Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ZEN joaca doar pentru amuzament si nu ne-am pus in gand nimic maret :)
 

DeletedUser8343

vrajealaaaa ... :D

Sa vezi ce te vrajesc eu :p
Adevarul e ca ZEN a intrat pentru distractie si mai ales pentru pastrarea legaturilor si a uniunii. Deocamdata nu ne-am propus sa infaptuim ceva pe L26.
Faptul ca nu mai apar nume care au facut istorie nu inseamna ca acestea nu mai exista. Vor exista mereu pentru jucatorii care au facut parte din triburile respective sau care au intrat in contact cu ele. Ceea ce a fost ramane insa acolo agatat in cui ca o poveste frumoasa si mergem mai departe :)
 

DeletedUser18865

Adevarul e ca Zen e ca si cum ai avea o iubita.O iubesti dar nu o iei din start de nevasta.Si totusi esti cu ea.:p
 

DeletedUser35377

Sa vezi ce te vrajesc eu :p
Adevarul e ca ZEN a intrat pentru distractie si mai ales pentru pastrarea legaturilor si a uniunii. Deocamdata nu ne-am propus sa infaptuim ceva pe L26.
Faptul ca nu mai apar nume care au facut istorie nu inseamna ca acestea nu mai exista. Vor exista mereu pentru jucatorii care au facut parte din triburile respective sau care au intrat in contact cu ele. Ceea ce a fost ramane insa acolo agatat in cui ca o poveste frumoasa si mergem mai departe :)

aiureli :rolleyes:
 

DeletedUser3366

faza cu numele marete e ca multi au ales alt nick de joc pt aceasta lume ca sa nu fie asaltati cu n mesaje tampite de la noobi,deci pt a putea sa joace relaxat pe aceasta lume.
 

DeletedUser

Eu unul tin foarte mult la nickname-ul meu si un alt cont nu va exista :)
 

DeletedUser35377

vad ca a intrat si B sea,daca se vor tine ar trebui sa faca furori in zona

RS.. de asemenea,PDB etc.


s a reunit toata crema pe l26 :D
 

DeletedUser30628

vad ca a intrat si B sea,daca se vor tine ar trebui sa faca furori in zona

RS.. de asemenea,PDB etc.


s a reunit toata crema pe l26 :D

da stai sa vezi cati vor rezista :) prea multe batai de cap la inceput

oricum succes tuturor ce joaca pe l26
 

DeletedUser

care o sa joace bine si o sa aibe aliati buni, aceia vor ramane pe harta

N-V e una dintre cele mai grele zone dupa parerea mea
 

DeletedUser25671

Si totusi nivelul de participare pe aceasta lume este destul de scazut doar 14.500 de jucatori in raport cu lumile anterioare in care se ajungeau la 35.000 cu lejeritate.Sfarsitul acestei lumii va fi identica cu cea a lumii 15(ca tot adusera-ti vorba mai sus de B-Sea)
 

DeletedUser35377

sunt doar 2 zile de cand s a deschis lumea.

sunt sigur ca multe triburi premade,o sa intre zilele astea,ca sa apuce marginea
 

DeletedUser

ZEN e unicul trib promitator.
Si sincer nu vad unde e atata competitie.ca nu e niciun nume care sa fi demonstrat ceva pe o lume anterioara exceptand scitii care stau prin ZEN.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus