Tribul scula. Istorie sau indecenta?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9103

1. Sanii nu sunt organe sexuale, nu reprezinta jignire.
2. Daca era nud, era indecenta.

Prescurtarea ii de bun simt si poza la fel, in schimb cu "scula". Puteti sa o folositi unde doriti dar nu pe joc.

O zi placuta
 

DeletedUser

se pare ca veți avea probleme pe lumea asta! Cineva va iubește mult de tot!
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
=))))) numai pot de ras =))))))


ups :D sper sa nu imi vada "69"-le de la nume =))) poate ma baneaza :)))))

prietene crede-ma ca asta e scopul jocului sa ne amuzam, cine ma stie si a jucat cu mine sau impotriva mea poate sa iti confirma ca nu am injurat sau alte chestii chiar si cand am pierdut mereu am vazut amuzamentul, dar uite ca lumea consudera ca sunt trivial
 

DeletedUser

Limba romana ii interpretabila, fiecare face in favoarea lui. Ii o chestie de bun simt. da probabil ca se cere prea mult

cu riscu de probabil a`ami lua vacanta tin sa te anunt domle vasy ca esti cam depsit de situatie, in general, ca si "topicar" , dar dela cult ce vrei a te da, dar ca si admin, avand in vedere raspunsu ce mi l`ai dat ieri la tiketu ala .. restu n`am treaba, oricum relatiile "ruleaza" ..

nu din pozitia de as fi avut ceva pe undeva cu nbz pe alte lumi, asa ca simplu cititor, cand citesti ceva , in cazu nostru scula, te duci si sa vezi ce si cum p`acolo la trib, daca e scula e scula dar daca e rascularea atunci e alata manacare..pt cine pofteste. Daca era prescurtarea "Vagin" venim acu gales inspre netrebnici (mare nume, stiu) , ca era mare lucru ? daat fiin faptul ca iti garentez eu ca multe persoane pana in 18 ani, marea majoritate sau si peste 18, nici nu stiu ce/cu ce se manaca asa ceva , ***** e ceea ce e ,nu asta..is multe explicatii in fine ideea e ca ideea adminilor e una gresita, din pct meu de vedere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene crede-ma ca asta e scopul jocului sa ne amuzam, cine ma stie si a jucat cu mine sau impotriva mea poate sa iti confirma ca nu am injurat sau alte chestii chiar si cand am pierdut mereu am vazut amuzamentul, dar uite ca lumea consudera ca sunt trivial

taci mai ca te cunosc.Te sustin normal!

PS: vasy vezi ca lord a zis ca e organ intim feminin,nu a zis sexual.
 

DeletedUser

1. Sanii nu sunt organe sexuale, nu reprezinta jignire.
2. Daca era nud, era indecenta.

Prescurtarea ii de bun simt si poza la fel, in schimb cu "scula". Puteti sa o folositi unde doriti dar nu pe joc.

O zi placuta

mai invatati limba engleza...
sani=breasts
tits=tate
simbolizeaza aceeasi chestie dar e totusi odiferenta...
e ca si cum ai zice p__a in loc de 'penis'
 

DeletedUser20252

Imi doresc din tot sufletul sa se duca dracului jocul asta ca e prea mare nesimtirea pe jocul asta.
Deci tits care inseamna TZATZE nu este interzis,insa scula este interzis,si colac peste pupaza cei din Tits au mai pus la profil si o pereche de TZATZE gigant.Poi un copil cand intra pe joc,cand se uita TZATZELE aleia tu la ce crezi ca se gandeste?Eu cred ca se gandeste daca si-a facut temele.


Hai ca deja se vede cu ochiul liber ca aici este vorba de favoritism si o dati in penibil.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
in fine numele sa schimbat
voi depune ticket in germatia daca ma ajuta careva, si na ticket depun nu sa vada aia dar asa e singura cale pentru a lua legatura cu domnisoara sau doamne carmi
ca altfel nu se streseaza sa auda problemele noastre
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
1. Sanii nu sunt organe sexuale, nu reprezinta jignire.
2. Daca era nud, era indecenta.

Prescurtarea ii de bun simt si poza la fel, in schimb cu "scula". Puteti sa o folositi unde doriti dar nu pe joc.

O zi placuta

Vasy, cum poti spune asa ceva? Sanii fac parte din "arsenalul sexual" al unei femei :D fara ei, n-ar mai fi nimic la fel :))

Ideea este ca :

Tribul TITS (sani) + poza de la profilul lor, au o conotatie sexuala .

SCULA lui lord catau se refera la cu totul altceva :))



in schimb cu "scula". Puteti sa o folositi unde doriti dar nu pe joc.

unde sa o folosim? ,merge intre TITS? :))
 

DeletedUser9103

mai invatati limba engleza...
sani=breasts
tits=tate
simbolizeaza aceeasi chestie dar e totusi odiferenta...
e ca si cum ai zice p__a in loc de 'penis'

Hai ca esti simpatic. Da care este diferenta dintre sanii si tate? tate probil are capra sau vaca, dar poza, face referire la sani.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
deci mi sa impus sa schimb atata denumirea la sat
"probleme cu scula?"
cat si titulatura din dreptul numei
"rasculat"
e nebunie sau nu?:))
 

DeletedUser

Daca nu aveți relații domnilor din "Scula" trebuie sa faceți după cum spun cei care au.
Prea ați stat voi liniștiți și v-ați văzut de joc...asa ceva nu prea este permis din câte se vede!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus