Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37151

Nu ii vad pe marii noobz gen ilidan deci nbz nu va fi in top 3.Iar despre B-Sea nu stiu prea multe.Au jucat pe l15 iar eu nu intru pe lumi fara taleri sau cel putin nu ca sa joc.

illidan nu joaca,da si daca ar fi jucat,intra undercover ca pe ultimele 5-6-7 lumi pe care a jucat.

si legat de lumile fara taleri,au fost si multe rau :))
 

DeletedUser

illidan nu joaca,da si daca ar fi jucat,intra undercover ca pe ultimele 5-6-7 lumi pe care a jucat.

si legat de lumile fara taleri,au fost si multe rau :))


Dar nu destule.Pe l1,4,6,8,10,11,12,16,17,18,21 nu au fost.si nici pe altele pe care eu nu am jucat.

Oricum prefer .us personal unde nu au bagat pana acum taleri.
 

DeletedUser36524

Eu cred ca este prea devreme sa vorbim despre triburi.

80 de jucatori, adunati sub un nume si sub un drapel credeti ca formeaza deja un trib? Sunt precum o masinarie, au instructiunile, au combustibilul, stiu ce au de facut. Dar atat. Nu se leaga intre ei, nu stiu inca comunica, nu stiu sa interpreteze gesturile colegilor de trib. Actioneaza din impuls, nu din instinct.

Triburile acutale actioneaza in functie de evenimente, se muleaza dupa ele dar nu stiu inca sa le controleze si sa le dicteze.

Vom putea vorbii despre PRIMUL TRIB DE VIITOR abia dupa ce se va termina PRIMUL RAZBOI.
Istoria creeaza viitorul.

"E mai simplu sa lupti impotriva experientei decat impotriva destinului" - Adolf Hitler
 

DeletedUser

Ah ce vad aici,numai sifonari:))
vad ca va plac si voua barbati altfel nu vad de ce ii tineti parte :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus