Triburi de viitor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40279

Pe viitor tribul care va domina va fi A team ...deja am citit cateva magarii care nu au 'absolut nici o treaba cu faptu ca sunt acolo cativa admini sau moderatori' ce-or fi ei. Trib bun este Skin...mai putem adauga manuta si quit dar aici deja jucatorii au suporti si toate cele necesare pentru a face performanta si pentru a se bate cu pumnu' in piept ca ei sunt mari si tari( aici fac referire la cei din quit) :)

sincer nu fii sigur ca A team va domina,cat ca joc acolo nu se stie niciodata cum se poate intoarce harta :)....plus de asta si adminii au voie sa joace pe lume pe care nu o admineaza....si mereu au fost discutii ca tribul in care sunt admini sunt ajutati :) nu-i adevarat,eu am mai jucat in trib cu admini si daca am gresit ceva,ii normal sa fiu suspendat :)

si plus de asta fiecare joaca cum il taie capu,cu suporturi si toate cele...tu joaca pe harta si lasa-i pe altii sa joace cum vor ei ;)...daca esti mai destept ca ei le tai graiu si gata....daca nu stai in banca ta :)

o zi buna
 

DeletedUser40272

acum ar fi frumos sa arunc si eu o grenada in curtea voastra? cum fac cei de la voi...

pot sa zic ca jucati cu suporti?

pot sa zic ca sunteti ajutati?

sa fim pe aceeasi unda:)
 

DeletedUser40279

acum ar fi frumos sa arunc si eu o grenada in curtea voastra? cum fac cei de la voi...

pot sa zic ca jucati cu suporti?

pot sa zic ca sunteti ajutati?

sa fim pe aceeasi unda:)

pot sa zici ce vrei leguma ;)....pe mine niciodata nu ma vei vedea sa joc cu suporti la inceput de lume sau sa fiu ajutat ca nu am nevoie....

cat ma descurc singur nu am nevoie de nimeni si nici de un suport ;)
 

DeletedUser40272

era vorba de A team, nu de contul tau...

oricum clar e ca in toate triburile au fost(poate mai sunt) supporti dar nu o sa vin sa va acuz de asa ceva atata timp cat nu am dovezi.
or fi si la noi, nu stiu...chiar nu stiu pe vreo unul cu suporti...fiecare joaca pe timpul lui si risca cat vrea.

nu e frumos sa arunci cu noroi in cineva daca nu ai dovezi, eu unul nu as fi prost sa risc sa joc cu suporti atata timp cat sunt in razboiu cu un trib in care joaca cativa admini, daca aveam suporti eram prinsi pana acum 10000%;)
 

DeletedUser40279

era vorba de A team, nu de contul tau...

oricum clar e ca in toate triburile au fost(poate mai sunt) supporti dar nu o sa vin sa va acuz de asa ceva atata timp cat nu am dovezi.
or fi si la noi, nu stiu...chiar nu stiu pe vreo unul cu suporti...fiecare joaca pe timpul lui si risca cat vrea.

nu e frumos sa arunci cu noroi in cineva daca nu ai dovezi, eu unul nu as fi prost sa risc sa joc cu suporti atata timp cat sunt in razboiu cu un trib in care joaca cativa admini, daca aveam suporti eram prinsi pana acum 10000%;)

sincer nu ai inteles ce am scris eu mai sus :) nu am aruncat in nimeni cu noroi ca joaca cu suporti etc :) pe mine crede-ma ca nici nu ma intereseaza ca joaca x sau y cu suporti,daca atata stie bravo lui....cu sau fara suportii aia tot poate ajunge la margine :) ca odata si odata se termina trupele sau nu?
 

DeletedUser40272

sincer nu ai inteles ce am scris eu mai sus :) nu am aruncat in nimeni cu noroi ca joaca cu suporti etc :) pe mine crede-ma ca nici nu ma intereseaza ca joaca x sau y cu suporti,daca atata stie bravo lui....cu sau fara suportii aia tot poate ajunge la margine :) ca odata si odata se termina trupele sau nu?

era unul mai devreme ce arunca cu noroi in Quit, nu tu...


Bafta !
 

DeletedUser16039

kidule de incorecti ce suntem ai intrat cu kidlukas in a team si Jason.Statham in quit ?

Aha, sa-ti aduc persoana respectiva care a intrat pe kidLukas, aici pe forum?!
Sau de ce iti face placere sa vorbesti in necunostinta de cauza?! :(
 

DeletedUser16039

Eu n-am absolut nicio problema, chev. Sper ca te-am lamurit si nu mai e loc de interpretari. Dar vad ca se aduc niste acuze nefondate, si se cauta doar cearta.
 

