Triburi de viitor/Top 20 Triburi!

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44200

Poi nu era vorba aia din batrani cu "primavara se culeg fullurile"?
 

DeletedUser

Ce conduceți ma voi detașat ? Caruța ?

Voi vă rupeți trupele acuma , și cand eu o să am fulu voi vă chinuiți cu jumătăți.

AM ZIS

dupa ce treci pe la caserie si platesti licenta "am zis" mai discutam, asiaticii astia, cloneaza orice si tot nemultumiti...
 

DeletedUser41996

rrank110.png
 

DeletedUser40602

nustiucine... te lauzi ca jucatorii tai fac intr-o disperare puncte ca sa "dea bine la rank"? :))

ora 23:50:

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 AUR 17.283 21.565 54 399 54 399
2 Ibidem 17.339 23.876 60 398 60 398
3 Mvp s 16.150 21.119 59 358 59 358
 

DeletedUser44694

Inainte de postare aveati 59 membrii in trib dupa postare 60... Ce coincidenta...
 

DeletedUser44455

nustiucine... te lauzi ca jucatorii tai fac intr-o disperare puncte ca sa "dea bine la rank"? :))

ora 23:50:

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 AUR 17.283 21.565 54 399 54 399
2 Ibidem 17.339 23.876 60 398 60 398
3 Mvp s 16.150 21.119 59 358 59 358


Hahahahah omg vă faceți de râs , nu îmi vine să cred , cum să dai recrutare să fii iar locul 1 :D.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Locul 1 nu ne interesează.
Grigu, dacă vrei să ieşi în evidenţă fă/o pe forumul tribului nu pe forumul extern.

La revedere.
 

DeletedUser44455

Locul 1 nu ne interesează.
Grigu, dacă vrei să ieşi în evidenţă fă/o pe forumul tribului nu pe forumul extern.

La revedere.

Deaja s-a făcut de râs , și acuma văd ca te faci și tu :):) , e grea viața asta prietene așai ?
Din câte știu acuma 3 zile iai dat blok lu Hir0 că ți-a dat umilință.

NU te interesează locul unu văd , de aia ai pus Agresori și mai înainte poză cu tribu și ai șterso.

AM ZIS
 

DeletedUser44200

Deaja s-a făcut de râs , și acuma văd ca te faci și tu :):) , e grea viața asta prietene așai ?
Din câte știu acuma 3 zile iai dat blok lu Hir0 că ți-a dat umilință.

NU te interesează locul unu văd , de aia ai pus Agresori și mai înainte poză cu tribu și ai șterso.

AM ZIS

Viața ca viața... dar gramatica ne omoară :D
 

DeletedUser39475

Nu stiu a cata e, dar daca nu era banat, eu nu mai eram pe speciala acum. :D
 

DeletedUser44123

Zi si tu "merci" si taci... Bucura-te ca inca mai ai sansa sa joci....:D
 

DeletedUser44123

Se joaca frumos...n-ai ce reprosa.:)

(jocul se joaca frumos...ca sigur mai sunt titirezi ce inteleg aiurea)
 

DeletedUser44130

Nu prea intru foarte des pe extern, mai mult deloc...Nu inteleg de ce unii se zbat atat de mult sa fie pe locul 1. Primul meu contact cu triburile, a fost acum...7-8 ani. Pe atunci nu existau steaguri, si tot felul de prostii ( facilitati le spun unii ) asa cum exista acum. Cum spunea un prieten, triburile a devenit ceva mult prea comercial. Jucatorii buni, nu mai sunt jucatorii de "anduranta", care stau zi si noapte sa trimita frumosii cai dupa resurse, sunt cei care au mai multe conturi, si care baga pp-uri in cont la inceput, cat baga altii intr-un an...( nu m-ar mira ca la cei tineri, de au unii asa multe pp-uri, sa mai fure bani de pe la parinti ca sa cumpere pp-uri ;]]). Triburile nu mai e acel joc care m-a facut sa stau nopti intregi treaz, si sa dau atacuri, nu mai exista respect, nici prietenie asa cum exista inainte. Am terminat lumea 10, si de atunci nu m-am mai intalnit cu bunul simt de acolo, prietenia de acolo, faptul ca te simteai bine cand intrai pe cont, nu ca sa vezi cine are mai multe pp-uri sau nu, si niciodata nu cred ca voi mai gasii jucatori asa devotati ca pe lumile vechi.
Parerea mea, e ca acesti faimosi "starteri", cauta doar faima, in schimb, daca s-ar strange un trib de "moda veche", sunt sigur ca nu faceau fata nici cu 1.000.000 de pp-uri. Poate prindeau avans la inceput, dar nimic mai mult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus