Triburi de top

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser15860

Hei! nu am mai interactionat demult cu jocu, dar nu se mai poarta harti? Ma gandeam ca era utila o harta ceva sa ne facem o idee de asezarea triburilor. Scz de off-topic.
 

DeletedUser

Eu nu fac angajari .Sa incerce la Avicola ca duc lipsa de personal.
Eu chiar sunt curios. Ce inseamna asta :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx : Sa nu-nteleaga ziaristii bah :D

Ce s-o fi-ntamplat pe-aci zilele astea?!!!:D

Triburi de top ca triburi de top dar femei de top aveti prin triburile alea de top?!!! :))

unde ti-e freza mai ca te recunoaste lumea greu de tot fara o poza, aia sic care te reprezinta.stiu si pretenii care.
 

DeletedUser21870

vasy...de pe 13 nu te-am mai vazut asa activa.......nu mai esti un pui de curca....te-ai dat cu dusmanul.....
 

DeletedUser43196

Familie:
S H
Silent
S~A
S~B
-SH-
~S.H~A
S.H.
S.H.-A

Cata familionu:)))
 

DeletedUser

Nu e nimeni vedeta, Vasy si nici nu suntem aroganti. Dar nici nu te astepta sa stam cu limba dupa dinti cand numesti un coleg de-al nostru cersetor...Daca pe tine te-a deranjat remarca lui, trebuia sa-i reclami postul...Dai in mintea lui si te astepti sa batem din palme? Sincer, eu abia acum mi-am dat seama de la ce v-ati luat si voi avea o discutie cu el pe tema asta. Tu, in schimb, cunosti procedura mai bine decat mine...Aplic-o increzator. Nu s-a schimbat mare lucru de cand ai plecat...Sau poate te-ai schimbat tu?
 

DeletedUser

Care certuri si care TT? Doi oameni civilizati pot avea o discutie in ocntradictoriu si fara sa se certe...
 
Sus