trupe ofensive in apararea satului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

personal am verificat cu un prieten , eu cu premium el fara si au diferit rezultatele iar in urma atacului...surpriza rezultatul a fost total diferit
 

DeletedUser465

eu nu cred ca sunt diferente. Doar ca in simulator, nu poti introduce norocul(adica poti dar nu stii exact care va fi), si acesta are o influenta destul de mare in lupta.

Ptr Grima : Doar nu imi porti dusmanie pentru asta.:D

off-topic ... imi place la nebunie textul tau de la profil :eek: :eek: :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

trebuie sa spun ca si eu am avut o experienta asemanatoare cu ale colegilor de mai sus. eu cu un prieten (el avea premium) am bagat in simulator aceleasi trupe, iar rezulatul a fost diferit. cred ca este un bug care ar trebui eliminat cat mai repede.
 

DeletedUser

Mai fratilor, simulatorul nu va arata niciodata la fix care va fi rezultatul unei batalii. Astfel, pentru posesorii de CP este mai apropiat de ce se va intampla in realitate ...
 

DeletedUser

:eek: :eek: :eek:

Cum adica cel de premium sa arate un rezultat mai apropiat de realitate, e vorba de algoritmi precisi atata timp cat norocul este fixat inainte de momentul simularii, asta inseamna ca rezultatele sunt aceleasi. E un bug clar.
Sper ca ma veti clarifica la intrebarea mea legat de detalierea sistemului de lupta, poate ma angajez la voi ca programator :p



Parazitu: nu iti port pica, oricum parasesc lumea 1, iar profilul este masca pt lista de aliati personali, inainte se vedea - e mai bine sa nu stie lumea de ei, poti surprinde agresorii. Textul reprezinta versurile piesei "good friends and a bottle of pills de la pantera"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus