TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20212

Side 1:
Tribes: =GTC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 447
Tabăra 2: 98
Diferență: 349

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,860,026
Tabăra 2: 1,051,290
Diferență: 3,808,736

image.php



Cam asa o ducem:D....pentru moment dominam clar:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19019

Cat sunt ei de mari si tari asa pierd sate. Nu ma asteptam la asa ceva :)
Cine nu ma cunoaste sunt Aladin cel Mare :) ;)
 

DeletedUser

Felicitari...Faceti un screenshots, k cine stie cand va veti m-ai intalni cu o asemenea ocazie

Baron suntem mari dar nu suntem roboti....este destul de normal sa m-ai pierdem si sate nu suntem perfecti. dar lucram la asta
 

DeletedUser20212

Felicitari...Faceti un screenshots, k cine stie cand va veti m-ai intalni cu o asemenea ocazie

Baron suntem mari dar nu suntem roboti....este destul de normal sa m-ai pierdem si sate nu suntem perfecti. dar lucram la asta

Cum zici tu......
 

DeletedUser19019

Da totusi un trib mare se organizeaza inainte de razboi unpic nu ??
Ma asteptam la o organizare mai buna din partea voastra
 

DeletedUser

Un trib mare se organizeaza preventiv cand este aliat cu =GTC=
Asta TRX nu a stiut.
 

DeletedUser19019

Trebuia sa se organizeze preventiv si TNT cand a avut PNA cu TRX
Din cate stiu cand se rupe o diplomatie se anunta inainte cu ceva timp
 

DeletedUser20212

Un trib mare se organizeaza preventiv cand este aliat cu =GTC=
Asta TRX nu a stiut.

Da...:))))) dar macar ati fost anuntati nu cum a facut TRX cu ~NOA~ a rupt aliata fara sa anunte=)))....

Orcum statisticile spun tot:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine a fost anuntat? nume, de catre cine, data.
nu caut scuze, insa acesta chiar a fost o schimbare peste noapte de la alianta la atacuri (nu razboi, fiindca =GTC= sunt inca neutri cu TRX, doar ataca, inamici nu sunt).
acest topic nu-si are rostul - cele doua triburi nu sunt in razboi :)
 

DeletedUser19019

Ciudat Mc Becks posteaza pe un alt topic statistici cu razboiele pe care le are TRX si printe ele se afla si =GTC=
 

DeletedUser

probabil ca dorea sa prezinte o situatie exacta a satelor cucerite versus pierdute. daca ignoram gtc suntem pe plus.
Later edit: dar nu mi-ai raspuns la intrebare:
"cine a fost anuntat? nume, de catre cine, data."
daca tot suntem pentru o transparenta totala, hai, elucidati misterul :)
 

DeletedUser19019

La intrebare trebuie sa iti raspunda unul din conducatori eu tiam spus de felu cum ati rupt voi PNA ul cu TNT fara sa anuntati, eu din cate stiu voi ati fost anuntati de GTC ca rupe alianta
Dar voi nu ati anuntat TNT ca rupeti PNA ul cum ar fi trebuit sa faceti noi eram linistiti in PNA si dintro data au aparut atacuri
 

DeletedUser

atunci imagineaza-ti ce fain este sa apara atacuri de la cei pe care ii stiai ca aliati... :)
 

DeletedUser19019

Stiu cum este ca asa ati facut voi si eu am avut atacuri de la voi cand inca eram in TNT si voi aveati PNA cu noi
Trebuia sa va ganditi ca atacati TNT care este in familie cu GTC trebuia sa va asteptati la asta
desi nu cred ca nu ati fost anuntati de ruperea aliantei
 

DeletedUser

Am fost anuntati in momentul in care au inceput atacurile. Voi nu ati avut alianta ci pna deci e o mica diferenta.
Oricum asta nu e o scuza, cei mai buni vor invinge.
 

DeletedUser20212

Am fost anuntati in momentul in care au inceput atacurile. Voi nu ati avut alianta ci pna deci e o mica diferenta.
Oricum asta nu e o scuza, cei mai buni vor invinge.

Uv sa nu zici ca TRX e corect ci din contra....asa ca....

Si noi doi nu e prima data cand **...cred k am facut-o cu mult timp in urma pana sa intri in mason:)...
 

DeletedUser9568

Conduceti momentan, felicitari!
Mai reusiti sa innobilati, cu greu, dar reusiti, jucatorii inactivi, cei cu sitter inactiv si de aici 300 de sate impotriva taberei opuse. Cu greu mai luati cate un sat normal de la noi si daca reusiti e doar prin forta bruta.
Am avut cateva atacuri de la voi, date in scarba: Idea simpla---> atac/curatare----> nobili, nimic la secunda, doar pe un sat astfel de atacuri.
Doar pentru informare, PNA=Pact de neatacare.
Alianta=alianta=frati.
Un aliat se considera un prieten.
PNA este o intelegere.
Daca s-a rupt PNA s-a facut cu un motiv sa stiti.;)
 

DeletedUser19019

raduh cand se rupe orice diplomatie se anunta. nu ?? si cu statistica nu cred ca toate aceste sate care lea luat GTC si fostul TNT au fost jucatori inactivi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus