Triburile lumii 4

DeletedUser8266

nu vreau sa ma bag dar, naykwin ai probleme grave....ai spus ca master nu a bagat toata familia lor si ca la def ia bagat pe toti , da vad ca tot aceleasi triburi ai bagat in statistica la Master dar ai scos def2 din ecuatie .... nu stiu cu ce te incanta sa faci din astea ...si nu inteleg rostu la cele 100 de statistici.


p.s. cat despre statistica ta sirdevil probabil ati profitat si ati luat sate de la noi veniti ...se va remedia probleme... problema voastra e, ca razboiu nu tine 24 de ore .
 

DeletedUser

timpul va spune adevarata statistica. eu am postat pentru a se vedea totusi ca lucrurile nu sunt tot timpul asa de simple pe cum le afiseaza cgal. atata tot.

ps: si vorba lui cgal.. gata ratia de forum extern pentru inca 4 ( patru luni). bafta tuturor si vacante relaxante ( si cat mai putini sitter).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

p.s. cat despre statistica ta sirdevil probabil ati profitat si ati luat sate de la noi veniti ...se va remedia probleme... problema voastra e, ca razboiu nu tine 24 de ore .

esti amuzant rau..si scuze ca iti zic dar esti si prost.
gtc de unde a luat sate de la abc?
Daca sunt asa tari si buni sa atace la spartanu. la sirdevil, chellovdv...asa din scurt vi sa demonstrat ca va face prea usor
 

DeletedUser

timpul va spune adevarata statistica. eu am postat pentru a se vedea totusi ca lucrurile nu sunt tot timpul asa de simple pe cum le afiseaza cgal. atata tot.

ps: si vorba lui cgal.. gata ratia de forum extern pentru inca 4 ( patru luni). bafta tuturor si vacante relaxante ( si cat mai putini sitter).

Adevarat, felicitari pentru satele luat. Anyway am salvat 300 de sate renuntand la 50, cred ca e ok si destul de simplu. Nu mor dupa statistici, azi s-au spart 15 sate cica "blindate" pe granita trx-ului, vor fi innobilate da nu e ceva extraordinar. Am pierdut teren intr-o parte si am castigat ceva mai mult decat 50-100 de sate, am castigat un grup de colegi cu care se poate lucra si care sunt uniti sub acelasi scop: de a face fata unui razboi cu voi, nu conteaza locul 2, putem sa-l pierdem lejer daca doua triburi fuzioneaza la fel cum putem urca si pe 1 daca vrem, nu asta e important. Dincolo de satele pierdute si conturile spion cu care ne-am ales (ca deh se practica multicontul) am castigat un grup unit de jucatori care odata organizati nu va mai ceda teren atat de usor.

Din pacate pe extern nu vom mai da atat de des, P&P-ul a fost pierdut din pacate pe L4, ofer rascumparare 100 de sate celui care il gaseste :p. Bafta tuturor.
 

DeletedUser

am castigat un grup unit de jucatori care odata organizati nu va mai ceda teren atat de usor.

esti tu asa sigur?
ai tupeu sa pui pariu ca acel grup de jucatori este si va fi praf?
pe 100 de sate...bineinteles trebuie oleaca de timp..sa zicem 6 luni!
daca tot vrei sa le dai macar da-le pe ceva ce sigur vei pierde;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: burg00a

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 9
Diferență: 0

image.php


ia mah...desteptule, daca sunteti voi asa viteji


si pentru cei care i aveti , noi colegi

Side 1:
Tribes:
Players: burg00a

Side 2:
Tribes: RN
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 2
Diferență: 42

image.php


trage ti voi concluzia de aici.........
 

DeletedUser5970

Nike*d, tu ai o maare problema (da, mare !) cu orientarea in spatiu.

Mafia, iar ne minti cu surprize surprize ? Concluzia e trasa de mult dar deh, ne abtinem si noi...


Off, cgal, tocmai le-ai zis de fuziunea noastra care sa ne duca pe 1 :D
Gothic Masters da bine la ureche ?
 

DeletedUser

ce sa mint ?? exista totusi...........acolo........un stats........ si sa speram ca se va imbunatati in favoarea noastra.......cat de curand.......oricum, ce sate au luat de la noi erau doar pe sitter sau inactivi, o sa i vedem cand vor da de cei buni cum vor face
 

DeletedUser

Nike*d, tu ai o maare problema (da, mare !) cu orientarea in spatiu.

serios?...esti tu asa sigur de asta?
eu am facut o afirmatie care in viitorul recent va fi confirmata, tu daca habar nu ai despre ce vorbesc stai cuminte in banca si nu te baga in seama. ca de papagali din astia ca tiine sunt satul ma.
 

DeletedUser8266

@Nike*d ....

1- daca vrei sa faci senior member , nu tre sa scri aici prosti ...poti scrie la off-topic cateva topicuri mai sus de L4

2- nu un trib se muta unde e un jucator ci jucatoru se muta pe granita acelui trib deci... mai pe intelesu tau , spartanu & Co trebuie sa vina pe granita ,nu GTC trebuie sa se duca la ei....sau ai probleme de orientare in spatiu cum a zis gabby si nu sti unde e GTC-ul si unde is spartanu & Co?
 

DeletedUser

:)))
1. asa ai facut tu..ms de sfat dar nu

2.Mai copilu sa iti reamintesc afirmatia ta, in care ziceai ca abcul a luat satele printr-o anumita situatie favorabila..tot ce am vrut sa punctez este ca si ei au facut la fel!
si spre eroarea voastra de a nu sti sa vizionati o harta veti vedea, ca sirdevil, spartanu sunt deja jucatori cu sate la granita cu gtc...
 

