Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Chiar ma uitam prin profilul "TDL" si pe lista lor de membri dupa nume, dar te-ai grabit tu sa postezi :)

Ca sa nu fiu off topic:

Numele tribului: Cavalerii Templieri
Prescurtare: CT
Număr de membri: 30
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.027
Punctaj total: 2.027
Punctaj mediu: 67
Rang: 109

Nimeni cunoscut prin trib. Mesteruuu stie mai bine. :)
 

DeletedUser1959

Chiar ma uitam prin profilul "TDL" si pe lista lor de membri dupa nume, dar te-ai grabit tu sa postezi :)

Ca sa nu fiu off topic:

Numele tribului: Cavalerii Templieri
Prescurtare: CT
Număr de membri: 30
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.027
Punctaj total: 2.027
Punctaj mediu: 67
Rang: 109

Nimeni cunoscut prin trib. Mesteruuu stie mai bine. :)

adevar graiesti.
Pe bune chiar nu au nici macar un gram de originalitate in mintea aia?
 

DeletedUser

e chiar grotesc...oamenii sustin ca erau in trib pe l1...probabil eu nu-mi aduc aminte:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

flamer astăzi la ora 23:57
hai prietene vezi=ti d treaba...nu m-ai vz p acolo?nu ai fost in viata ta p acolo trolule...jet!
pamperap astăzi la ora 23:56
/:)....dac iti aduci aminte de top_speed ...da na..u esti uituc..ioniki macar nu team vzt ep acolo
flamer astăzi la ora 23:55
ce id aveai in TLD?lasa vrajeala..iti zic eu ca nu erai acolo


el nici nu ma vedea p acolo=))))...off,offf si astia conduc un trib de locul 5 pe l13..tare
 

DeletedUser

bine macar ca au revenit la viata "brontozaurii" (termenul il folosesc pe ton de lauda) care pot semnala si se pot revolta contra lor. Dar pentru ce va mirati, povestea se repeta pe absolut toate lumile noi. Pe fiecare apare cate un TLD, TLB, Die-uri, BURN-uri cu gramada, etc etc.

Tot urmand "traditia" lumilor anterioare, asta e si singura lor aparitie notabila pe forum. Au si ei parte de cele 30 de secunde de faima pe care le-au cautat (pentru ca apar aici) si apoi nu se mai aude de ele.

Intr-un fel, le faceti jocul copiilor astora plagiatori. Ei asta vor, putina celebritate castigata pe spinarea celor care au jucat in asa fel incat altii sa-i ia drept exemple de jucatori sau de grup de jucatori. Si voi le-o dati.
 

DeletedUser

corect Mater

adevarul e, ca acum,noi le dam cele 15 min de celebritate,dar impostorii chiar deranjeaza:mad:
 

DeletedUser

Farm their sorry a***s.
(15 minute e cam mult pt cata celebritate merita)
 

DeletedUser4991

prietene cauta-ma in joc si citeste-mi profilul...cred ca ma gandesc mai serios sa pun si discutia cu Lizz...sa inlatur orice umbra de mister din capetele voastre de adepti ai teoriei conspiratiei

Lasa Burn ca le aratam de ce ne numim OS si aici :p;)

PS:Ei sunt intemeietori pe lumea 13...cu totii stim cine a ridicat numele OS la rangul de brand respectat ca sa nu spun legenda si sa imi sara baietii in cap

cica prietene )) ce treaba are dfa1 si iurka cu O.S.? btw uita-te sa vezi unde am jucat pe L5
 

DeletedUser

adevarul e ca avem in trib 3 fosti conducatori O.S. de pe 5:mesteruuu,BurnDomination si pelasgus+permisiunea inca unui conducator calinlucica
 

DeletedUser

adevarul e ca avem in trib 3 fosti conducatori O.S. de pe 5:mesteruuu,BurnDomination si pelasgus+permisiunea inca unui conducator calinlucica

acum ca o parere,eu stiu ca fara aprobarea intemeietorului nu e corect sa apara tribul
d ex,oricat d lider ar fi fost cineva ~TLD~ nu poate aparea fara valiusha......bine,chiar nu stiu exact care e treaba cu OS
 

DeletedUser1959

acum ca o parere,eu stiu ca fara aprobarea intemeietorului nu e corect sa apara tribul
d ex,oricat d lider ar fi fost cineva ~TLD~ nu poate aparea fara valiusha......bine,chiar nu stiu exact care e treaba cu OS

avem acceptul lui lizz si a lui calinlucica,conducatorul care l-a succedat.
Lizz nu mai poate juca din cauza volumui de munca cu care se confrunta
 

DeletedUser

acum ca o parere,eu stiu ca fara aprobarea intemeietorului nu e corect sa apara tribul
d ex,oricat d lider ar fi fost cineva ~TLD~ nu poate aparea fara valiusha......bine,chiar nu stiu exact care e treaba cu OS

man tu iar ai inceput sa trimiti flame asa aiurea...eu am dat denumirea de OldSchool...m-am inspirat de pe un server de lineage 2 unde jucam , OldSchool era cel mai tare clan de pe server... si daca e pana acolo zic ca lizz ar fi mandru sa vada ce jucatori au deasupra numele de OldSchool...maine il sun sa il intreb sa poti tu dormi linistit noaptea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus