Triburi care vor aparea !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai toate numele pot fi furate...:D:D:D:D:D

cel mai bne este sa anunti numele dupa ce ti l-ai adjudecat...:D
 

DeletedUser17342

asta cu furatul numelor mi se pare cel mai aiurea lucru. ar trebui sa se 'branduiasca' numele o data cu infiintarea tribului pe o lume. si apoi sa poata fi creat acel trib pe o lume nou doar de catre intemeietorul initial sau de cei pe care i-a delegat el. sa aiba adminii un fel de evidenta. ceva automatizat care sa nu te lase sa pui numele. sper sa nu mi se intample si mie ca fac urat:p mai multe nu mai zic, ca dupa aia dau idei
 

DeletedUser

asta cu furatul numelor mi se pare cel mai aiurea lucru. ar trebui sa se 'branduiasca' numele o data cu infiintarea tribului pe o lume. si apoi sa poata fi creat acel trib pe o lume nou doar de catre intemeietorul initial sau de cei pe care i-a delegat el. sa aiba adminii un fel de evidenta. ceva automatizat care sa nu te lase sa pui numele. sper sa nu mi se intample si mie ca fac urat:p mai multe nu mai zic, ca dupa aia dau idei

crezi ca nu au patit-o multi? :):):):)

fii cu bagare de seama atunci cand faci public ceva
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Dar cât de mult mai contează numele tribului, având în vedere aceste "împrumuturi" ?
Aquilla - JOY cum ar suna ?
 

DeletedUser17342

Conteaza numele tribului. Poate unii jucatori vor sa fie cunoscuti ca trib, ca echipa. Si nu intra pe orice lume. Intra pe o lume, se impun, castiga respect, si apoi se multa pe alta lume daca vor cu totii. Si acel trib pe orice lume pe care intra sa fie respectat. Nu sa zici "aaaa uite in tribul ala..x.. sunt jucatorii aia buni.." sa zici: "aaaa, uite tribul... x. e bun."
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cam greu ce spui tu ... palmares, reputaţie ... nici chiar jucătorii nu se păstrează, rămân conturile pe mâna altora etc...oricum, eu susţin iniţiativa, mi se pare puţin naivă însă. Trebuie tratat ca un joc totuşi, nici prea în serios luat.
 

DeletedUser

O sa fie frumoasa lumea 14. Avand in vedere ca eu si prieteni mei de pe l4 ne vom face un micut trib care doreste tot binele :D
Numele tribului va fi unul specific noua, stilului nostru de "lupta".
Da da, stiu ca nu va prea intereseaza. Dar doream si eu sa anunt venirea unor dilai de pe L4 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

chiar va fi frumoasa l14,vor veni multi playeri puternici de pe alte lum...va fi ceva gen lumea 4 si 10
 

DeletedUser

:)
ma gandesc daca sa intre si WAR.... dar nu am avut timp sa intreb colegii :((
 

DeletedUser20078

o lume clasica 2 nu am avea parte si noi:(iarasi paladini,biserici,talerii...
 

DeletedUser

Vine si tribul NeM cu jucatori de pe lumea 9,10 si 12 !
Intra in N-V
Daca ai experienta si vrei sa intrii cu noi add id de mess cszone09 !

Bafta tuturor !
 

DeletedUser

Numele tribului: Nume temporar
Prescurtare: ......
Număr de membri: 13
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 979
Punctaj total: 979
Punctaj mediu: 75
Rang: 62


Un trib care se va impune pe 14.;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus