Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

The Strong FamillyÎnsuşiri
Numele tribului: The Strong Familly
Prescurtare: TSF
Număr de membri: 34
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.454
Punctaj total: 4.454
Punctaj mediu: 131
Loc: 47
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri
Descriere
Suntem aceeași de pe lumea 14 ...
Reuniți pe lumea 25 pentru a
demonstra că suntem niște jucători buni.

Pentru invitații apelați cu încredere la
Dumnezeu , noi aici nu mai avem loc în Iad


o alta imitatie ieftina... nu e nici macar un membru din TSF-ul original... intamplarea face sa fi fost unul dintre intemeietori si conducatori
 

DeletedUser11365

The Strong FamillyÎnsuşiri
Numele tribului: The Strong Familly
Prescurtare: TSF
Număr de membri: 34
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.454
Punctaj total: 4.454
Punctaj mediu: 131
Loc: 47
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri
Descriere
Suntem aceeași de pe lumea 14 ...
Reuniți pe lumea 25 pentru a
demonstra că suntem niște jucători buni.

Pentru invitații apelați cu încredere la
Dumnezeu , noi aici nu mai avem loc în Iad


o alta imitatie ieftina... nu e nici macar un membru din TSF-ul original... intamplarea face sa fi fost unul dintre intemeietori si conducatori

ciufa?:)...
 

DeletedUser40097

Chiar nu stiu de Lethalul de pe L11 si nu ma intereseaza de el,eu am venit cu gasca de pe L15 si L7 si ma duc cu ei pana la ultima lance,mai mult nu ma intereseaza.
 

DeletedUser

nu stiu cine e mai penibil : cei care au copiat un amarat de nume de trib (de parca ar fi sfarsitul lumii cand cineva face asta ) sau voi ca va certati care trib e copiat si care nu .eu personal votez cu voi cei de pe extern :rolleyes:

Ai votul meu :rolleyes:
 

DeletedUser22307

va vad atotstiutori :D ia spunetimi sant in trib copiat sau e original:confused:

Însuşiri
Numele tribului: The CloWn
Prescurtare: CloWn
Număr de membri: 215
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.171
Punctaj total: 26.065
Punctaj mediu: 121
 

DeletedUser523

va vad atotstiutori :D ia spunetimi sant in trib copiat sau e original:confused:

Însuşiri
Numele tribului: The CloWn
Prescurtare: CloWn
Număr de membri: 215
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.171
Punctaj total: 26.065
Punctaj mediu: 121

Eu nu am auzit de el pana acum!:D:cool:
 

DeletedUser22388

Cred ca la nume ar trebui puse ceva gen "dsafdhsdhfshd" sau "eruwryewbcs" sa nu mai fie copiate.
 

DeletedUser32745

Normal ca doar nu le convine celor ce au creat triburi marete pe alte lumi, sa vad acele nume mandre, tarate in mocirla anonimatului si batjocorii de aici....

:)))))))))))))))))))
Ma doare burta... da-ti 2 palme( cu piciorul) si trezeste-te... vorbesti de un joc... nu va mai imaginati atata ca voi ati inventat focul si roata... dupa primele 3 lumi( asta maxim) cam toate triburile sunt "copiate", fie ca au existat pt 3 secunde pe acele lumi si deci nexam "performante", altii au venit cu ideea inainte sa le creati voi.
 

DeletedUser523

:)))))))))))))))))))
Ma doare burta... da-ti 2 palme( cu piciorul) si trezeste-te... vorbesti de un joc... nu va mai imaginati atata ca voi ati inventat focul si roata... dupa primele 3 lumi( asta maxim) cam toate triburile sunt "copiate", fie ca au existat pt 3 secunde pe acele lumi si deci nexam "performante", altii au venit cu ideea inainte sa le creati voi.

Tu sti ce e ala sarcasm:confused::rolleyes::)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus