ma las..

ma eu m-am lasat ca nu mai aveam bani de premium:((
 

DeletedUser

aikon tata :)))) daca ai da si mie ca st in criza :)) barem 5000 :))=)))
 

DeletedUser

pai oricum e un topic de spam... deoarece retragerea se face in liniste ... :p mai ales ca nu va retrageti victoriosi de pe o pozitie superioara in clasament
 

DeletedUser

fiind tema de spam, dupa cum spuneti toti, nu mai bine inchid tema?
 

DeletedUser6843

pai oricum e un topic de spam... deoarece retragerea se face in liniste ... :p mai ales ca nu va retrageti victoriosi de pe o pozitie superioara in clasament

Te oftici ca nu o sa isi aduca aminte nimeni de tine in joc?
Asta e
Trebuie sa te obisnuiesti.
Tot un nimeni o sa fi si daca ne ti contra noua
 

DeletedUser6843

Multumim stranutelu:) pentru tot ce ai facut pentru noi pe L5

Iti dau 2 capace.
Tu jucator de 5 milioane care toti te vroiau la ei si nu te`ai dus.
Ai dat si stergere cont.
Ai respectul la toate triburile de pe l5.
Nu ca astia din SAS,WAROOM,YKZ care lesina dupa membrii cu punctaj.
:D

peseu:

Acum că zilele se scurtează şi nopţile devin mai reci raman poveştile despre bătăliile glorioase şi clădirile pompoase care ne-au reprezentat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Ce mesaj ti-am dat stranu ?


Sa astepti pana vin acasa da tu batman batman...deabea acum am venit home poate intri pe minunatul messenger ;)
 

DeletedUser

Iti dau 2 capace.
Tu jucator de 5 milioane care toti te vroiau la ei si nu te`ai dus.
Ai dat si stergere cont.
Ai respectul la toate triburile de pe l5.
Nu ca astia din SAS,WAROOM,YKZ care lesina dupa membrii cu punctaj.
:D

Ce sa zic...le urez succes si punctele mele le ia doar daca cucereste satele:))
 

DeletedUser

ce trib este NOI????????????:confused:

genial post ... :D ai dreptate stranutelu nu o sa isi aduca nimeni aminte de mine ca nu am nevoie sa isi aduca aminte... ca nu mor... de tine o sa isi aduca aminte o zii 2 -3 apoi te uita... si membri tai la fel ... tii legatura cu o persoana si o tii minte (la jocuri) atata timp cat ai contact cu fenomenu ... daca te lasi de tot sigur cand beau un wisky de 20 de ani o sa imi amintesc ca stranutelu a postat de 20 de ori inutil si fara rost ... doar ca sa isi alunge plictiseala
 

DeletedUser6843

genial post ... :D ai dreptate stranutelu nu o sa isi aduca nimeni aminte de mine ca nu am nevoie sa isi aduca aminte... ca nu mor... de tine o sa isi aduca aminte o zii 2 -3 apoi te uita... si membri tai la fel ... tii legatura cu o persoana si o tii minte (la jocuri) atata timp cat ai contact cu fenomenu ... daca te lasi de tot sigur cand beau un wisky de 20 de ani o sa imi amintesc ca stranutelu a postat de 20 de ori inutil si fara rost ... doar ca sa isi alunge plictiseala

Am postat de 20 de ori sa fiu singur ca un om ca tine ar intelege,dar degeaba :)).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus