triburile versiunea 6.0 (lista completa cu detalii)

DeletedUser

Nu ar fi fost rau, dar nici bine.

Caci, nimanui nu ii convine sa fie lovit cu 500 de reale in 30 de minute.
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare, chestiile astea vor fi implementate pe toate lumile sau doar pe 19 si cele ce urmeaza?
 

DeletedUser184

updatul se va efectua pe toate lumile (toate serverele vor avea versiunea de joc 6) dar tabara militara nu se va aplica retroactiv (va fi dezactivata)
 

DeletedUser

Un lucru frumos va fi Trofeele deoarece multi vor vrea sa aiba la profil "medalie" pentru diverse lucruri, gen travian.Cel mai bun agresor, aparator, cel mai bun pradator...banuiesc ca asta e :x
 

DeletedUser

e nelimitata ferma acestor tabere? :EEK::tare:

Taberele militare nu au ferma in taberele militare se strang trupele trimise de alti jucatori din trib din cate am inteles maxim 20 de sate pot fi stranse intr-o tabara .

aici este linkul cu trofeele care se acorda jucatorilor pt performantele realizate .

http://wiki.die-staemme.de/wiki/Awards

sunt diferite premii pt cine a farmat cele mai multe resurse intr-o zi pt cine a omorat cele mai multe trupe intr-o zi cele mai multe cuceriri de sate intr-o zi si altele .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parerea mea despre 6.0:
Tabara militara este cea mai urata chestie pe care am vazut-o decand joc triburile!
Si trofeele sunt "imprumutate" de pe Travian.
Incet, incet ne apropiem de Ikariam si Travian :(
 

DeletedUser

Lasa ca peste inca 3 ani ne batem cu tancuri nu cu cavalerie grea :))
 

DeletedUser

Parerea mea despre 6.0:
Tabara militara este cea mai urata chestie pe care am vazut-o decand joc triburile!
Si trofeele sunt "imprumutate" de pe Travian.
Incet, incet ne apropiem de Ikariam si Travian :(


Pai nu era cazu pentru niste trofee ?
Vin alde papleaca de cateva lumi sau fie si de top pe lumile recente si iau peste picior oameni care au tinut top1 pe primele lumi...
Prin ce sunt tinute minte triburile/jucatorii care au fost in top pe oricare lume ? Cateva care au facut spam suficient si astea sunt decat pentru forumisti, multe/multi de top1 nici nu isi mai aminteste lumea de ele/ei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Pai nu era cazu pentru niste trofee ?
Vin alde papleaca de cateva lumi sau fie si de top pe lumile recente si iau peste picior oameni care au tinut top1 pe primele lumi...
Prin ce sunt tinute minte triburile/jucatorii care au fost in top pe oricare lume ? Cateva care au facut spam suficient si astea sunt decat pentru forumisti, multe/multi de top1 nici nu isi mai aminteste lumea de ele/ei.

SPAIKER daca ai fi venit si ai fi spus ca ai ultimul tip de MERCEDEZ si o vila nu stiu pe unde poate ai fi impresionat dar sa vii sa ne spui ca esti sau ai fost in top pe nu stiu ce lume ne arata cat de infantil esti!
 

DeletedUser

Hai boss sa fii sanatos, e ca tine, dupa cum vorbeam ce ai citat de la mine. Bafta la joaca iti doresc ;)
Si nu ne cunoastem destul de bine incat sa ne tragem de sireturi ca poate ti-as fi spus si de mercedeS si vila(e), dar aici cam suntem in Lumile Triburilor nu la fiecare acasa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

versiunea pe mobil este plina de neajunsuri,cum pot schimba versiunea?
 
Sus