Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34078

Chiar nu stiu de Lethalul de pe L11 si nu ma intereseaza de el,eu am venit cu gasca de pe L15 si L7 si ma duc cu ei pana la ultima lance,mai mult nu ma intereseaza.

poi ar trebui sa stii, atunci cand copiati ... oricum, la formula Lethal L11 e mai greu sa ajungeti :p
 

DeletedUser

-Heruvim-Însuşiri
Numele tribului: -Heruvim-
Prescurtare: -HRV-
Număr de membri: 10
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.595
Punctaj total: 1.595
Punctaj mediu: 159
Loc: 97
Membri


Pana si descrierea mi-au copiat-o..dar nu cum trebuia :))
 

DeletedUser

Acest topic se numeste "Triburi copiate". Va rog sa va abtineti de la off topic.
Mutumesc.
 

DeletedUser40097

poi ar trebui sa stii, atunci cand copiati ... oricum, la formula Lethal L11 e mai greu sa ajungeti :p

Ti-am mai spus asta.. Nu ma intereseaza de unde e Lethalul original ! Noi venim de pe L15 si L7,suntem un trib mixt si cu ceva membri gasiti pe L25.O fi greu sa ajungem la aceea formula,dar vom reusi impreuna ! Am fost 850membir,acum suntem 720membri si suntem in descrestere,in rang am fost pe locul 10,acum suntem pe 7.Eu zic ca o ducem din ce in ce mai bine.
 

DeletedUser

Daca ar reusi echipa triburilor sa schimbe ceva in regulament sa initieze un articol in care orice trib "plagiat" va fi aspru pedepsit prin desfiintare ..ar fii ceva .. numai ca initiatorii reali ar putea cere asta si s-ar inscrie cu datele personale si tot ce trebuie ca pe viitor sa nu mai existe plagiaturi de triburi ..cum e COCA COLA Company asa sa fie si triburile mari (vechi) vrei sa-ti faci trib cumpara Brand-ul nu ai bani fa-ti alt brand ceva de genu ..
 

DeletedUser

Daca ar reusi echipa triburilor sa schimbe ceva in regulament sa initieze un articol in care orice trib "plagiat" va fi aspru pedepsit prin desfiintare ..ar fii ceva .. numai ca initiatorii reali ar putea cere asta si s-ar inscrie cu datele personale si tot ce trebuie ca pe viitor sa nu mai existe plagiaturi de triburi ..cum e COCA COLA Company asa sa fie si triburile mari (vechi) vrei sa-ti faci trib cumpara Brand-ul nu ai bani fa-ti alt brand ceva de genu ..

Vand brand-urile IMMO, noobs si =nBz= cu cate 1000 PP-uri fiecare. Le cumpara cineva? :D
 

DeletedUser

acum e prea tarziu :)) poate pe viitor daca iese noua Lege si procedurile prin care poti sa te afiliezi la bugetul Innogames si cine stie mai tarziu recuperezi banii de la fani :)) ...
 

DeletedUser

Da, inca nu :))

---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numele tribului: The Public Enemy?
Prescurtare: Enemy?

Copie

asta este o copie la "copia" de pe lumea 16 sau 17 pe cat a fost...
si acel enemy de care ziceti voi ca a fost original,a fost o copie dupa EnemY-ul facut de mine pe lumea 15...
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Stiu ca Setzel impreuna cu mesteruuu au infiintat Enemy?
Nu cred ca a fost copiat
 
Ultima editare:

DeletedUser

si eu stiu si mai bine ca eu am infiintat primul EnemY...pe lumea 15..la inceputul acesteia...
 

DeletedUser

Hopa Tropa,ce ar fi sa ma bag si eu in seama acum si sa spun ca si tribul tau a fost o copie,ca eu am facut primul tribul EnemY pe lumea 14.
Sper sa nu mi o ia iurka inainte sa zica ca l a facut el pe l13 :D:D:D
 

DeletedUser18409

T-J-ul de pe l25 este un fake al celui de pe l19. Ce ma deranjaza este ca au luat tot, chiar si descrierea tribului. Si cine-l face? Tocmai Malasortee1111!!!
Astia n-au jena?

Originalul: http://ro19.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=9817

Copia: http://ro25.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=335


ca sa nu fie tot doar plagiatura a pastrat razboiul cu mine
nu s-a saturat cata bataie a luat pe l19
si ca sa fie tacamul comple mi-a pus si toata familia in cap
 

DeletedUser38860

BPR - Copie dupa tribul BPR ( Basarabia pamant romanesc ) de pe lumea 3.Ma rog acum multi ani era acel trib pe lumea 3.
 

DeletedUser32395

si de unde sa stie astia ce triburi au fost acum nspe mii de ani pe nu stiu ce lume?
triburi care au demonstrat ceva in .ro se stiu de mai toata lumea.dar daca eu fac un trib acum pe l21 "xyz" nu ma mentin decat 1-2-3 luni.apoi vii tu si faci pe l25 un trib"xyz" inseamna ca e copiat?da' ce am reusit eu pe 20?NIMIC

daca ai infiintat un trib bun,care are trofee in vitrina ok,daca nu,ciocul mic si joc de glezne.atata timp cat tribul tau nu a reusit ceva semnificativ pe lumea respectiva,nu stiu ce atata gura.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus