Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

man tu iar ai inceput sa trimiti flame asa aiurea...eu am dat denumirea de OldSchool...m-am inspirat de pe un server de lineage 2 unde jucam , OldSchool era cel mai tare clan de pe server... si daca e pana acolo zic ca lizz ar fi mandru sa vada ce jucatori au deasupra numele de OldSchool...maine il sun sa il intreb sa poti tu dormi linistit noaptea...

ma scuzi,probabil pt ca esti atat de anonim ca am gresit si eu asa
cum fac sa te impac?:D:rolleyes:
 

DeletedUser1959

cica prietene )) ce treaba are dfa1 si iurka cu O.S.? btw uita-te sa vezi unde am jucat pe L5

aaa tu ai luat "prietene" ca fiind o sintagma plina de ironie.Si eu credeam ca am jucat cu tine pe l5...si obisnuiesc sa ii numesc prieteni pe toti cei cu care am jucat.Ma deranjeaza totusi faptul ca sti ca impreuna cu burn am fost in conducerea OS si poti intui ca nu ne-am apucat de capul nostru sa facem OldSchool si pe l13.Nu vreau sa par un mitocan dar poate te-ai simtit lezat ca nu ai fost invitat sa participi cu noi...dar din pacate nu am id-urile de mess a tuturor.

Am spus-o si la profilul personal...am venit aici sa continuam o traditie si ne asumam responsabilitatea de a ne numi OS.Vom aminti chiar si in profilul tribului numele celui care a inceput aceasta munca,din respect pentru el si pentru munca lui.

Ramane la latitudinea voastra sa ne recunoasteti ca fiind continuatorii unei traditii sau ca fiind niste plagiatori.Sincer...discutiile astea nu au relevanta atata timp cat liderul de drept nu contesta faptul acesta...
 

DeletedUser

ma scuzi,probabil pt ca esti atat de anonim ca am gresit si eu asa
cum fac sa te impac?:D:rolleyes:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

man tu iar ai inceput sa trimiti flame asa aiurea...eu am dat denumirea de OldSchool...m-am inspirat de pe un server de lineage 2 unde jucam , OldSchool era cel mai tare clan de pe server... si daca e pana acolo zic ca lizz ar fi mandru sa vada ce jucatori au deasupra numele de OldSchool...maine il sun sa il intreb sa poti tu dormi linistit noaptea...

sti ca nu imi place sa iti dau dreptate dar aici ai.
Eram in conferinta de seara dinaintea startului lumii si nu stiam ce nume sa dam.Lizz a propus =A=(Aristocracy),tribul cu care a participat pe l2.Eu si Burn eram liderii celorlalte doua triburi din familia UNITED.United nu a vrut nimeni sa punem,iar la Aristocracy Burn avea rezerve.In final tot el a venit cu propunerea de OldSchool.Lizard a acceptato si asa s-a nascut numele de OS.

PS Nu ma astept ca sa ma credeti...ar fi prea simplu ;)
 

DeletedUser

Jigniri

Va rog sa reveniti la subiect si sa evitati provocarile si atacurile la persoana.
 

DeletedUser5596

Duap cum au inceput discutile pe aceasta lumea,incepe sa semene tot mai mult cu L5:)
 

DeletedUser

Numele tribului: Tribal Legion Of Death
Prescurtare: -TLD-
Număr de membri: 104
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.608
Punctaj total: 7.775
Punctaj mediu: 74
Rang: 11


...am vazut ca a postat cineva si mai sus de tribul TLD, credca faceti adevaratul TLD de rusine incercand sa ii copiati numele, cei care au jucat pe L1 stiu ce a fost adevaratul TLD (cel mai temut trib existent pe serverul romanesc)...parerea mea:D

p.s La fel de copiat e si tribul DIABLO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numele tribului: C.A.G Empire
Prescurtare: C.A.G
Număr de membri: 43
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.380
Punctaj total: 2.489
Punctaj mediu: 57
Rang: 45

C.A.G. Empire nu este acelasi trib cu CAG (Land Warriors) de pe lumea 2.Este alcatuit din membrii ai CAG2EW de pe lumea 2.Verifica inainte sa postezi :D
 

DeletedUser

cica prietene )) ce treaba are dfa1 si iurka cu O.S.? btw uita-te sa vezi unde am jucat pe L5

tinere..ar trebui sa fie o adevarata onoare ca jucatori ca iurka sau dfa joaca in o.s. ! O fi fost OS-ul L5 un trib mare, dar nici pe departe n-a avut jucatori ca cei mai sus mentionati de mine

Sa zicem un TruscaAlex care era undeva pe acolo :), dar in rest?!

O.S. - ul se poate spune ca a progresat!

Lipseste Lizard cu textele lui inconfundabile si abordarile lingusitoare si totul e OSmetic :D

bafta cu tribu ;)
 

DeletedUser

Sincer asta e un steal pe fata si cam grosolan ! :) Dar fiecare cum vrea si cum poate. Atata timp cat nu e un Trade Mark pe numele de O.S. oricine poate sa-l foloseasca... Dar acest trib fara Lizard nu e O.S. ! :) Oricum o sa mai dureze ceva timp pana sa inteleaga lumea ca nu poti reface un trib de pe o lume pe alta decat cu aceasi jucatori, altfel nu este acelasi, doar au numele comun !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numele tribului: Black Leon
Prescurtare: ~LEON~
Număr de membri: 12
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 866
Punctaj total: 866
Punctaj mediu: 72
Rang: 277
Homepage:
Membri


se numeste plagiat!!!!
 

DeletedUser7708

Noi suntem Infern !

Probabil ca toti stiti ce este infernul . Ei bine , daca nu stiti , am sa va spun chiar eu : este locul unde se odihnesc bestiile tribale care cand ies la iveala fac prapad in lumea de la suprafata .. ei isi aleg numere speciale gen 3 , 7 , si 13 in care isi fac aparitia . In 3 si 7 au aparut sub numele de Messengers of Death . Ei bine pe 13 au aparut sub numele de Infern.

Aş dori să anunţ în calitate de întemeietor MoD că tribul Infern este doar o imitaţie încercată de câţiva jucători fără acord şi că nu are nicio legătură cu tribul original de pe L3 şi L7 ca organizare şi brand.
 

DeletedUser

Ca intemeietor e Eek! Pe el in consider intemeietor MoD... Iar acel text se refera la faptul ca destui playeri sunt din MoD... Avand in vedere ca noi nu am luat numele de MoD nu plagiem... Daca ai probleme discutale cu RegeleSatan. Sau veziti de treaba ca iar te enervezi si pici examenu auto... Acum tot pe mine dai vina? :cool:
 

DeletedUser

Aş dori să anunţ în calitate de întemeietor MoD că tribul Infern este doar o imitaţie încercată de câţiva jucători fără acord şi că nu are nicio legătură cu tribul original de pe L3 şi L7 ca organizare şi brand.

da intrebare... mai traieste MoD-u ala al tau? pe orice alta lume.... nu? atun ci multumim de completari...ca infern planuim sal facem mai tare ca MoD asa ca nam vrea sa ne desfiintam
 

DeletedUser7708

MoD ştie toată lumea mai puţin tu. A jucat pe L3 şi L7 şi va continua pe L15. Orice altă asemănare este fake MoD, cât de original ar fi tribul respectiv. Nu uita, noi suntem nişte zei :D
 

DeletedUser

Stiam si de L15 (sau 16 nu mai stiu sigur - oricum mi-a zis cineva cu ceva timp inainte de L13) stai calm... :) Si stiam si cand a fost infiintat... Cei din MoD multi sunt zei... Tu nu ! :D Tu esti un biet muritor de rand, ca multi altii... Asa ca mai bine dute sa invetzi sa nu plangi iar in stanga si dreapta ! :cool:
 

DeletedUser7708

Sunt un zeu, nu decizi tu ce sunt eu...tu vezi să nu cazi în depresie şi să-ţi rupi o mână.
 

DeletedUser

Nu am cum imi pare rau... Sa nu fi tu cel deceptionat. Pana una alta esti doar un pampas obosit... Si aici pun punct... Atata timp cat stai ascuns in spatele unui nume si a unui trib esti un 0 ! Bafta ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus