Triburi copiate

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser

tu habar n-ai pe ce lume traiesti...ce zici daca pe lumea 18 o sa intru si eu cu numele neuronu turmentat si ajung ferma tuturor(presupunand ca tu iti facusesi "un nume" din nick-ul asta si ajunsesesi o adevarata legenda)...ba mai mult:-vin pe forum si vorbesc aiureli si rad toti de mine...cum te-ai simti tu in situatia asta cand toti or sa creada ca esti tu;)

daca nici acum nu ai inteles...eu renunt:)

Cred ca tu ai cam dat-o in gard amice. Cand incepe Lumea18, sa intri si cu numele meu, te rog. Dar vezi sa te straduiesti muuult, daca nu merge sa te inscrii din prima. :rolleyes:
 

DeletedUser

Cred ca tu ai cam dat-o in gard amice. Cand incepe Lumea18, sa intri si cu numele meu, te rog. Dar vezi sa te straduiesti muuult, daca nu merge sa te inscrii din prima. :rolleyes:

Simplu...Intra cu numele Sfinxul.
Unii poate sa observe diferenta,altii-nu ;)
 

DeletedUser

Eu sunt curios ce nick-uri au intemeietorii Potop 17 pe alte lumi. Or fi adolescenti exaltati? Or fi doar adolescenti? Eu am zis ca potop-ul e pasager, dar inversunarea de a urma o idee de succes e demna de nume nobile. Cine cunoaste ce id-uri mai au liderii Potop-ului din 17?
Trebuie să recunosc că au mare "fler" la recrutare...
 

DeletedUser

Cred ca tu ai cam dat-o in gard amice. Cand incepe Lumea18, sa intri si cu numele meu, te rog. Dar vezi sa te straduiesti muuult, daca nu merge sa te inscrii din prima. :rolleyes:

hai du-te mah...desteptule:confused:...daca nu-mi spuneai tu chestia asta muream prost...asa mai aflu si eu cate ceva:(
 

DeletedUser6558

Yakuza...Cine are copyright pe 'Yakuza' are binecuvântarea lui Hisayuki Machii sau a altor mafioţi japonezo-coreeni? Nu vi se pare oarecum absurd să pretindeţi că sunteţi 'originali' cu nume gen 'Yakuza', '300' sau 'SPQR'? Unde e originalitatea?
 

DeletedUser

Ma eu vad ca Yakuza si T.H is numa in top 10 , cum au stau asa de mult in picoare ?

P.S : Yakuza este mafia japoneza / chineza , uitativa si voi : aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nimica , am gresit intrebarea , scuze .

P.S : Am vista si de ceva vreme se poarta foarte naspa , vrea sa trec pe win7 .
 

DeletedUser

nop intra pe l8 si vorbeste cu m@ny@x si STAVROS304 si vezi ce iti spune noi suntem continuoare de pe l8 nu avem nicio treaba cu yakuza de pe l1 sau l5

cea care a infiintat adevaratele triburi Yakuzza pe lumile 1 3 si 5 este mamamare. ce a mai aparut mai tarziu sunt doar imitatii. iar pe l 17, din pacate exista continuatoarea unei imitatii :p.

pe de alta parte, arborele genealogic al triburilor s-a extins atat de mult incat nu se mai stie daca yakuzza de pe 17 are legatura cu cea de pe 1 sau de pe 5 sau de pe 8 sau pe unde or mai exista yakuzze d-astea si lumea are in minte doar originalul. faptul ca voi va considerati urmasii celor de pe 8 nu este relevant atata timp cat si cei de pe 8 nu sunt adevaratii yakuzza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate am inteles eu sunt multi de pe l1 dc gresesti amigo:) si m@ny@x intamplator a fost si pe l3 si l5 intemeietor:)
 

DeletedUser

mai astia din Yakuza eu in locu vostru m-as baga capul in pamant ca popandau si mi-as vedea de treaba cu laudele pe extern...nu vi si rusine? voi...un trib de 80 de membrii:confused:..aveti ODA 2.717 pe cand bahasa,un jucator are 3.738....si lasati-ma cu aburelile cu LC si satele parasite...sa fim seriosi:mad:
 

DeletedUser6077

mai astia din Yakuza eu in locu vostru m-as baga capul in pamant ca popandau si mi-as vedea de treaba cu laudele pe extern...nu vi si rusine? voi...un trib de 80 de membrii:confused:..aveti ODA 2.717 pe cand bahasa,un jucator are 3.738....si lasati-ma cu aburelile cu LC si satele parasite...sa fim seriosi:mad:

touche! bravos!
 

DeletedUser2250

cea care a infiintat adevaratele triburi Yakuzza pe lumile 1 3 si 5 este mamamare. ce a mai aparut mai tarziu sunt doar imitatii. iar pe l 17, din pacate exista continuatoarea unei imitatii :p.

pe de alta parte, arborele genealogic al triburilor s-a extins atat de mult incat nu se mai stie daca yakuzza de pe 17 are legatura cu cea de pe 1 sau de pe 5 sau de pe 8 sau pe unde or mai exista yakuzze d-astea si lumea are in minte doar originalul. faptul ca voi va considerati urmasii celor de pe 8 nu este relevant atata timp cat si cei de pe 8 nu sunt adevaratii yakuzza.



pe scurt Yakuza L17=Plagiat dupa un alt plagiat:p
 

DeletedUser

Plagiat neplagiat pe l8 a facut istorie . Pe l17 deja.i aud ceasul cum ticaie .
 

DeletedUser29146

Plagiat neplagiat pe l8 a facut istorie . Pe l17 deja.i aud ceasul cum ticaie .



Din intamplare joc pe l8...si nu vad nicaieri yakuza....am auzit de unii care au facut o fuziune cu Skd....actuali Armada....ii inghiteau aia daca era.....asa ca despre ce vorbiti voi???
 

DeletedUser

LOL nu a fost niciodata un trib a fost o adunatura de jucatori buni cu un lider prost , si ca de fiecare data orice trib de genu asta nu rezista cand incep lucrurile serioase :)

parerea unui n00b

"adnunatura" esti tu si gasca ta de forumisti ... numai pe extern sunteti buni ; pe harta sunteti vai de voi , rezistati numai din fuziuni si aliante cu triburi de top
 
Sus