TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9568

raduh cand se rupe orice diplomatie se anunta. nu ?? si cu statistica nu cred ca toate aceste sate care lea luat GTC si fostul TNT au fost jucatori inactivi

Nu am zis toate, am zis majoritatea.
Nu sunt conducator ca sa stiu de ce nu s-a anuntat si daca nu s-a anuntat, dar is 99% sigur ca a fost un motiv intemeiat.
 

DeletedUser20212

asta cu juktori inactivi nu tine......baga alt motiv:)) ca poate e mai bun

totdeauna se inventeaza motive....inloc sa ziceti ca suntem mai buni si ca pana acum facem legea....dar sti cum e adevarul doare
 

DeletedUser

Aceste prime statistici atat de negative se datoreaza cel mai probabil nr. mare de sate pierdute acum o perioada de vreme de catre mine.
Pt. o astfel de statistica eu sunt principalul care a gresit. Dupa 3 zile statistica era pozitiva doar in favoarea mea 5 luate-4 pirdute cand altii pierdusera doar cu minus vreo 20 aprox. In ziua a 4-a din cauza ca nu am facut o noapte alba ca multi altii si am pierdut alte 2 sate. Am fost nevoit sa plec 9 zile imediat dupa , prietenii stiu de ce, si am lasat se pare acolo pe cine nu trebuia cand nu trebuia.
Ma rog greseala mea ca nu m-am orientat mai ** si din lipsa de obtiuni asta a fost. Aproape 200 de sate pierdute :) dupa aprox 3000 de atacuri. Un raport senzatinal de slab. :| Am aflat eu destule apoi dar ma rog nu mai conteaza.

Rezultatele se vor echilibra dupa cum se si observa:
Side 1:
Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 220
Tabăra 2: 138
Diferență: 82

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 5
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,288,397
Tabăra 2: 1,400,521
Diferență: 887,876

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,780
Tabăra 2: 56,615
Diferență: 23,835

image.php


Sa vedem ce va rezerva viitorul ;)
 

DeletedUser

Lord Vlad, de la 200 de sate la 500 de sate e cale lunga da asta este, noi nu putem inobila decat de la inactivi si de la sittere asa ca va rugam noi mai puneti sitter din cand in cand pe stim noi cine ca sa mai putem inobila si noi cate un satuc acolo. Daca tu te bazezi pe statistica pe 48h ca sa faci o astfel de afirmatie atunci mai ai de invatat omule ... mai are lumea vacanta, se mai duce lumea la o sanie pe Valea Prahovei, la un gratar afara, la un shooping in Viena ca doar pe noi nu ne afecteaza criza mondiala.

Pentru restul membrilor GTC, va rog sa incetati polemica de pe extern, daca n-aveti de lucru va dau eu treaba de facut. Nu exista pe triburile varianta noi suntem mai buni decat ei sau ei sunt mai buni decat altii sau alte deastea. Castiga cine persevereaza, fiecare are puncte slabe si puncte tari. Prin urmare va rog sa inceatati cu astfel de posturi pe aici.
 

DeletedUser

In consens cu colegul Cgal, si eu rog jucatorii din TRX sa se abtina de la discutii inutile pe acest forum.
Avem razboaie de dus, triburile se joaca pe sate, nu pe forum.
 

DeletedUser3866

Atacuri la secunda...

Conduceti momentan, felicitari!

Am avut cateva atacuri de la voi, date in scarba: Idea simpla---> atac/curatare----> nobili, nimic la secunda, doar pe un sat astfel de atacuri.

am auzit zilele trecute de atacuri date de voi la secunda in care v-a umilit un jucator de 1 milion de puncte... Iti postez 2 imagini de la noi de pe forum:

Primul sprijin bagat intre atacuri....
snap070.jpg



Al doilea sprijin foarte umilitor....:D:D
snap071.jpg


Daca erati buni, statisticile erau de partea voastra. Sau vreti sa recuperati zecile alea de sate ? buha ah aha ha ah a:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am auzit zilele trecute de atacuri date de voi la secunda in care v-a umilit un jucator de 1 milion de puncte... Iti postez 2 imagini de la noi de pe forum:


Daca erati buni, statisticile erau de partea voastra. Sau vreti sa recuperati zecile alea de sate ? buha ah aha ha ah a:rolleyes:

Umilit nu e un chiar un cuvant potrivit pentru situatia aceasta, incercam altul? :D
 

DeletedUser

mama mama ce de eroi aici .... Aladin cel mare ... =)) sa itzi aratam o statistica aladin cel mare contra TRX ...sau o stii si tu prea bine ....mai bine taci stii ca nu ai nici o sansa *** o sa fii primul care o sa parasesti k45 ....si astia din fostul TNT(tribul care o sa ramana pe L4 pana la sfarsit indiferent de situatie ) se stie cine a zis ....mai liniste ca vorbitzi aiurea .....
*** astia GTC ....dupa ce atzi trait o viata pe spatele masonului akoma ce zicetzi voi ....suntetzi buni ??? ramane de vazut
 

DeletedUser

Wow there mister hackvirus!!! Cei din GTC nu au trait deloc pe spatele MaSoN'ului! Mai degraba a fost invers! Go GTC!
 

DeletedUser

Parerea ta nu am timp sa intru in polemici ...am foarte multe argumente *** contra argumente pentru ce zic dar nu cred ca e cazul ...oricum pe aici poseaza cine nu trebuie
O singura chestie mai zic. Am citit forumul *** am vazut foarte multe afirmatii din partea celor din GTC noi nu am tradat noi am ajutat .
Cand a ramas masonul izolat k45 k46 cu trx *** def peste noi ....ceream sprijinul celor din gtc ....se gaseau varii motive prin care ne refuzau "elegant" *** cu statisticele lor *** cum nu s`au pregatit ei de razboi din prima zi doar cu sate blindate .....nu cred ....in fine sunt f multe de zis dar ..........................
 

DeletedUser

Alt Mason care sufera, Hackvirus ... nu v-am refuzat elegant, ci V-AM REFUZAT. Am refuzat in a suporta un razboi declansant fara nici o pregatire, fara nici o strategie, fara nici o gandire a implicatiilor. Voi zmeii, zmeilor ati vrut razboi si ati avut parte de razboi, nu ne baga si pe noi in aceasi oala, noi nu va urmam neconditionat in orice razboi v-ati fi bagat. Voi ati declansat acel razboi, voi l-ati purtat, voi l-ati pierdut. Al doilea razboi declansat si pierdut in epoca de aur a lui Maximus si Burly ... rezultatul ? Mason a disparut. Prin urmare ciocu mic si joc de glezne, pana in momentul de fata GTC nu a disparut in urma razboaielor pe care le-a avut. Singurul lucru de apreciat la TRX e unitatea de care da dovada in fata celorlalti. N-am sa zic ce nu-mi place la ei si de ce refuz o colaborare cu ei momentan fiindca intram in polemica aiurea, fiecare vede altfel treaba in functie de tabara in care se afla.

Acuma poate pricep si ai mei de ce le-am cerut sa nu mai posteze pe extern, inevitabil se trezeste unul care sa ridice in slavi un trib care nici nu mai exista si a carui singur merit a fost propaganda buna facuta pe extern.
 

DeletedUser19019

Hackvirus a spus:
mama mama ce de eroi aici .... Aladin cel mare ... =)) sa itzi aratam o statistica aladin cel mare contra TRX ...sau o stii si tu prea bine ....mai bine taci stii ca nu ai nici o sansa *** o sa fii primul care o sa parasesti k45 ....si astia din fostul TNT(tribul care o sa ramana pe L4 pana la sfarsit indiferent de situatie ) se stie cine a zis ....mai liniste ca vorbitzi aiurea .....
*** astia GTC ....dupa ce atzi trait o viata pe spatele masonului akoma ce zicetzi voi ....suntetzi buni ??? ramane de vazut



da miati luat sate cand eu stateam linistit ca avem PNA cu TRX fara sa anuntati ati dat drumu la atacuri stii si tu bine ce aveam in sate deaia miati luat sate
si daca chiar vrei sa areti statistica mea cu TRX arato ca si acolo stau mai bine
in felu cum ataci nu stiu daka o sa parasesc K 45
 

