Triburi pe care nu le respect

DeletedUser

stai linistit ca si "invincibilul" GD pierde sate la greu
:D
si pana una alta,vezi ca faci off topic
 

DeletedUser

Mie realitatea imi spune altceva. Jucator care imi trimite mesaj cand il atac nu cred ca e inactiv de o saptamana, doar in mintea unora. Dar GD e intruchiparea raului, iar restul pierd sate doar de la playeri inactivi si ce mai aveai tu acolo in lista, ca am uitat de cand am citit.
Imi pare rau ca nu imi urezi si mie bafta, dar te inteleg, eu nu am nevoie. Eu am sa-ti urez tie. Bafta si spor la dat afara oameni care pierd sate, chiar daca lupta aprig pentru a le pastra. Dar asta e, daca sunt dati afara nu mai apar pe tw-tools. Asa am inteles si eu de ce trimiteti mereu lumea sa se uite la statisticile de acolo si de ce CL are asa multe "plecari" din trib.
Daca faptul ca sunt diferit de voi ma face sa fiu lame si noob, ei bine, atunci sunt mandru ca sunt lame si noob.

te faci singur baiatule.....nimeni nu te face in nici un fel....dar sa acuzi fara dovezi este un lucru ce tine de "mansarda"...esti sigur ca ai toate tiglele pe casa?....iti dau un exemplu cat mai clar loverman22, vorbeste cu el, alt exemplu masterrr, care a fost transferat in CLA intraba-l si pe el....nu mai veni cu gogosi umflate doar pentru ca la voi nu exista onoare si deminitate....luati-va cornuletele cu resurse, bagati in voi...si vorbim mai in colo

PS: CL se afla in top fara nici un program de umflare a liderilor cu resurse, in CL cei care pot se descurca cei care nu ....incercam sa ii invatam, nu vor asta este ii lasam sa iasa ....

recomandarea mea- lasati vrajeala ieftina ca nu mai tine de mult...si s-au inmultit dusmanii vostrii tocmai datorita ignorantei.

Propaganda GD:
h3r0: -Cl sunt cu un pas in groapa vitejilor!!!
un membru:- noi cum stam marite h3r0?
h3r0:-suntem cu un pas inaintea lor:D
 

DeletedUser

nirox, florianC.
Jignirilor aduse persoanei mele nu am sa le raspund. Am sa te rog o singura data ca in discutiile cu mine cel putin sa te abtii de la astfel de abordari. Daca nu poti, asta e. Eu ii accept pe toti, cu bune si rele, dar imi rezerv dreptul de a-i ignora pe cei care nu sunt in stare sa poarte un dialog civilizat.
 

algernon

member
Scor reacție
0
Propaganda GD:
h3r0: -Cl sunt cu un pas in groapa vitejilor!!!
un membru:- noi cum stam marite h3r0?
h3r0:-suntem cu un pas inaintea lor

ador oamenii cu simtul umorului
respect,h3r0
:)
 

DeletedUser

Propaganda GD:
h3r0: -Cl sunt cu un pas in groapa vitejilor!!!
un membru:- noi cum stam marite h3r0?
h3r0:-suntem cu un pas inaintea lor

ador oamenii cu simtul umorului
respect,h3r0
:)

citeste pls si sa vezi pe cine respeccti....daca este ceva de respectat, nu de alta dar incep sa pun la indoiala si PNA-ul facu t cu voi...daca este un asa mare respect.....:rolleyes:
 

algernon

member
Scor reacție
0
raspuns pentru domnul mirceabrezovan

stimate domn,
nu as dori sa iti reamintesc ca pna-ul a fost propus de tribul dumneavoastra , cu mentiunea ca il faceti ca sa va armonizati diplomatia cu a celorlalti membrii ai aliantei din care faceti parte.din punctul meu de vedere,tinand cont si de experientele "placute" avute cu tribul dumneavoastra in trecut , cand e vorba de CL , eu aplic dictonul "fereste-ma ,doamne , de prieteni ,ca de dusmani ma feresc singur".
faptul ca eu respect simtul umorului dovedit de h3r0 vad ca reprezinta o problema (cel putin personala) pentru dumneata.sincer, parerea dumneatale in aceasta privinta pot as spun ca pentru mine conteaza prea putin (si nu o lua ca pe ceva personal).nu imi aleg prietenii dupa cum imi dicteaza altii,ci dupa cum imi dicteaza constiinta mea.
poate faptul ca mesajele de la respectiva persoana pomenita de dumneavoastra au fost aproape intotdeauna corecte sintactic si gramatical a contat un pic.si poate faptul ca intotdeauna a dovedit ,spre deosebire de alte persoane,o aplecare spre negociere a problemelor care s-au ivit pe parcursul acestui joc.
se pare insa ca sunt destule persoane aici (si,din pacate,constat ca faceti parte dintre ele) care uita ca acesta este pur si simplu un joc.nimic mai mult.
in alta ordine de idei ,indiferent cat de mult mi-a fost mie,personal,antipatica o anumita persoana sau trib ,am considerat ca e de datoria mea ca sef al tribului alg sa trec peste animozitatile respective ,punand interesele tribului mai presus decat confortul meu personal
in incheiere ,cu permisiunea dumneavoastra (sau fara) am sa va dau un sfat,ca de la o persoana mult mai in varsta la una mai tanara.
daca vrei sa fi respectat,invata intai sa respecti.
inca cu consideratie,
algernon
ps
ca o completare,n-am nimic impotriva sa ies oricand la o bere cu sego,valiusha,darxyde, h3r0 ,cher-cher sau cu oricare alt jucator care a dovedit,de-a lungul timpului,ca este un om de cuvant.indiferent din ce trib face parte sau daca sunt sau nu in razboi cu tribul respectiv.pina la urma,suntem in primul rand colegi de joc,abia pe urma vrajmasi din triburi diferite.
 