DeletedUser

Imperiul inceteaza, n-are rost.

Nike ... da s-au luat sate printr-o situatie favorabila si voua si noua insa dupa mine abc este aliatul TRX-ului si are GTC la dusmani din cauza TRX-ului, nu fac diferenta intre cele doua avand in vedere ca sprijinul TRX-ului merge spre abc si invers (mai putin :)). Prin urmare pe mine nu ma deranjeaza sa pierd o mana de sate in favoarea abc-ului cat timp grosul defensivei se plimba acolo in loc sa ajute granita imensa pe care o are TRX-ul cu GTC. Ce am spus mai demult ca in TRX/abc sprijinul se asigura prin relatiile pe care le au unii si altii si nu pe baza necesitatii lui mi s-a confirmat nu o data ci de mai multe ori. Asa se joaca la voi, sunt favorizati anumiti jucatori si anumite portiuni de granita ceea ce pentru noi e ok, pierdem intr-o parte inaintam in alta. Important e ca ce pierdem sa fie mai putin decat ce castigam, momentan suntem pe plus. Sa stii ca Sirdevil a atacat GTC-ul, nu a facut nimica, Spartanu la fel din ce stiu. Distanta e prea mare si numarul lor de sate in granita prea mic pentru a face ceva impotriva unor sate blindate. Intre ei si noi exista un scut mare asigurat de restul membrilor TRX care au nevoie in continuare de sprijin. Situatia se va stabiliza pe viitor fiindca pana acum nici unul din cele doua triburi, abc sau TRX, nu a incercat realizarea unei diplomatii si nu cred ca se doreste asa ceva.

mafia11chat ... tu esti batman batman da vrem statistica cu tine nu cu burg00a ca doar nu tu joci pe burg00a, pe burg00a il stim noi, e profi omul nu ca tine. Ia pune-o pe aia cu tine :p. Sau tu esti mentorul din umbra lui :D

Gabby ... nu asa, nu asa, nu le zicem nimica, dar daca vrei ma mut la voi o zi impreuna cu deliamisu sa facem un print screen cu TRX pe 4 :p.

Hai gata ca se anima P&P-ul prea mult si reincepe lumea sa-l frecventeze :). Spor la treaba tuturor.
 

DeletedUser

:D:D:D mda, bine , ai dreptate, atunci..........sa l lasam pe tovarasul burg00a ........sa va dea lectii.......spor, ne vedem pe harta
 

DeletedUser

un raspuns mai diplomatic din partea lui cgal si destul de realist...
si voi sunteti favorizati in pozitionarea pe harta in a castiga momentan mai multe sate..
nu cred ca se face diferenta intre jucatori abc / trx...aici e faza de cum au gandit ei ca se pot apara..poate nu se asteptau ca granita voastra sa inainteze atat si nu au stiut cum sa reactioneze sunt mai multe chestii si asta e...
ps..crezi tu ca pe trx ii intereseaza locul in clasament?...am vazut la voi reactiile de bucurie ca sunteti pe 2 si afirmatii ale unora ca macar am adus jucatori cu puncte...sper sa fie timp si nobili sa vezi ce poate face aducerea acelor din rn in gtc...fiindca ex pe care l-au dat ei e ca in tribul in care intra se destrama
 

DeletedUser

ce multi cont?v am zis doar ca nu am timp sa joc pe 2 conturi, am trecut de faza asta :D:D ma descurc pe un singur cont, chiar nu i nevoie sa joc pe 2, ps....nici sitter nu accept, e destul un singur cont
 

DeletedUser

......am castigat un grup unit de jucatori care odata organizati nu va mai ceda teren atat de usor....


..oare..???...care sunt aia..???.::confused:

,..vorbesti de cei care acum vreo 3 luni ieseau la interval, cu realizari marete pe seama TRX si acum nu stiu cum s-o mai coteasca poate-poate scapa intr-un fel...

..si adevarata "HORA"...inca nu a inceput...--inca, se acordeaza instrumentele.
 

DeletedUser

nu vreau sa ma bag dar, naykwin ai probleme grave....ai spus ca master nu a bagat toata familia lor si ca la def ia bagat pe toti , da vad ca tot aceleasi triburi ai bagat in statistica la Master dar ai scos def2 din ecuatie .... nu stiu cu ce te incanta sa faci din astea ...si nu inteleg rostu la cele 100 de statistici.


p.s. cat despre statistica ta sirdevil probabil ati profitat si ati luat sate de la noi veniti ...se va remedia probleme... problema voastra e, ca razboiu nu tine 24 de ore .

nu stiu care din noi are probleme grave!am scos def2 tocmai pentru ca nici huns-m nu apare!deci....suntem chit!mai intai intereseaza-te si apoi fa acuze!stiu ce vorbesc!Si din cate vad cu def2 este vorba despre o cedare de sate,nu prea inteleg cum altfel ar fi putut pierde bla-bla un sat in favoarea GTC-ului!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

@naykwin imi confirimi cea ce deja constatasem demult cei ce posteaza pe forum extern anti gtc si master nu au decat 10 ani si stiu doar sa aduca acuze fara sa gandeasca..

Huns-M e un trib care nu cred ca are granita cu def (poate 1 sat 2) in al doilea rand teai uitat cat de....mare este? , si in al treilea rand daca vreai sa pari corect puneai tu si huns-m la master da lasai def2 la def...e simplu ca buna ziua .

p.s. despre ce ai spus cu gtc cu satu ala e simplu (ma mir ca nu ai observat inca asta doar esti in def) def cu gtc nu is in razboi ci au pna...poate fi o cedare .

p.p.s. cum au mai spus si alti inaintea mea gata pe urmatoarele luni cu forumu L4.
 
Sus