Triburi pe care nu le respect

DeletedUser

Cine sa-l plateasca.. el nici macar n-a vazut ironia din reply-ul lui ghost! :rolleyes:
 

DeletedUser574

Baieti sa aveti grija cu C-K( Punctaj total: 3.719, Punctaj mediu: 619, Rang: 208 ) ...sunt periculosi:rolleyes:
 

DeletedUser770

hmmmm...cred ca te inseli...dupa cate stiu,nu avem nici o relatie cu tribul vostru...mai bine zii cine te-a platit sa postezi aici
:D

Noi va avem inamicii la diplomatie :eek: momolane zice ca voi il tot atacati ca nebunii asa ca vam pus inamicii:mad:
 

DeletedUser574

Noi va avem inamicii la diplomatie :eek: momolane zice ca voi il tot atacati ca nebunii asa ca vam pus inamicii:mad:


Eu cred ca nu ai inteles ceva. Voi cu tribul vostru nici macar pe mine nu ma puteti bate...si eu sunt un incepator...nu am jucat pe .net .
Uita.te mai bine la tribul TLD si apoi vb.
Ce oameni...off
 

DeletedUser770

offf,nu cred ca intelegi,singurul membru din trib care a pus inamicii la diplomatie e momolane.Pe noi nu ne intereseaza inca de inamicii,doar pe momolane,el a pus la diplomatie toti inamicii.Si ei cred ca sunt TLD si altele,nu le mai stiu,la diplomatie eu ma ocup doar de aliante si PNA,momolane se ocupa de razboi.
Sper ca ai inteles:mad:
 

DeletedUser

offf,nu cred ca intelegi,singurul membru din trib care a pus inamicii la diplomatie e momolane.Pe noi nu ne intereseaza inca de inamicii,doar pe momolane,el a pus la diplomatie toti inamicii.Si ei cred ca sunt TLD si altele,nu le mai stiu,la diplomatie eu ma ocup doar de aliante si PNA,momolane se ocupa de razboi.
Sper ca ai inteles:mad:

prietene ia mai invata si tu sa te exprimi ca sincer,nu ai nici o coerenta si nu intelege nimeni ce vrei sa spui:eek:
 

DeletedUser

sau poate e vb de tribul TLD,si nu ~TLD~
dupa cum a mai zis cineva,mai sunt si impostori pe aici
;)
 

DeletedUser770

Da,de astia am vorbit care sunt mai slabi ca nu asi intra in razboi cu triburi mari:)
 

DeletedUser177

offf,nu cred ca intelegi,singurul membru din trib care a pus inamicii la diplomatie e momolane.Pe noi nu ne intereseaza inca de inamicii,doar pe momolane,el a pus la diplomatie toti inamicii.Si ei cred ca sunt TLD si altele,nu le mai stiu,la diplomatie eu ma ocup doar de aliante si PNA,momolane se ocupa de razboi.
Sper ca ai inteles:mad:

man dar cum merge treba in tribul vostru???:confused: eu shtiu ca diplomatii se ocupa de relatiile diplomatice, deci in consecintza se ocupa de toate relatiile diplomatice asa ca nu prea mi se pare ceva logic in ceea ce ai scris tu aici! cum sa te ocupi tu de PNA-uri si de aliantze iar altul sa se ocupe de razboi, mie mi se pare irelevant si inconsecvent!
 

DeletedUser

Eu tot astept un raspuns. Desi, tinand cont ca lucrul asta se intampla a doua oara ajung sa cred ca e politica CL asta. Daca se intampla si a treia oara voi fi convins ca asa e.
 

DeletedUser

Eu tot astept un raspuns. Desi, tinand cont ca lucrul asta se intampla a doua oara ajung sa cred ca e politica CL asta. Daca se intampla si a treia oara voi fi convins ca asa e.

ce raspuns astepti tuh???ti s-a raspuns la toate intrabrile ramane sa ai puterea sa il vezi si sa-l recunosti...
 

DeletedUser

Am zis ca vreau un raspuns pe pm. Ceea ce tot incerci tu sa afirmi in rest nu ma intereseaza. E doar propaganda.
 

DeletedUser

tic2000 a spus:
Si daca vrei sa citesc alte topicuri, citeste si tu ce am zis in topicul tipologie de atac GD si imi spui prin mesaj privat cum tratati voi in CL oamenii care pierd sate.
Asta am cerut sa aflu prin pm, dar specific propagandei, nu ai raspuns la o intrebare la obiect ci ai inceput cu perdelele de fum. Pt mine faptele vorbesc. Iar faptele imi demonstreaza ca noi doi vedem doua realitati diferite.
 

DeletedUser

Asta am cerut sa aflu prin pm, dar specific propagandei, nu ai raspuns la o intrebare la obiect ci ai inceput cu perdelele de fum. Pt mine faptele vorbesc. Iar faptele imi demonstreaza ca noi doi vedem doua realitati diferite.

cum zici tu....la intrebare ti-am raspns dar cum realitatea ta se rezuma la a citi numai ce vrei tu sa citesi si ce iti convine....mai raspund o data...intreaba-l pe neo2001, loverman, si altii cum ii tratam...dar cum cei din GD nu au cucerit decat sate ale unor jucatori care nu mai erau activide cate o saptamana.....nu pot sa zic decat bafta cornuletelor pentru cei care nu pot sa se dezvolte singuri pe propriile forte si care au noevie de intrajutorare....mergeti fratilor si mai fceti un caritas ceva pentru ei.....:D
 

DeletedUser

Mie realitatea imi spune altceva. Jucator care imi trimite mesaj cand il atac nu cred ca e inactiv de o saptamana, doar in mintea unora. Dar GD e intruchiparea raului, iar restul pierd sate doar de la playeri inactivi si ce mai aveai tu acolo in lista, ca am uitat de cand am citit.
Imi pare rau ca nu imi urezi si mie bafta, dar te inteleg, eu nu am nevoie. Eu am sa-ti urez tie. Bafta si spor la dat afara oameni care pierd sate, chiar daca lupta aprig pentru a le pastra. Dar asta e, daca sunt dati afara nu mai apar pe tw-tools. Asa am inteles si eu de ce trimiteti mereu lumea sa se uite la statisticile de acolo si de ce CL are asa multe "plecari" din trib.
Daca faptul ca sunt diferit de voi ma face sa fiu lame si noob, ei bine, atunci sunt mandru ca sunt lame si noob.
 
Sus