Triburi pe care nu le respect

DeletedUser523

Dacii

Eu nu-i respect pe daci deoarece sunt multi, foarte multi si asta doar ca sa dea bine la nr. dar de fapt sunt foarte slabi DAR ai apreciez pnetru ca sunt niste ferme grozave!:D
 

DeletedUser

sincer, nu ma intereseaza pe ce principii se aleg aici moderatorii, dar cand vezi pe cineva care nu respecta principalele reguli de moderare sau nu se pricepe sa lege corect 2 fraze in limba romana te buseste rasul, mai ales cand mai vezi ca face parte dintr-o echipa de moderatori. Dar asta nu e principalul motiv pentru care nu inghit T^A-ul, ci aroganta de care dau dovada unii dintre ei, fara macar sa aiba vreo legatura cu jocul. ;)

*nu-ti cinvuine un moderator poti sa il reclami. nu mai provoca moderatorii

nu reclam pe nimeni, nu ma intereseaza calitatea moderarii voastre, am fost ontopic si am spus ceea ce nu imi place la un anumit trib :). revenind la reclamatii samd, cred ca fiecare conducator isi poate face singur ordine in ograda; poate unora le lipseste anumite calitati, dar compenseaza prin altele. nu e treaba mea sa le descopar sau sa le scot in evidenta. de altfel, nu am dat niciun nume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca a mai aparut un trib pe care nu il respect. :)
Oare la cine ma refer.

Te rog ca data viitoare să încerci să fii on topic, altfel voi fi nevoit să îţi sterg postul.

Mulţumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte putin ma duc off-topic:
nomemory,tu joci w7 pe .net?Daca da felicitari pt OD:)

On-topic:
Mie nu-mi place T^A 1400 shi nu stiu cati de membri ii prea mult nu se pot organiza bine
 

DeletedUser

OnTopic:
StrangeX-ul de ce nu iti vezi tu problemele tale.
Eu am fost acela care am deschis topicul asta Tot eu am dreptul sa relansez discutia in orice directie vreau, asa ca nu mai face pe interesantul ;)

Offtopic:
Da joc si pe w7. Macar acolo am avut ce sa farmez. Nu ca pe triburile :)


nomemory nu provoca moderatorii deoarece ei doar isi fac treaba asa ca te rog fii mai atent
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

On topic.. T^A ... si bine si rau... bine pt ferme oO .... rau... ultra mammoth prost organizat... de altfel aceasta este si parerea generala precum a spus si sego :>


off topic.. moderatorii nu trebuiau sa aiba nimic de a face cu jocul, astfel se facea o moderare a forumului la care sa nu poata comenta nimeni.
 

DeletedUser

nu respect:

GD, un trib care se vrea de top dar isi pastreaza locul adaugand toti refugiatii pe care ii gasesc pe harta si au 2-3 sate, nu respecta aliantele, nu respect omologii in dicutii, folosesc alte triburi sa le poarte razboaiele( pe care le admiram dar acum nu am cum sa mai fac asta),daca intrebi un diplomat GD de ce a oferit sprijin dusmanului nu va recunoaste, poate or sa reziste in primul razboi(pentru ca nu ii subestimez) dar dupa el...or sa fie primii care cad.
 

DeletedUser

mircea dupa cate am aflat azi tind sa nominalizez inca un trib pe aici,care din pacate imi este aliat
:mad:
 

DeletedUser

eu nu respect tribul GD din mai multe motive:
1 au practicat la greu canutza cu zahar si cornuletul cu lapte
2 au acceptat in tribul lor multi membrii(refugiati) care faceau parte dintr-un trib,care acest trib era in razboi cu un trib aliat GD-ului,ceea ce nu mi se pare deloc nromal si aici ma refer la super zuper si ceata lui care acum nu fac in GD decat sa incite noii sai colegi de trib
3 au incalcat aliante
4 sefii acestui trib dezinformeaza marea majoritate a membrilor in scopuri personale si individuale
 

DeletedUser

"Crede-ma, te bucuri acum de foarte multa ingaduinta din partea mea, n-o s-o iau ca pe o jignire
Nu raspunde la mesaj, altfel vei fi nevoit sa iti faci alt sat !"



ce ziceti de DAC-ul asta...tinand cont ca are 600p......chiar o sa-mi ia satul???:confused: dar vai.....ce ma fac?
 

DeletedUser

si toatea astea pentru ca i-am refuzat invitatia in trib..vai vai vai
 

DeletedUser

GD

eu nu respect GD pt ca liderul isi bate joc de istoria acestor meleaguri:eek:
cititi cu totii forumul lor sa vedeti ce abereaza baiatul ala acolo:confused:
GEES,talk about a wild imagination:mad:
el transforma istoria in povesti nemuritoare!:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da,ca ala ce a scris in ilustrele carti de istorie...decebal a plecat singur pe munte, a zis ...ce o zis,ca nu tin minte...dupa care s-a sinucis
de unde stim noi ce a zis...nu stim,se deduce :p
on topic: la descrierea tribului se vede si cine il conduce...adevarul e ca te spargi de ras la unele descrieri de pe aici si la lipsa de originalitate...sint putine triburi unde chiar s-a facut asta ca lumea;respect lor
 

DeletedUser

bine i-au facut......ca prea le are cu copy/paste.....stiu devin steresant cu chestia asta dar sunt foarte intrigat
 

DeletedUser

triburi pe care nu le respect.....
GD.
dar am ajuns sa respect:
Scitii, T^A, TLD, WL, TL, BPS, N_B_Z,--LC--
motive:
1.conducatori de cuvant
2. jucatori buni(in unele cazuri doar unii membrii)
3. onoare si fair play
 
Sus