Ultima editare:

DeletedUser

stimate domn,
nu as dori sa iti reamintesc ca pna-ul a fost propus de tribul dumneavoastra , cu mentiunea ca il faceti ca sa va armonizati diplomatia cu a celorlalti membrii ai aliantei din care faceti parte.din punctul meu de vedere,tinand cont si de experientele "placute" avute cu tribul dumneavoastra in trecut , cand e vorba de CL , eu aplic dictonul "fereste-ma ,doamne , de prieteni ,ca de dusmani ma feresc singur".
faptul ca eu respect simtul umorului dovedit de h3r0 vad ca reprezinta o problema (cel putin personala) pentru dumneata.sincer, parerea dumneatale in aceasta privinta pot as spun ca pentru mine conteaza prea putin (si nu o lua ca pe ceva personal).nu imi aleg prietenii dupa cum imi dicteaza altii,ci dupa cum imi dicteaza constiinta mea.
poate faptul ca mesajele de la respectiva persoana pomenita de dumneavoastra au fost aproape intotdeauna corecte sintactic si gramatical a contat un pic.si poate faptul ca intotdeauna a dovedit ,spre deosebire de alte persoane,o aplecare spre negociere a problemelor care s-au ivit pe parcursul acestui joc.
se pare insa ca sunt destule persoane aici (si,din pacate,constat ca faceti parte dintre ele) care uita ca acesta este pur si simplu un joc.nimic mai mult.
in alta ordine de idei ,indiferent cat de mult mi-a fost mie,personal,antipatic o anumita persoana sau trib ,am considerat ca e de datoria mea ca sef al tribului alg sa trec peste animozitatile respective ,punand interesele tribului mai presus decat confortul meu personal
in incheiere ,cu permisiunea dumneavoastra (sau fara) am sa va dau un sfat,ca de la o persoana mult mai in varsta la una mai tanara.
daca vrei sa fi respectat,invata intai sa respecti.
inca cu consideratie,
algernon
ps
ca o completare,n-am nimic impotriva sa ies oricand la o bere cu sego,valiusha,darxyde, h3r0 ,cher-cher sau cu oricare alt jucator care a dovedit,de-a lungul timpului,ca este un om de cuvant.indiferent din ce trib face parte sau daca sunt sau nu in razboi cu tribul respectiv.pina la urma,suntem in primul rand colegi de joc,abia pe urma vrajmasi din triburi diferite.

gluma aia este a mea si eu am postat-o nu hero.....deci totusi mai multa atentie la posturi pls:D
 

algernon

member
Scor reacție
0
in cazul respectiv,h3r0 ar trebui sa va ceara drept ce copright ca i-ati utilizat nickul.nu e specificat nicaieri ca e o gluma,eu am luat-o drept o conversatie reala.
asta nu inseamna ca e mai putin reusita.
:)
 

DeletedUser

algernon a spus:
in alta ordine de idei ,indiferent cat de mult mi-a fost mie,personal,antipatic o anumita persoana sau trib ,am considerat ca e de datoria mea ca sef al tribului alg sa trec peste animozitatile respective ,punand interesele tribului mai presus decat confortul meu personal...
daca vrei sa fi respectat,invata intai sa respecti
Total de acord. Dar cum e doar un joc nu ma astept ca toti liderii de trib sau diplomatii sa fie capabili sa respecte acest principiu de baza in diplomatie.
Cat despre partea cu respectul din pacate sunt persoane care cu greu pot spune ce inseamna acest lucru, cu atat mai putini sunt capabili sa si respecte.
 

DeletedUser

Total de acord. Dar cum e doar un joc nu ma astept ca toti liderii de trib sau diplomatii sa fie capabili sa respecte acest principiu de baza in diplomatie.
Cat despre partea cu respectul din pacate sunt persoane care cu greu pot spune ce inseamna acest lucru, cu atat mai putini sunt capabili sa si respecte.

mda...sa enumeram cateva????? dar te rog nu doar vorbe si abureli,,.....cazuri clare...cu dovezi....
 

DeletedUser

@mircea
Citeste forumul si fa o lista cu toti cei care au raspuns cu epitete sau aluzii mai mult sau mai putin subtile adresate interlocutorului intr-o discutie pe acest forum. Posteaza aici lista cu numele si locul unde a facut-o. (sunt ironic, nu ma astept sa faci asta, vreau doar sa intelegi ce usor e sa-ti dau niste nume si dovezi)
Eu pot sa iti zic unul: mirceaberzovan intr-un post adresat mie.
 

DeletedUser

@mircea
Citeste forumul si fa o lista cu toti cei care au raspuns cu epitete sau aluzii mai mult sau mai putin subtile adresate interlocutorului intr-o discutie pe acest forum. Posteaza aici lista cu numele si locul unde a facut-o. (sunt ironic, nu ma astept sa faci asta, vreau doar sa intelegi ce usor e sa-ti dau niste nume si dovezi)
Eu pot sa iti zic unul: mirceaberzovan intr-un post adresat mie.

mda....fac si eu trimitere citeste toto ce s-a scris...ai s vezi ca nu sunt duoar bucati de conversatie, ca sunt niste adevaruri si daca tot iubesti cuvantrul "epitete" deoarece vad ca il repeti de foarte multe ori....gandestete clar ce ce s-a postat....si cu demnintate nu doar ca sa imi razpunzi mie ceva...;)
 
Sus