Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început

DeletedUser

Wall duce 7 razboaie ( si Spor pe acolo )

Sigur are viitor tribul:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca eram si eu intemeietor declaram razboi tuturor triburilor din zonele departate de tribul meu si ieseam si eu pe extern ca avem 700 razboaie cu triburi de nobi...:rolleyes:
 

DeletedUser

Chiar asa, cate triburi pot fi trecute la o diplomatie? Fara numar? =)))

Cred ca au vrut baietii sa primeasca vreun trofeu de genul celui cu prieteniile...doar ca e adaptat pentru razboaiele declarate :))))
 

DeletedUser

e pai ar trebui sa propunem sa se introduca trofee si pt triburi
asa ia si Wall-ul ceva :D
 

DeletedUser36141

nu ar castiga Wall trofeul asta cu razboaiele ,iti zic eu,m-am saturat de declaratiile de razboi primite pana acum :p ,partea proasta e ca dupa 2-3 zile vin si ofertele de pace :D
 

DeletedUser

Turma! pare sa fie cel mai important si valoros grup din k45. Presupun ca va rezista macar o luna in formatia actuala. In schimb, -P-C- se va desfiinta saptamana viitoare, ca au atmosfera sumbra.
Un colos cu picioare de lut, Jumong, pare sa piarda teren inca de pe acum, ceea ce sugereaza ca nu e de viitor, inca de saptamana viitoare se va rupe.
 

DeletedUser

Ca sa aveti un trib de viitor va recomand tableta EVOTAB cu sistem de operare Android 2.1. Cu EVOTAB poti sa vorbesti non-stop prin WiFi cu aplicatia Skype, poti accesa net-ul prin WiFi sau printr-un modem 3G.Eu m-am hotarat sa-mi cumpar o tableta EVOTAB la doar 700 lei, adica doar la o treime din pretul unei tablete iPAD2.Si in plus daca esti intr-o zona cu acoperire Wi-Fi, cu EVOTAB te poti conecta gratuit la net.Pe langa aplicatiile integrate, EVOTAB are si Skype Mobile, care iti permite efectuarea de convorbile nelimitate si gratuite prin Wi-Fi. Va dati seama ca o sa vorbiti ca popa in altar cu EVOTAB? Veti fi mereu in conferinte pe skype. Nu-i asa ca viitorul suna intotdeauna perfect?
 

DeletedUser16370

Eu vad un viitor frumos pe langa SPOR :)
@Adex.......daca poti sa faci o miscare de placa tectonica in zona la toltec si illidan,au lac langa ei si le prinde bine
mai bea si caluti lor putina apa :D

Daca nu ar fi MoD in joc as mai zice...
 

DeletedUser38225

Are si MoD-ul problemele sale...triburile mici si insegnifiante pun bete in roate...insa "mecanicii" din MoD sunt acolo sa "salveze ziua " si sa "repara" situatia. :rolleyes:

Best wishes!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numele tribului: PENSIONARII
Prescurtare: PENSIA
Număr de membri: 101
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 330.538
Punctaj total: 522.065
Punctaj mediu: 5.168
Loc: 19
Inamici învinşi: 1.255.703 (25.)

Astia sigur au viitor...O sa joace nepotii pe conturile lor :)
 

DeletedUser

singuri care sau respectat au fost cei din SPOR restu,,,au invitat fuzionat pe banda rulanta nu dau nume:d doar unul:)))


CLM
 

DeletedUser9371

nu inteleg de unde pana unde atatea discutii despre Mod si Spor... sunt membrii din ambele triburi care se cunosc, sunt prieteni in realitate, aici e doar un joc si cred ca este tratat ca atare.
 

DeletedUser

sebica este de partea noastra :D
oricum nu stiu cu ce nick joci ... ma gandesc sa il chem pe waller daca mai doreste sa intre :p

on topic : trib de viitor ... hmm ... nu m-am gandit inca ...
 
Sus