Triburi de top

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser9858

:eek:adica nu stii ce scriii pe aici?:confused:
Pe bune, chiar te lasa sefi tai sa scrii pe aici si sa ii faci de ras?;)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Superba remarca!
Rar zambesc citind externul.
Am pus pe harta triburile din top 10 care sunt vecine cu Ibidem si presupun ca se vor improsca ocari si membre pe un areal intins...incepand cu 7 zile...
Deschiderea specialei va juca un rol major in reconfigurarea topului, taman cand apar nobilii industrial.

Adevar graiesti:) va fi o dilema daca lumea se lasa din cauza specialei sau vor fi la anaghie:)

onTopic:
Trib pentruc a are cei mai buni jucatori
Ibidem nu cunosc dupa nume echipa dar cum il stiu pe ciura e prea orgolios sa intre pe o lume daca nu e aproape sigur ca va face treaba de top
circus ca mi-a lasat impresia buna peste tot unde i-am prins
HV ca au jucatori de cursa lunga
ar mai fii cherry dar e grele acolo sunt putini prinsi intre doua triburi mari, mai mult ca sigur vor merge intr-o directie
 
Scor reacție
209
Cotabitza sa fie cuminte si sa nu joace cu mai multe conturi ca pe l30 ca de Doamne fereste il prind adminii, o sa zica ca Ibidem e de vina, ca au pile. Si inca ceva : nu-ti mai tortura colegii, las-o mai moale. Ma mir ca au vrut sa mai joace langa tine.
 

DeletedUser11365

Adevar graiesti:) va fi o dilema daca lumea se lasa din cauza specialei sau vor fi la anaghie:)

onTopic:

Ibidem nu cunosc dupa nume echipa dar cum il stiu pe ciura e prea orgolios sa intre pe o lume daca nu e aproape sigur ca va face treaba de top

Nu e tribul meu..eu doar imi fac treaba de diplomat..nu ma ocup de nimic altceva..
 

DeletedUser43265

Dar de CIRCUS ce spuneti ?

Loc Numele tribului Cucerit
1 Trib di Nubi 127.104 ( rank 7 in top )
2 CIRCUS 108.478 (rank 3 in top )
3 Band of Brothers 83.034 (rank 25 LOL )
4 CONQUERORS 81.133 (rank 1 in top :p )

iar cei din Ibidem sunt si ei doar cu spiritul pe lume ..ca in rest :| doar pe 10 la ODA .
 

DeletedUser

Dar de CIRCUS ce spuneti ?

Loc Numele tribului Cucerit
1 Trib di Nubi 127.104 ( rank 7 in top )
2 CIRCUS 108.478 (rank 3 in top )
3 Band of Brothers 83.034 (rank 25 LOL )
4 CONQUERORS 81.133 (rank 1 in top :p )

iar cei din Ibidem sunt si ei doar cu spiritul pe lume ..ca in rest :| doar pe 10 la ODA .

Nu conteaza asa mult acest top pentru ODA in acest moment, cand vor aparea nobilii poti spune ca o sa conteze, sunt multi care inca joaca precaut si nu ataca ca berbecii sa isi rupa trupele de la inceput, deci relax.
 

DeletedUser43265

Nu conteaza asa mult acest top pentru ODA in acest moment, cand vor aparea nobilii poti spune ca o sa conteze, sunt multi care inca joaca precaut si nu ataca ca berbecii sa isi rupa trupele de la inceput, deci relax.

Ai dreptate, dar totusi daca sunt atat de precauti de unde resurse ..din barbare deja nu mai iei mare lucru !
 

DeletedUser

Dar de CIRCUS ce spuneti ?

Loc Numele tribului Cucerit
1 Trib di Nubi 127.104 ( rank 7 in top )
2 CIRCUS 108.478 (rank 3 in top )
3 Band of Brothers 83.034 (rank 25 LOL )
4 CONQUERORS 81.133 (rank 1 in top :p )

iar cei din Ibidem sunt si ei doar cu spiritul pe lume ..ca in rest :| doar pe 10 la ODA .

Si daca sunt doar cu spiritul , de ce te intereseaza pe ce loc sunt ? ha ha

Din ce trib esti nenicule ?
 

DeletedUser

Ai dreptate, dar totusi daca sunt atat de precauti de unde resurse ..din barbare deja nu mai iei mare lucru !

Hai ca iti arat eu un farm sa intelegi de unde anume poti lua resurse:

Trofee obţinute

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai jefuit deja de 5.819 ori sate străine!
Nivelul următor: Jefuieşte de 10.000 ori sate străine!


Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Ai acaparat deja 713.682 resurse!
Nivelul următor: Acaparează 1.000.000 resurse!
 

DeletedUser43251

Dar de CIRCUS ce spuneti ?

Loc Numele tribului Cucerit
1 Trib di Nubi 127.104 ( rank 7 in top )
2 CIRCUS 108.478 (rank 3 in top )
3 Band of Brothers 83.034 (rank 25 LOL )
4 CONQUERORS 81.133 (rank 1 in top :p )

iar cei din Ibidem sunt si ei doar cu spiritul pe lume ..ca in rest :| doar pe 10 la ODA .

Nu conteaza in acest moment clasamentul la ODA, jucatorii buni prefera sa farmeze cu trupele alea nu sa si le rupa, cand ei o sa cucereasca jcuatori mari restu o sa cucereasca barbare ca trupele sunt la ODA.
Si normal ca CONQUERORS este locul 1 la ce te asteptai ?:)
 

DeletedUser38225

Si foarte bine face :) acuma sunt foarte putine cazuri in care sa iti rupi trupele (ODA - nu te duce nicaieri) dar invitam triburile care vor sa se faca remarcate, sa rupa tot in calea lor, stiind ca 100 topoare inseamna armata :rolleyes:
 
Sus