Triburi de Viitor

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38225

Dar insist, continuati... care e mai noob ca nu am inteles exact? :D doar ce am apucat sa imi iau pop-corn :cool:, va rog continuati show-ul, nu va sfiiti :p
 

PRADA

member
Scor reacție
6
vad ca pe noi nu ne baga nimeni in seama ca fiind de viitor...ehh
lasa ca e bine asa :)

Păi ? Fuge lumea de la voi ca de ciuma bubonică; n-au cu cine cică.. :eek: Ati fost pe 4.. acum ati cazut pe 12 si tot o să coborâti pare-mi-se, ăsta-i viitorul.
 

DeletedUser38225

Ce stii tu ? Un razboi cu oameni se castiga, ei se asigura ca razboiul lor , oricare va fi sau este acela, va fii castigat, ca doar pleaca cu 500 de oameni la lupta,nu? :rolleyes:
 

DeletedUser9858

Dar insist, continuati... care e mai noob ca nu am inteles exact? :D doar ce am apucat sa imi iau pop-corn :cool:, va rog continuati show-ul, nu va sfiiti :p

noroc cu tine;) si celalalt, daca nu postati voi comentarile astea asa de "profesioniste" numai stia lumea :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: cat de plini de aere sunt unii pe aici.




Si ca sa ii raspund si celuilalt "profesionist":Nu mam speriat nici de tine nici de restu, pur si simplu miroase atat de mult pe aici "specializarea voastra si calitatea voastra" incat nu mam obosit macar sa va raspund pana acum;).Numai fiti asa frustrati ca o sa va plesneasca o vena
 

DeletedUser9858

Numele tribului:Empire of Darkness Prescurtare:MORDOR Număr de membri:178 Punctajul celor mai buni 40 jucători:90.642 Punctaj total:190.497 Punctaj mediu:1.070 Loc:54
455.099 (54.)


Asta sigur e trib de viitor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

Noi nu avem nevoie sa ne laudam noi pe aici cum faceti voi, pe noi ne lauda altii.
 

DeletedUser9858

:rolleyes::rolleyes:ala nu e tribul meu, ala e tribul despre care vorbeam mai sus.
Despre noi a postat moderatorul nu vre un jucator din trib
 

DeletedUser38225

Fiecare e liber sa isi exprime parerea despre orice trib, atata timp cat acest topic se numeste "triburi de viitor", putem discuta pe marginea acestui subiect, cat dorim :)
te inteleg, te-ai trezit din "somnul" tau, lasa bre, nu ne lua in seama, lasa-ne pe noi.. du-te si te culca la loc si fii pe pace nu o sa te planga nimeni ;)
 

DeletedUser9858

Fiecare e liber sa isi exprime parerea despre orice trib, atata timp cat acest topic se numeste "triburi de viitor", putem discuta pe marginea acestui subiect, cat dorim :)
te inteleg, te-ai trezit din "somnul" tau, lasa bre, nu ne lua in seama, lasa-ne pe noi.. du-te si te culca la loc si fii pe pace nu o sa te planga nimeni ;)


Tu nu te intelegi pe tine dar pe altii,e liber oricine ai dreptate ,dar tu cu ce esti in masura sa comentezi despre jucatori?
Cu 4 sate pe care teau ajutat colegii sa le iei sau ce anume te face pe tine personal in masura sa pui etichete ,daca tot e liber pe aici sa discuti topicul.;)

Daca cu ale 4 sate te lauzi uitate la noi in trib si o sa vezi un jucator mai bine cotat ca tine la toate capitolele
asa nu iti mai da aere cu ce ai reusit poate tu in trecut, fa ceva uitil si lasa lumea sa discute fara sa iti dai aere de
mare jucator ca nu te urmareste norocul chiar pe toate lumile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

As fi neajutorat daca nu as avea colegii :rolleyes: slava cerului ca imi curata ei satele si imi scad si adeziunea, iar eu nu trb decat sa imping un nobil acolo :D Nu am pus nicio eticheta, doar imi dadeam cu parerea, iar tu banuiesc ca faci parte din mamutul masca ? ia spunene cum e la gramada? ca eu sincer nu am jucat niciodata intr-un trib cu mai mult de 150 de jucatori :) si chiar sunt curios cum e :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus