DeletedUser37151
b-sea poate,nbz nu joaca serios din cate stiu eu...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notă: This feature may not be available in some browsers.
Poate n-ai auzit de =nBz=, B-Sea...
Nu ii vad pe marii noobz gen ilidan deci nbz nu va fi in top 3.Iar despre B-Sea nu stiu prea multe.Au jucat pe l15 iar eu nu intru pe lumi fara taleri sau cel putin nu ca sa joc.
illidan nu joaca,da si daca ar fi jucat,intra undercover ca pe ultimele 5-6-7 lumi pe care a jucat.
si legat de lumile fara taleri,au fost si multe rau)
Daca nu stiati lui dunhill21 ii plac barbati)))
))
))
))
))
si lui Dinamo![]()
Daca nu stiati lui dunhill21 ii plac barbati)))
))
))
))
))