Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început

DeletedUser

Moama ce galceava e in olimp . Iar nu v-ajung bre biscuitii de la guvern? Credeti ca ar trebui 4 pachete in loc de 2?
biscuitidelaue.jpg
 

DeletedUser35749

Mi-ati dat de citit nu gluma si sincer ma bucur ca se poarta discutii de genul asta, dar m-as bucura si mai mult daca s-ar purta la topicul care trebuie.
 

DeletedUser

Un trib care ar putea sa reziste sunt =NG= au deja o echipaformata pe l10 si sunt majoritatea jucatori de cursa lunga cea ce este una din conditiile de baza pentru un trib de viitor, din top 20 nu prea vad un trib care sa fie si peste 6 luni.
 

DeletedUser

rezista cei care vor avea chef de joc.....pentru restul exista MASTERCARD
 

DeletedUser27408

Un trib care ar putea sa reziste sunt =NG= au deja o echipaformata pe l10 si sunt majoritatea jucatori de cursa lunga cea ce este una din conditiile de baza pentru un trib de viitor, din top 20 nu prea vad un trib care sa fie si peste 6 luni.

Peste 6 luni suntem pe lumea 27. Cui ii mai pasa de 24.:cool:
 

DeletedUser

ce chestie ma nene si cu multiconturile astea si cu punctarii astia din spor :))
 

DeletedUser12439

tu esti cel mai important jucator de acolo alex,cind o sa se lase toti tu o sa le iei satele:p
 

DeletedUser38217

intrebare-intrebatoare: "mine" ,de ce nu ai mai intrat cu numele asta ca de obicei? sau te-ai speriat de ce ai patit pe 23 si inca un insucces era prea greu de digerat? asta asa,de curiozitate,nu trebuie sa-mi dai neaparat mie explicatii..daca ai binevointa sa raspunzi,mersi..
 

DeletedUser35749

Nu dau bre vacante ca nu am bani, dar gata cu discutille despre masele si alte chestii ca fac rost de bani dupa aia :)
 

DeletedUser

bre, postul de deasupra ce relevanta are cu topicul? daca stergi, sterge dracu tot :p
 

DeletedUser

moderatorii au voie sa faca spam..userii nu... nu te-ai prins pana acum?
 
Sus