Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca imi zici si care e il salut :) cred ca se bucura ca a ajutat pe cineva :))
 

DeletedUser

Tu ** de mr love nokia? Ca ala e fericit sa imparta bucurie si dragoste chiar si dandu-si satele :)) oricum, bravo tie ca le-ai luat :)
 

DeletedUser

Clasicul nu are cum sa cada decat daca noi cadem odata cu ei asa ca nu va faceti sperante deocamdata:D
 

DeletedUser

dar a zis cineva ca vrem asta? Eu am zis doar ca o sa ajunga foarte puternici (cum deja sunt in unele zone) daca nu ii opreste cineva. Eu personal nu doresc asta. Eu vreau doar sa ne dezvoltam si sa fim lasati in pace.Si nu suntem asa prosti incat sa ne bagam peste ak si clasic :)) in primul rand ca sunteti 2 triburi de top si 2 ca deocamdata nu ne-ar ajuta cu nimic. Personal, nu sunt adeptul razboaielor inutile. Ps. Eu nu imi reprezint tribul,asta e doar opinia mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37265

dar a zis cineva ca vrem asta? Eu am zis doar ca o sa ajunga foarte puternici (cum deja sunt in unele zone) daca nu ii opreste cineva. Eu personal nu doresc asta. Eu vreau doar sa ne dezvoltam si sa fim lasati in pace.Si nu suntem asa prosti incat sa ne bagam peste ak si clasic :)) in primul rand ca sunteti 2 triburi de top si 2 ca deocamdata nu ne-ar ajuta cu nimic. Personal, nu sunt adeptul razboaielor inutile. Ps. Eu nu imi reprezint tribul,asta e doar opinia mea.

:) vlad nici macar n-are rost sa faci declaratii de dragoste fata de noi ca la 1200 de puncte nu interesezi pe nimeni sau cel putin pe mine
 

DeletedUser

Pai nu fac declaratii de dragoste. Mi-am zis parerea. Din partea mea mi-e indiferent. Eu joc aici pana apare o lume noua. Deci nu ma supar chiar daca ma atacati. Da sa nu credeti ca imi luati satul asa usor :p sau ca o sa pierd mai multe trupe decat voi. Eu nu va atac, dar de aparat ma apar :p si la fel o sa faca banuiesc si tribul meu. Asa ca las-o balta, daca ai ceva sa-mi demonstrezi arata in joc. Succes in continuare.
 

DeletedUser6599

Felicitari! foarte bine zis, ai luat fraza asta dintr-o carte de proverbe?, ar trebui sa o alegem zicala zilei , e prea true. :rolleyes:
 

DeletedUser

In opinia mea:D
Din top 20 triburile de viitor sunt urmatoarele:
Persia;M~K; Ak, Zen; Clasic.

Legeden sunt formati din fosti membri circus, tinand cont ca au facut din circus, Sas,apoi au intrat in legend sunt curios cat vor sta in legend.
Acum au un razboi puternic cu noi, o sa le fie greu!
 

DeletedUser

=)) nu va faceti iluzii desarte,ZEN are sanse mari de a castiga,cei de acolo au cunostiinte,pile,relatii,tovarasii cu cine trebuie,o sa vedeti pe propria piele,doar sa aveti rabdare =))
 

DeletedUser

poate ca saracii de ei, stiu doar sa joace mai bine.....se coordoneaza mai bine.....:D:D:D
 

DeletedUser

ee e prea devreme de a spune ca x castiga lumea,poate se lasa de joc, o lume e diferita de alta
 

DeletedUser

speranta moare ultima pt ca este proasta familiei,ii stiu bine pe majoritatea de acolo,sunt jucatori care se coordoneaza cu cine trebuie intr-un mare fel =)),cum sunt probleme in mirifica lor lume imediat se dau telefoane,mail-uri,mesuri si alte alea
 

DeletedUser

speranta moare ultima pt ca este proasta familiei,ii stiu bine pe majoritatea de acolo,sunt jucatori care se coordoneaza cu cine trebuie intr-un mare fel =)),cum sunt probleme in mirifica lor lume imediat se dau telefoane,mail-uri,mesuri si alte alea

bine ca pot, tu nu mai fi asa gelos.
 

DeletedUser

speranta moare ultima pt ca este proasta familiei,ii stiu bine pe majoritatea de acolo,sunt jucatori care se coordoneaza cu cine trebuie intr-un mare fel =)),cum sunt probleme in mirifica lor lume imediat se dau telefoane,mail-uri,mesuri si alte alea


Nu te-ai mai tinut de promisiune pe L3 ... :)
 

DeletedUser

tati poate acum,cine stie daca ma tine,oricum pt tine maxim respect
 

DeletedUser38860

Trib de viitor :
Nume : All Blacks
Prescurtare : Blacks -- si familia noastra.

Sa vedem ce ne rezerva viitorul , eu sper sa rezistam si sa crestem , suntem si noi mititei :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus