Turneu Speed TWM

DeletedUser45492

Ce ati facut la fostul campionat cat sa meritam sa nu fie organizat si pentru romani la editia a 2-a ?:)) Ba chiar l-am/l-ati castigat campionatul .

Raka te rog incearca sa te ocupi sa poata participa si Romania la acest campionat si sa primim instructiuniile necesare , data , ora , server(care cred ca va fi masters) sau daca nu un oricare alt administrator.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Faceti echipa, organizati-va cum stiti voi mai bine...evident fara sa va certati/injurati...cand aveti teamul pregatit imi ziceti si mai departe ma ocup eu.
Trebuie cat mai repede, primele runde vor incepe in jur de 12 iunie, mai multe detalii nu va pot da inca.
 

DeletedUser45492

Preselectii ceva ? Dami add la id-ul tigan.alb sa imi scrii pe skype ca pe extern nu prea intru sa le comunic la astia pe conferinta , ne-am facut asa o conferinta de vreo 20-30 cu jucatori care la prima vedere sunt buni , Google a fost sefu la fostul campionat , daca sunt de acord si restul as vrea sa fie si la asta sef/coordonator , asta cred ca e cel mai bine , eu nu am participat la fostul campionat mondial ca eram prea slab sa fiu acolo , deoarece el e mai vechi asa , ar fi mai in stare zic eu , daca nu orochimaru , iar in cazul in care nu vor nici unu dintre cei 2 , ma ofer eu .

Un link cu date oficiale ? Asa cu liniuta la fiecare este ?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41996

1. nustiucine
2 google
3. tiganu
4. valker
5. sprite
6. mario
7. pitic
8. bejbl4
9. Dj andy
10.rzn
11.Hiro
12.oro
13.zabalosu
14.adytzz
15.ramon
16.voeding
17. rtrizback
18. catalinthecamp
19. bad rullz
20. varuso lui bad (Like a Boss)
21. florin (vadim)
22. gocio
23. Profesional
24. robert f
25.Ready-for-fight

Mai asteptam care vrea sa intre sa scrie pe forum sau contacti id skype nustiucine.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41996

lasa aici un id de skype si spune cu ce nume ai mai jucat pe speed..
 

DeletedUser45492

Rakanishule te rog pana in pragul mondialelor baga runde multe cu start 26p sa se invete jucatorii vechi care nu au mai jucat si vor sa exerseze pentru mondiale sa isi reintre in forma si cei mai mediocrii asa , recunosc ca nici eu nu ma consider in forma .

Rundele sa fie cam cum s-au bagat la mondiale acum 2 ani , cu barbare in special putine si mai din cand in cand multe (cam 1 barbar pentru fiecare jucator , sa nu exageram prea mult).

Mai vorbesc cu prietenii mei , mai voribiti si voi cu prietenii vostri , le-am mai propus unora pe care iam stiut eu asa mai de mondiale , ne-am consultat intre noi (consultarea a inceput intre mine-google-nustiucine apoi am continuat si cu restul care s-au alaturat pe conferinta) si am selectat cativa , lista care a pus-o nustiucine e o monstra din lista , mai analizam impreuna si in functie de rezultate vedem cine mai intra. Ma gandesc ca cel mai important lucru e sa avem timp de mondiale , apoi la fata locului (vedem si limita impusa , acuma 2 ani erau 20 , vedem cati o sa fie si acuma) , o sa filtram sa-i bagam pe cei mai buni la fiecare meci , ma gandesc ca e si cel mai normal lucru asta.

O sa intru si eu mai des pe speed sa fiu in forma , lucru care-l recomand tuturor , sa facem o figura frumoasa la mondiale.
 

DeletedUser41996

Taci acolo ba
Tu vorbesti care la cm ai ramas cu fulu in sat
Nu a zis nimeni ca am fct eu echipa
eu cu google,tiganu am fct o selectie cu niste jucatori
Asa ca taci acolo!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Inca nu stiu ce setari vor fi si cati trebuie sa fie in echipa, in principiu vor fi 10, dar inca nu e clar daca vor fi si rezerve pentru cei 10 de baza.
Daca incepeti cu balacareala nu va mai inscriu, chiar nu ma intereseaza divergentele voastre de pe .ro.
 

DeletedUser45492

Cam putin 10 .. insa asa macar cred ca incapem toti pe o conferinta in timpul meciului , fara sa se suprapuna vociile in timpul meciurilor , in cel mai rau caz trebuind sa facem 2 conferinte , 10 ar fi un numar .. sa zic maxim pentru conferintele unde jucatorii s-ar putea intelege pe speed. Nu poti face conferinta cu 7-8 , iar restu 2-3 sa stea pe dinafara din cauza ca sunt prea multe voci la microfon la mondiale :))

Incearca rakaule sa ne dai runde de la 26p , din discutiile avute cu jucatorii care vor sa intre la mondiale , multi se gandesc sa se antreneze putin pentru mondiale , incearca sa le dai runde de dezvoltare sa exerseze pana atunci.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
V-am inscris, acum urmeaza sa va hotarati la echipa de 10 ( cea de baza ) si eventualele 5 rezerve. Am primit o lista prin mesaj de la Vadim si coincide cu cea de mai sus oarecum, cand sunteti gata cu echipa, lista finala, sa transmit mai departe sa imi spuneti, fie aici fie la suport.
 
Sus