DeletedUser

Plini de propaganda buna au fost MaSoN, nu vezi ma ca esti penibil cgal ?!
Vorbesti prostii, cum faci tu intotdeauna, pe care orice forumist le observa.

Toata lumea era pe forum contra MaSoN si pe harta, ceea ce ridica pe MaSoN erau statisticile, in rest toti erau contra. Si tu spui ca singurul merit a fost buna propaganda de pe forum ?

=)) Esti mic, mic mic, in caracter, baiatu....
Nu am nimic de demonstrat tie sau nimanui, mai primesc banuri, ies din ele, nu imi e greu sa fac 100 de conturi sa iti raspund tie, doar ca esti penibil si ma simt nevoit sa iti raspund, imi place corectitudinea, deci automat nu te plac, cand eram in aceiasi tabara era ca esti lingau si parsiv, atat, si ti-a reusit.
Nu mai poza in vreun ...(cum minti tu pe aici, ai inceput si tu sa crezi)... Revin-o la realitate.

Tu ce merite ai ? =)) Ca iti neglijezi viata reala si familia si tot timpul tau liber pentru ceva nesimnificativ cum e jocul asta ? :) Daca ai fi realizat mare scofala mai ziceam :) Nu ma refer la toti jucatorii de triburi, cgal e ceva special, frustrarea si orgoliu sunt la maxim, pentru el nu mai e un joc, nu mai e distractie, e un al doilea servici. Trist....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te doare ? Chiar te doare ? Asa-i ca te doare ? Garcea ... cand ai diploma sa vi sa discutam. Pana atunci silence din partea ta, esti atata de praf incat iti permiti sa discutii despre viata altora fara sa ai macar un strop de informatie. Pleaca ma de aici magistre, du-te la satucul tau de 100p sau joaca sitter la fostii Masoni ca am auzit ca se practica. Hai la revedere !
 

DeletedUser20352

Nu m-am implicat pana acum in acest conflict dar acum chiar vreau sa intervin. Cgal toata lumea iti spune ca esti penibil. Daca nu esti respectat de nimeni pe forum de ce naiba mai intrii ? Nu te supara dar Spaiker are dreptate .. esti lingau .. cum ai vazut ca se indreapta balanta intr-o parte si tu acolo dar o sa se rastoarne accea balanta dar e nevoie de timp. Te rog frumos nu te mai face de rusine. Nu te cunosc decat din posturile tale pe extern dar din care m-am convins cum sta treaba. Iar in legatura cu Spaiker el a dovedit ca are caracter si nu a venit aici sa se laude cu ce a facut Mason nu stiu eu cand .. Ci s-a aparat efectiv de penibilitatea ta ... Iar statisticile alea ale tale momentan pentru mine persoal sunt irelevante pentru ca 300 dintre satele alea luate au fost luate de la un jucator inactiv.Si sper sa tii cont de sfatul meu ...nu mai intra daca te simti in plus ... basca jos nu ai fata de centru nene :)
 

DeletedUser

Cgal stiu ca doare cand toata lumea spune ca nu ai valoare ;) .
Am iesit
 

DeletedUser

cgal du-te ca ti sa racit grisuletul:):eek::eek:
te bate mamica.....:(
si.... ma doar in bipuletz ca esti tu tare in puncte:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12163

atat vreau sa va arat..cum ataca cineva de pe aici ,care se crede zmeu..

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 14.4%
Moral: 100%

Agresor: Aladin cel Mare
Sat: zzz (550|535) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 250 100 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 250 100 0 0

0

jalnic...!

mentionez ca acesta nu este singurul...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus