Triburi pe care nu le respect

DeletedUser

Aici puteti sa va varsati focul.
Vorbiti despre triburi din top10.

1. TA, [TA], T*A, T8==DA, T..l..__0.o__..!..A sau ce tag isi pune ei deobicei.
Motive: Sunt gigantici, au inceput sa se jigneasca pe forumurile lor interioare, incapabili sa ne farmeze un singur jucator (nu trogloditi), dezorganizati (nu se stie cine e sef de celula, cine e baron, cine e matca sau bondar).

2. India - nu corespunde numele cu poza tribului. Il recomand pe Maggutza sau Salam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru moment subscriu lui nomemory in legatura cu T^A,nu mai e nimic de adaugat despre ei
:)

pe locul 2 sau la egalitate cu T^A este tribul NWO,care nu stie sa respecte un NAP,este trib mamut si cam dezorganizat,dar incalca nap-urile in prostie degeaba e pe locul 1...not for long
:D:D
muhhahahahahahahaha
 

DeletedUser

Despre NWO:
Un trib care nu a avut o baza de jucatori cu oarecare experienta si a ajuns pe locul I risca sa cada prada mandriei.

Jucatorii vor crede ca pot calca pe toti in picioare si vor uita sa respecte intelegerile vechi.

Nu vad viitor stralucit.
 

DeletedUser

Pai demonstreaza inconsistenta ;;).
Tribul se numeste India ... iar ei au poza un indian american.
 

DeletedUser319

Pai demonstreaza inconsistenta ;;).
Tribul se numeste India ... iar ei au poza un indian american.

ba-i indian din India da-i deghizat ca are un rol de amerindian intr-un film . Nu stii ca in India is multi actori? Si ce filme bune fac .... Asa ca pune si tu un motiv serios ca sa-ti arati lipsa de respect
 

DeletedUser

E un motiv mai mult decat serios pentru mine.
Nu am auzit variantele tale.
 

DeletedUser

N-am sa dau nume, sunt mai multe. Am sa spun simplu: triburile mamut a caror limita de membri este
 

DeletedUser

Aici puteti sa va varsati focul.
Vorbiti despre triburi din top10.

1. TA, [TA], T*A, T8==DA, T..l..__0.o__..!..A sau ce tag isi pune ei deobicei.
Motive: Sunt gigantici, au inceput sa se jigneasca pe forumurile lor interioare, incapabili sa ne farmeze un singur jucator (nu trogloditi), dezorganizati (nu se stie cine e sef de celula, cine e baron, cine e matca sau bondar).

2. India - nu corespunde numele cu poza tribului. Il recomand pe Maggutza sau Salam.



da ce sa zic aveti dusmanie pe [T-A] aproape tot serverul dar asta e nu am ce zice nu doresc sa fac off topic dar acesta este un avertisment nu mai doresc jigniri aduse la adresa tribului meu deoarece nu cred ca eu personal sau majoritate aztecilor a jignit vreun trib mai ales TLD pe care personal il simpatizez deoarece sunt foarte organizati cu toate ca au si eu mici sparturi deci uite vam mai zis si va repet nu mai doresc jigniri aduse la adresa tribului meu si stiu foarte bine ca acest topic s-a adresat in special noua oricum respect pentru voi ce sa zic
-am uitat sa va zic ceva nu mai vorbiti atat despre mine pe forumul vostru deoarece chiar ma simt si eu sa zicem o vedeta deoarece toata ziua numai [T-A] si sego numai asta vedeti si oricum cred ca va strofocati foarte mult pentru acest jok dar mai bine lasa

- in legatura cu tribul INDIA chiar se vede ca sunteti niste critici foarte duri si numai din gura sunteti buni si nu cred ca acesta e un motiv pentru care sa nu-ti placa un trib hmm o poza...... aici sunteti chiar penibili
 

DeletedUser

da ce sa zic aveti dusmanie pe [T-A] aproape tot serverul dar asta e nu am ce zice nu doresc sa fac off topic dar acesta este un avertisment nu mai doresc jigniri aduse la adresa tribului meu deoarece nu cred ca eu personal sau majoritate aztecilor a jignit vreun trib mai ales TLD pe care personal il simpatizez deoarece sunt foarte organizati cu toate ca au si eu mici sparturi deci uite vam mai zis si va repet nu mai doresc jigniri aduse la adresa tribului meu si stiu foarte bine ca acest topic s-a adresat in special noua oricum respect pentru voi ce sa zic
-am uitat sa va zic ceva nu mai vorbiti atat despre mine pe forumul vostru deoarece chiar ma simt si eu sa zicem o vedeta deoarece toata ziua numai [T-A] si sego numai asta vedeti si oricum cred ca va strofocati foarte mult pentru acest jok dar mai bine lasa

- in legatura cu tribul INDIA chiar se vede ca sunteti niste critici foarte duri si numai din gura sunteti buni si nu cred ca acesta e un motiv pentru care sa nu-ti placa un trib hmm o poza...... aici sunteti chiar penibili


1. incearca sa mai folosesti cate-o virgula din cand in cand, face bine la citire ;)
2. THREAD-UL ESTE PENTRU PROPAGANDA! deci care e problema ta? daca vrei sa faci treaba de moderator fa-o unde trebuie!
3. AI FOST OFF-TOPIC (n-ai dat nicio varianta si nici n-ai venit cu alta)
 

DeletedUser

REGII-dom'le...cum boala...da' n-am vazut pe nici unu' din REGII pe forum sau sa dea vreun semn de viata...nu prea au ce cauta in top10
 

DeletedUser

-am uitat sa va zic ceva nu mai vorbiti atat despre mine pe forumul vostru deoarece chiar ma simt si eu sa zicem o vedeta deoarece toata ziua numai [T-A] si sego numai asta vedeti si oricum cred ca va strofocati foarte mult pentru acest jok dar mai bine lasa


am sa iti demonstrez in 2 zile ca vb la cacialma.... sa nu stregi postu da?

si acu on topic: si eu sunt dezgustat de india,eu unu daca as vedea poza aia inainte sa ma invite nu as mai intra la ei
indianu e prea ireal...scut de lemn la indieni???
puteau sa puna si ei un cos cu mirodenii sau o indianca cu punctul ala in frunte dar nu un amerindian....
si mai sunt cateva triburi care nu imi inspira respect dar acu e tarziu...si maine am scoala...si sunt si cam multe triburi care numi inspira respect...
 

DeletedUser319

am sa iti demonstrez in 2 zile ca vb la cacialma.... sa nu stregi postu da?

si acu on topic: si eu sunt dezgustat de india,eu unu daca as vedea poza aia inainte sa ma invite nu as mai intra la ei
indianu e prea ireal...scut de lemn la indieni???
puteau sa puna si ei un cos cu mirodenii sau o indianca cu punctul ala in frunte dar nu un amerindian....
si mai sunt cateva triburi care nu imi inspira respect dar acu e tarziu...si maine am scoala...si sunt si cam multe triburi care numi inspira respect...

Nu e bre de lemn e de plastic. Si ti-am explicat odata cum sta treaba cu emerindianu. E imaginea din ultimul lui film. Hai fugi la scoala baietel si fi mai respectos ca nu-i frumos
 

DeletedUser219

AlexD a spus:
REGII-dom'le...cum boala...da' n-am vazut pe nici unu' din REGII pe forum sau sa dea vreun semn de viata...nu prea au ce cauta in top10

Ok domle', treaba ta ca nu respecti REGII, ca nu posteaza nimeni pe forum :D
Postez eu acuma, dar asta nu inseamna ca nu avem ce cauta in TOP 10, dar ce stiu eu sunt doar un noob.
Si acum on-topic , singurul trib pe care nu il respect este NWO, de restu nu am nici o parere formata.
 

DeletedUser

gata m-am saturat acesta rubrica a fost deschisa pentru altceva nu ca sa va certati voi aici
cine mai face un singur off topic aici va avea warn 7 zile fara discutii
 

DeletedUser

Sego avand in vedere ca eu am deschis topic-ul, nu crezi ca e normal ca eu sa iti sugerez daca cineva posteaza off-topic sau nu ? Poate pe mine ma intereseaza ca discutia sa o ia uneori pe alte fagasuri, tocmai pentru a intelege mai mult din tainele acestui joc.

De acum inainte te-as ruga sa nu te mai arati asa de rigid, sa lasi oameni sa se exprime liber si sa incerci sa delimitezi functia ta de moderator, de functia de fondator TA.

Una este sa fi ironic, alta este sa jignesti.
In plus, atunci cand doua triburi sunt la razboi ele obisnuiesc sa schimbe ironii, din pacate membrii din tribul tau nu sunt foarte activi pe forum (sunt sigur ca isi fac mult mai bine datoria in joc) si nu prea avem adversari aici.
oamenii pot sa se exprime liber in liita bunului simt. poti sa deschizi 100 de topicuri tot moderatorii vor decide cine e on sau off topic. aici nu e triburile sa scoatem oamenii din joc si sa le luam satele aici e forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi pare rau dar gresesti am membrii chiar foarte activi pe forum dar eu nu doresc sa iasa in evidenta asa cum fac altii la fiecare post pe care il afla pe forum asa ca te rog sa mai cercetezi
 

DeletedUser

Nu e bre de lemn e de plastic. Si ti-am explicat odata cum sta treaba cu emerindianu. E imaginea din ultimul lui film. Hai fugi la scoala baietel si fi mai respectos ca nu-i frumos

oi fi eu mai mic dar ce am invatzat pana acuma e ca respectul trebuie dat cui trebuie.
daca acorzi respect tuturor vei deveni un papagal .
deci punei numele INDIA si pune o poza cu un amerindian ca sa nuti mai acord pic de respect.

ciao.
 

DeletedUser

eu propun să-i trecem pe TA la categoria "maxim respect", motivul fiind: furnizează ferme şi sate de foarte bună calitate :D :D :D :D
 
Sus