Triburi de cursă lungă

DeletedUser41505

Tribul de cursa lunga e ala in care toti membrii sau macar 80% au chef pana la final :D cam greu nu?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
POTOP a fost înfiinţat de către DamaM.
Generaţie de nobiliRESPECTA CcA SA FII RESPECTAT.Generaţie de nobili
POTOP a fost înfiinţat pentru cei care joaca de placere, pentru acei care cunosc jocul in ecipa, pentru a ne reaminti ca este doar un joc in care indiferent la cate sate ajungi, nu trebuie sa uiti ca tot ce conteaza este cat de bine t-eai simtit jucand, cati prieteni noi tiai facut si ca-ti tiau ramas prieteni cu adevarat.

Alaturi de:
IMPUNE
SIT
SIT2
SPARTA
Jus

Academie:p_A

Of mama....
 

DeletedUser

Doamne Dumnezeule... POTOP-ul mi-au batut mie tribul pe una din lumile trecute... Sper sa nu se repete. Pentru ca gramatica aia este cu siguranta periculoasa. "N-ea" dat pe spate.
 

DeletedUser

Erau vreo 30 cand ne-au declarat noua razboi si s-au cam curatat. :)
 

DeletedUser

Declari si fugi unde apuci. Buna tactica :D.

Cea mai mare prostie :))))
E ca si cum te extermini singur in loc sa pastrezi teritoriul...o sa ajungi sa ai 100 schimbari de trib pana cand tot o sa pierzi pentru ca treaba asta nu o face decat un neprofesionist :D

Defapt cred ca o sa fie exterminat de la prima schimbare de trib daca esti total nepriceput :)))))
 

DeletedUser42520

Cea mai mare prostie :))))
E ca si cum te extermini singur in loc sa pastrezi teritoriul...o sa ajungi sa ai 100 schimbari de trib pana cand tot o sa pierzi pentru ca treaba asta nu o face decat un neprofesionist :D

Defapt cred ca o sa fie exterminat de la prima schimbare de trib daca esti total nepriceput :)))))

Era ironic.
 
Scor reacție
209
Mai Cruci, n-am nimic cu tine dar lasa forumul extern. Pune mana si farmeaza sau ocupa-te de membrii tai, lasa postatul pe aici.
Cand incepe scoala? Ti-ai facut temele de vacanta?
 

DeletedUser

Eu iti spun sa incetezi sa faci misto de mine :D
Si e treaba mea cum joc...
 

DeletedUser42593

cred ca ar trebui sa ne adaugati si pe noi aici pe lista asta cu "de cursa lunga" :))
se pare ca am inselat asteptarile multora...
 

DeletedUser29388

Doamne Dumnezeule... POTOP-ul mi-au batut mie tribul pe una din lumile trecute... Sper sa nu se repete. Pentru ca gramatica aia este cu siguranta periculoasa. "N-ea" dat pe spate.

Tribul POTOP pe lumea 30 ii doar un fake
 
Sus