DeletedUser

eu nu caut cearta , doar spun verde in fata ce gandesc . ca esti tu sau jason sau ambele tot la fel ma comport

Le : ca sa fiu si eu on topic sa nu ma ia iarasi ingerasa ca spamez ( si poate imi si indeplineste rugamintea ) trib de viitor va fi tribul din top ...10 sa zicem care va avea cei mai putini starteri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40418

Sunt membri slabi,cativa buni... daca vor fi chemati in triburi mai bune,sigur vor pleca,si nu o sa mai ramana in top,,... parerea mea :p

Eu sunt conducatorul tribului si te asigur ca nu avem membri slabi+am fost invitati chair de curand de =TdN= si pre dezamagirea ta nu a plecat nimeni din trib la ei.Toti jucatorii sunt verificati constat daca au trupe/nu sunt ferme etc+cand se cere sprijin toti care putem trimitem.Am urcat in top destul de mult de la locul 40 si ceva pe locul 18 si o sa mai crestem ca deabia ne-am apucat de innobilat.
 

DeletedUser40418

Majoritatea suntem in k64 si dominam acest continent,deci nu ne prea facem probleme din cauza asta.Uite cum arata clasamentul pe k64:
1 H.a.D 191.562 75
2 Awake? 121.744 139
3 Strumf 101.733 68
4 ~PH~ 91.847 58
5 SoZo 49.686 17
6 Mnk.S 43.902 56
7 Quit 38.835 10
8 Lethal 37.745 22
9 HDL 34.570 76
10 TOM 29.763 14
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
E foarte bine ca va descurcati dar aveti grija ca triburile de pe centru vor incepe dezvoltarea spre margini...eu va urez mult spor, un trib compact e cu siguranta unul greu de doborat.
 

DeletedUser

sincer nu fii sigur ca A team va domina,cat ca joc acolo nu se stie niciodata cum se poate intoarce harta :)....plus de asta si adminii au voie sa joace pe lume pe care nu o admineaza....si mereu au fost discutii ca tribul in care sunt admini sunt ajutati :) nu-i adevarat,eu am mai jucat in trib cu admini si daca am gresit ceva,ii normal sa fiu suspendat :)

si plus de asta fiecare joaca cum il taie capu,cu suporturi si toate cele...tu joaca pe harta si lasa-i pe altii sa joace cum vor ei ;)...daca esti mai destept ca ei le tai graiu si gata....daca nu stai in banca ta :)

o zi buna



ma lasi ,toate triburile din top ati crescut cu conturi suport,si va mai tineti mari jucatori , fiecare aveati cate 4-5 conturi suport si acum mai sunt pe harta conturi mici fara trib care au sittere de la jucatorii din triburile mari de pe harta , sa va vad pe o runda de speed pe careva,sa vad cum jucati fara conturi suport . Asta este ,jucati neonorabil , a-ti uitat cum e sa joci onorabil.
 

DeletedUser16039

ma lasi ,toate triburile din top ati crescut cu conturi suport,si va mai tineti mari jucatori , fiecare aveati cate 4-5 conturi suport si acum mai sunt pe harta conturi mici fara trib care au sittere de la jucatorii din triburile mari de pe harta , sa va vad pe o runda de speed pe careva,sa vad cum jucati fara conturi suport . Asta este ,jucati neonorabil , a-ti uitat cum e sa joci onorabil.

Dovezi bree, dovezi.
Nu vorbe-n vant. Ca toata lumea e tare in papagal.
 

DeletedUser

si atunci raspundemi tu cum de sta un jucator cu 6-10 sate sitter la unu de 1-2k puncte , si il are fara trib pe harta , mai intra cu el in alte triburi pana e concediat.Spunemi tu , eu o sa incep sa fac printscrenuri sa iti arat , poate esti si tu unul ca ei.
 

DeletedUser16039

Daca nu ma cunosti, nu face afirmatii aiurea.
Arata-mi poze, sa vada toata lumea.

Presimt ca dupa postul asta o sa si uiti de forumul triburile ;)
 

DeletedUser

ma lasi ,toate triburile din top ati crescut cu conturi suport,si va mai tineti mari jucatori , fiecare aveati cate 4-5 conturi suport si acum mai sunt pe harta conturi mici fara trib care au sittere de la jucatorii din triburile mari de pe harta , sa va vad pe o runda de speed pe careva,sa vad cum jucati fara conturi suport . Asta este ,jucati neonorabil , a-ti uitat cum e sa joci onorabil.

n-am jucat niciodata cu conturi suport si nici nu voi juca. daca ai vreo dovada de multicont la cineva , fa tichet. nu acuza aiurea
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus