Triburi Plagiate

DeletedUser

Coada intre picioare ?Eram singurul activ in zona SUD.Luasem de la ducky,dani1984, kyans sate grupalau, dupa m-am lasat ca se lasa-se dezaferovic, voi din wizz luase-ti sate ca era in stergere.si nu s-a sters in 5 zile , ca intrase un prost pe cont sa elibereze sate pentru el si s-a sters in vreo 9 zile.:rolleyes:

v-am dat clasa in zona aia si spui ca am iesit cu coada intre picioare?:mad:

acum spune nick-ul sa-ti zic cine esti.

SPAM spune ceva ? ;) hai ca prea multe detali .... crezi ca noi nu am avut nimic deaface cu plecarea ta si a ankaimaster .... pfffffff cum am zis cu n00bi nu prea ma bag in seama ... deja am facut o exceptie prea mare :))))

@Jason Statham. - baga sefu si L1 ca ma simt nedreptatit ...adica SOF-isti nu mai au drept de joc ? :))))
 

DeletedUser

SPAM spune ceva ? ;) hai ca prea multe detali .... crezi ca noi nu am avut nimic deaface cu plecarea ta si a ankaimaster .... pfffffff cum am zis cu n00bi nu prea ma bag in seama ... deja am facut o exceptie prea mare :))))

@Jason Statham. - baga sefu si L1 ca ma simt nedreptatit ...adica SOF-isti nu mai au drept de joc ? :))))

Aaaa, presupun ca tu esti Charlie Jade, lasa sa fiu si Ankamaster noobi:) .Te crezi prea bun jucator;) .
 

DeletedUser35664

Băi cică piţipongi ăştia sunt jucători vechi de pe L4 , L9 L15 ;)
Aşa că trebuie să îi respectăm în zona de jos :))

ai dreptate , sunt asa de plafonati incat duc lipsa de idei si hop ciordeles . de pe lumea 9?? hai lasa-ma ca doar n-or fi din AT?:))) daca is aia din AT atunci probabil or sa-si faca si aici vreo academie de pitiponcei si cand cresc trec sa-i innobileze, asa am auzit ca fac AT-ul pe 9 , jucatorii din tribul mare si-au pus in gand sa innobileze pe aia mai mici din academii. sunteti ATei bre??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35664

SPAM spune ceva ? ;) hai ca prea multe detali .... crezi ca noi nu am avut nimic deaface cu plecarea ta si a ankaimaster .... pfffffff cum am zis cu n00bi nu prea ma bag in seama ... deja am facut o exceptie prea mare :))))

@Jason Statham. - baga sefu si L1 ca ma simt nedreptatit ...adica SOF-isti nu mai au drept de joc ? :))))

voi chiar nu va uitati in oglinda sa vedeti cat sunteti de snobi cu numele astea? uite, promit ca va las in pace daca va schimbati toti nick-urile. si va puneti niste nickname-uri care sa vorbeasca altfel :D voi chiar vreti sa pareti amuzanti cu asa nickname-uri?? se zice in general ca un nick care ti-l faci trebuie sa te reprezinte cat de cat . pana acum pe voi chiar va reprezinta chestiile astea dar nu sunteti grozavi cu ele, sunteti penibili si de cocalares style :)))
 

DeletedUser

Tu cine mai esti ma?daca esti asa tupeist, spune frate cine esti .Ca tot comentati la toti, macar spune cine esti .asa e mai corect , sa stiu cu cine vorbesc.

Hauz usor ca acum te invit sa o dam parte in parte

pitiponcule? tu chiar te crezi asa important? terminati-va mah cu prostiile . de unde si pana unde atat importanta va dati?? stiti care este faza? ca voi nici acum nu realizati ca va faceti de bacanie cu numele voastre , de pitiponci, gogi ori strumpeti . voi macar realizati cat se amuza lumea pe seama numelor voastre? cei mai tari sunt pitiponcii :)) poate ca nu lumea de pe forumul extern . ci lumea de pe internul fiecarui trib . stiti cati se intreaba : oare cat de dobitoci au fost astia sa-si puna pitiponc?!! :D

Stii ce ne oftica cel mai rau ? ca nu putem sa ne afisam importanta in hituri.
Dupa ce te-ai plans atat ca-i o lume melancolica si dupa ce am venit sa demonstram contrariul acum ne iei la suturi ca de ce nu te lasam in durerea ta melancolica ?

Si stii ceva ? noua nici nu ne pasa de tineeeeeeeeee, pentru ca esti un maaaaaaree

alin09 a spus:
esti cumva pisica-razboinica dupa l9 ?

Ita si la asta ma abordeaza pe privat. Hauz ma!
 

DeletedUser

voi chiar nu va uitati in oglinda sa vedeti cat sunteti de snobi cu numele astea? uite, promit ca va las in pace daca va schimbati toti nick-urile. si va puneti niste nickname-uri care sa vorbeasca altfel :D voi chiar vreti sa pareti amuzanti cu asa nickname-uri?? se zice in general ca un nick care ti-l faci trebuie sa te reprezinte cat de cat . pana acum pe voi chiar va reprezinta chestiile astea dar nu sunteti grozavi cu ele, sunteti penibili si de cocalares style :)))

Dupa ce-ti asculti si tu hiturile in oglinda ne uitam si noi. Pana atunci ramai in lumea ta
 

DeletedUser

Hauz usor ca acum te invit sa o dam parte in parte



Stii ce ne oftica cel mai rau ? ca nu putem sa ne afisam importanta in hituri.
Dupa ce te-ai plans atat ca-i o lume melancolica si dupa ce am venit sa demonstram contrariul acum ne iei la suturi ca de ce nu te lasam in durerea ta melancolica ?

Si stii ceva ? noua nici nu ne pasa de tineeeeeeeeee, pentru ca esti un maaaaaaree



Ita si la asta ma abordeaza pe privat. Hauz ma!

:)

Te-am intrebat daca esti el, ca ai poza de la profilul lui dupa l9 si el era in ATC cu mine , dar nu esti el , ca el nu are aere ca voi .
 

DeletedUser

na belea acum o sa ma acuzi ca i-am plagiat aluia poza de la profil, fantastic!
 

DeletedUser

Hauz usor ca acum te invit sa o dam parte in parte



Stii ce ne oftica cel mai rau ? ca nu putem sa ne afisam importanta in hituri.
Dupa ce te-ai plans atat ca-i o lume melancolica si dupa ce am venit sa demonstram contrariul acum ne iei la suturi ca de ce nu te lasam in durerea ta melancolica ?

Si stii ceva ? noua nici nu ne pasa de tineeeeeeeeee, pentru ca esti un maaaaaaree



Ita si la asta ma abordeaza pe privat. Hauz ma!


ahahaha.. bai pirando numai eu am voie sa zic hauz.. ca este nevoie de drepturi inteles? :D
alin ntz ntz ntz tare curios mai esti :)
Hauz!
 

DeletedUser35664

Hauz usor ca acum te invit sa o dam parte in parte

:)) teribilule. mah astia care tot vreti sa o dati parte in parte , am mai vazut eu de-astia ca voi , tari in gura ca sunt smecheri si te scoate pe interval ca sa ti-o dea. pe mine de ce nu ma invitati mah la un interval din asta de-al vostru ??? sa va aliniez eu pe toti si sa va scot din cap impresiile astea de duri?? care ma invita si pe mine la un interval ?? dar neaparat sa fie din bucuresti ca am niste cunostiinte pe la spitalul de urgenta si poate scapati mai rapid de cele 3 luni cat o sa hibernati la reanimare . uite , daca ma scoate cineva la interval promit ca nu o sa dau dovada de perversitate si dupa prima palma data daca are insuccesu sa pice ca frunza toamna la pamant nu o sa ma urc cu picioarele pe capu lui, mai mult de atat nu pot promite , care vreti sa ma scoateti si pe mine la interval? pitiponcii?? cineva mai viteaz printre voi? sau eu stiu?/ veniti in ceata ,astia nu duc lipsa de salvari in caz de urgente :D hai bre va implor eu scoateti-ma si pe mine pe interval ca ma plafonez, pe cuvantul meu ca ma amuzati teribil cand va vad asa duri si amenintati pe unul si pe altul ca il biciuiti. terminati-va cu prostiile ca nu-i frumos sa amenititi si sa nu te tii de fapte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Degeaba daca nu-ti iei si acordeonul dupa tine sa-ti faci singur un cantec de jale :D
 

DeletedUser35664

Degeaba daca nu-ti iei si acordeonul dupa tine sa-ti faci singur un cantec de jale :D

mi-l iau bre, promit ca imi iau acordeonu si ti-l sparg in cap daca ma scoti pe interval, o sa cant in loc de clape pe dintii tai , ce zici, facem una mica daca ai chef? ca de timp liber banuiesc ca nu duci lipsa, eu promit ca vin cu acordeonu , tu promiti ca vii cu tine si cu inca 5-6 prieteni asa ca tine? eu te vad ca pe un tip cu ochelari, un fel de andrei ispas asa. ce zici? vrei sa-mi dovedesti ca ma insel si ca nu esti identic ca el? nu stiu de ce , dar de cand am avut placerea sa dau de ala mic si tare in gura , toti astia tari in gura parca sunt dupa tiparul lui creati , asa am eu impresia, este posibil sa ma insel, dar asta se poate dovedi doar intr-un singur fel .
 

DeletedUser

mi-l iau bre, promit ca imi iau acordeonu si ti-l sparg in cap daca ma scoti pe interval, o sa cant in loc de clape pe dintii tai , ce zici, facem una mica daca ai chef? ca de timp liber banuiesc ca nu duci lipsa, eu promit ca vin cu acordeonu , tu promiti ca vii cu tine si cu inca 5-6 prieteni asa ca tine? eu te vad ca pe un tip cu ochelari, un fel de andrei ispas asa. ce zici? vrei sa-mi dovedesti ca ma insel si ca nu esti identic ca el? nu stiu de ce , dar de cand am avut placerea sa dau de ala mic si tare in gura , toti astia tari in gura parca sunt dupa tiparul lui creati , asa am eu impresia, este posibil sa ma insel, dar asta se poate dovedi doar intr-un singur fel .

esti un pic iritat sau mi se pare mie?
Hauz!
 

DeletedUser

Of of, posibil sa fi chemat moderatorii sa ne salte si ita ce-a patit
 

DeletedUser8835

Eu l-am reclamat. E supărător să vezi pe un forum asemenea circ, indiferent de forum. Și nu e singurul care a făcut/face circ, din păcate.
 
Sus