TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daaaa, 100 de sate, valeu asediu in toata regula. haide tu, mai bine sa-l atace pe golden ca poate poate misca zidul cu alea 100 de atace :D
 

DeletedUser

lasa l pe golden, nu au fost in stare sa faca ce trebuia si sa ia satul de barbari asta e, de ce sa atace pe satul ala, cum nici voi nu atacati stii tu unde, cand se pot rupe foarte usor satele din k64....si pe urma vedem unde ati dus sprijin si hop pe satele unde a fost sprijin, dar, mai trebuie sa invete lumea, daca astia joaca doar pt ei si sate nu vor face fata, problema lor, o sa fie problema mea cand o sa ma atacati pe mine, eu mai atac, mai iau sate, dar....... cei care si tin trupele la prasila, o sa le para rau pe urma cand o sa i atacati
 

DeletedUser

ma mafia ma da tu te contrazici singur ... ieri te laudai cu TRX-ul, grup de prieteni, bla bla bla ... vorbe mari de la tine ca nici nu le pot reproduce si acuma te iei de saracii oameni ca-si tin trupele acasa. of of ... ce ai vrea sa le tina la tine ? n-ai destule conturi de pe care sa te sprijini singur : ))))))))))))))))))
 

DeletedUser

du te mah si impusca te ca stii ca nu am nici un cont , acum joc doar pe un singur cont, e vorba de trupe de atac........ ar trebui sa va pice voua in cap, dar..... le tin sa se inmulteasca cu zidul.......nu stiu ce le fac, or zice ca vor fi ....... fara numar in curand
 

DeletedUser14250

Chiar nu sesizeaza nimeni din TRX ce posteaza acest individ aici ?
Sau va place sa va identificati cu el ?
 

DeletedUser

fraza tipica pentru mafia :d, nu intelegi nimica din ea. of of, gata mafia ca ne-am facut portia de ras pe azi, ne intorcem la asediul tau din K64 :D ...
 

DeletedUser

intoarce te , abia ce ma destind si eu cu spanul pe acolo, este foarte distractiv acolo in zona, e si un om mai mic in puncte, poate l ati sesizat, asasinu, pe acolo, nu prea stie el sa joace dar cand o sa invete o sa vedeti voi :D:D:D:D hai ca am si eu atacuri de care trebuie sa ma ocup, de dat si de incasat, si l4 si l10, bine ca ti ai facut portia , poate totusi atacati si voi mai consistent in k64 acolo, cam slabut totusi
 

DeletedUser17169

mafia tu esti pe burga00?

edit:din cate observ cam da...o umila parere cam poluezi furumul ala pe acolo
zato a spus:
prietene...incearca sa-ti iei o viata,acum de la spamarea pe private ai trecut la spamarea pe forum ?

ai o problema, sa ti-o zic in termeni mai captivi pentru tine: Gtc si master ti-au tras-o! Tu ar fi bine sa vorbeste dupa ce le-o tragi si tu, caci tu deocamdata esti doar la papagal.
Chiar ma miram cine e pe contul lui burga00 de se agita asa tare in zona aia..:)) topicuri cu zecile deschise cu jucatori din gtc:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum sa fiu eu pe altul??? ce ma crezi pe invers? daca era una da asa mergea :D:D:D gandeste te doar......ai voie un cont pe lume deci..... trage singur concluziile, maine mafia11chat va fi deletat de pe l4...asa ca.........eu nu te gasesc pe l4 cu nickul asta, da mesaj pe l4 si ti se va raspunde :D:D:D
 

DeletedUser17169

nici nu trebuie sa ma gasesti ...fiindca doar ajut niste amici pe cont unde si cand e nevoie.
poate ca as dialoga cu tine daca nu ai fi atat de frustrat(un cuvant poate cam dur...), eu chiar nu inteleg ce te agiti atat? mai bine faci lucrurile in liniste, e doar un joc pana la urma! dar pe tine te-a prins rau boala pe gtc si master:rolleyes:
 

DeletedUser

:D:D:D:D si daca m a prins? lasa ca o sa vezi ce ma prinde si mai tare, daca restul dorm si nu prea i intereseaza o sa ma agit eu, o sa fie greu, dar asta e, mai sunt si rapidist, asa ca ....... singur impotriva tuturor
 

DeletedUser

cred ca te stiu, ai fost la granita si ai fost un tradator care s a lasat de joc si a cedat satele, din pacate pentru tine ti am luat si eu din sate atunci.......urmeaza sa mai iau din ele nu ti face probleme, aveai geoweb cam asa ceva, nu prea uit cu cine am de a face eu :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apărător: Banditu corak
Sat: banditul corak 6 (461|388) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trupele apărătorului în alte sate

dorm dnd ! (458|577) K54 6210 5229 0 2920 100 0 0 929 0 0

de al tau cgal?:D:D:D:D
 

DeletedUser

saracul om ... el raspunde la cererile voastre de sprijin si voi il inobilati :D. la cat sprijin am de la trx prin sate si eu si altii sa nu va mirati ca nu gasiti defensiva. si acuma am sprijin pe sat luat de luni bune =)))))))). btw mafia ... aia 5 spioni inca mor in continuare, 20min cat ai avut satul e mai mult decat suficient pentru tine, mai mult oricum nu poti duce :D:D:D:D
 

DeletedUser17169

se pare ca in trx mai sunt cativa oameniu cu capul pe umeri si au inlaturat acest guraliv nesatisfacut din trib.
vorba multa si proasta se plateste! iar tu ai din abundenta:))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 131
Diferență: 73

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 2
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,861,095
Tabăra 2: 1,374,956
Diferență: 486,139

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,645
Tabăra 2: 16,389
Diferență: 256

image.php


e cgal cam asa, incepem sa mergem pe drumul cel bun
 

DeletedUser

Te faci de ras :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Side 1:
Tribes: =GTC= RN Kings NOVA
Side 2:
Players: moima

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 210
Tabăra 2: 18
Diferență: 192

vs

Side 1:
Tribes: TRX
Side 2:
Players: moima

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 4
Diferență: 74

Voi nu sunteti in stare sa va inobilati proprii jucatori inactivi, da las ca va dam o mana de ajutor :).

PS: 131 sate luate de GTC vs 74 ale voastre, jenant mafia jenant.

----

LE:

Side 1:
Tribes: Master
Side 2:
Tribes: TRX ~TRX~
Players: moima

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 3
Diferență: 17

si mai jenant :D:D:D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus