Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început

DeletedUser

atata timp cat nu poti trimite sprijin la secunda dupa nobili + faza cu moralul care ramane neschimbat nu vad nici un trib de viitor, multi vor renunta la aceasta lume, pentru ca nu poti juca cu asemenea setari, defapt poti juca, doar de dragul de a fi on, ca mare branza nu poti face decat cu nobii, dupa matza va fi plimbata de la unu la altul, ceea ce va deveni plictisitor... sa nu mai punem in calcul si viteza trupelor:)
 

DeletedUser13059

mai momentan triburile de viitor nu sunt facute ... ce exista acum in top sunt majoritatea care asteapta o alta lume mai interesanta :)
 

DeletedUser

spor e facut de ciura , 5-10 sate si gata . maxim .
in mod e ( logic ) eek care pe l19 a iesit sau renuntat cam timpuriu

nici 1 din ele nu este de viitor
 

DeletedUser

ciura are deja 9 sate, tind sa cred ca gresesti aici. cat despre Eek,ce-a fost ,a afost..sa vezi ce va fi..:D
 

DeletedUser

ciura a si recunoscut ca joaca doar la inceput de lume
cat despre eek ma abtin . sper sa ma contrazica amandoi ;)
 

DeletedUser11365

In primu' rand,cand zici "ciura",eu identific o urma de ostilitate..nu dau 2 bani pe motivul real al acestei ostilitati,daca exista unul
In al 2lea rand,daca e sa faci o paralela intre 2 situatii asemanatoare,in urma careia sa poti trage o astfel de concluzie,esti nevoit sa faci paralela cu l17,intrucat e singura lume pe care am mai intemeiat un trib(intamplator,tot Spor),si tin sa-ti amintesc sau sa-ti spun,ca desi eu m-am lasat undeva pe la inceputul lumii,tribul Spor a ramas pe harta pana in fazele avansate ale jocului,putand fi catalogat fara probleme un "trib de viitor"..Prin urmare,prejudecata ta e total nefondata
In ceea ce ma priveste mine,ma joc in masura in care imi permite timpul..nu ma mai streseaza clasamentul cum ma stresa altadata,si desi am licenta si foarte multe probleme pe cap,depasesc fara probleme 10 sate,promit..in orice caz,notiunea de "Trib de viitor",e una promovata de noobi,pentru noobi..e ceva in genul "doamne da sa nu fiu innobilat pana prind niste sate moca,sa vedeti atunci ce pot eu si tribu' meu (de viitor)"
 

DeletedUser

ciura are deja 9 sate, tind sa cred ca gresesti aici. cat despre Eek,ce-a fost ,a afost..sa vezi ce va fi..:D

am impresia ca nu joaca pe aceasta lume, nu a luat nici un sat...ce ai vrut sa spui mai exact?:D sau ce va fi? incepe de acum sa joace?:eek:
 

DeletedUser

ce baieti Spor-nici pe aici....se trezesc de dimineata si se culca tarziu =))
 

DeletedUser

am impresia ca nu joaca pe aceasta lume, nu a luat nici un sat...ce ai vrut sa spui mai exact?:D sau ce va fi? incepe de acum sa joace?:eek:

de astazi
emoticon-0144-nod.gif
 

DeletedUser

In primu' rand,cand zici "ciura",eu identific o urma de ostilitate..nu dau 2 bani pe motivul real al acestei ostilitati,daca exista unul
In al 2lea rand,daca e sa faci o paralela intre 2 situatii asemanatoare,in urma careia sa poti trage o astfel de concluzie,esti nevoit sa faci paralela cu l17,intrucat e singura lume pe care am mai intemeiat un trib(intamplator,tot Spor),si tin sa-ti amintesc sau sa-ti spun,ca desi eu m-am lasat undeva pe la inceputul lumii,tribul Spor a ramas pe harta pana in fazele avansate ale jocului,putand fi catalogat fara probleme un "trib de viitor"..Prin urmare,prejudecata ta e total nefondata
In ceea ce ma priveste mine,ma joc in masura in care imi permite timpul..nu ma mai streseaza clasamentul cum ma stresa altadata,si desi am licenta si foarte multe probleme pe cap,depasesc fara probleme 10 sate,promit..in orice caz,notiunea de "Trib de viitor",e una promovata de noobi,pentru noobi..e ceva in genul "doamne da sa nu fiu innobilat pana prind niste sate moca,sa vedeti atunci ce pot eu si tribu' meu (de viitor)"

pot spune ca te inseli in ambele afirmatii si ca nu ma refer strict la lumile pe care ai intemeiat un trib ci la antecedentele tale de cand te cunosc eu ca jucator . ca vei juca 3 ani sau 3 luni pe l24 chiar nu e o grija a vietii mele
 

DeletedUser

ce pot sa zic ...
eu conduc MoD pe lumea asta .
iar pe Eek! sa il lasati in pace pentru ca de fiecare data cand a jucat serios a dat lectii la multi jucatori si nimeni nu indraznea sa vorbeasca asa despre el ...
 
Sus