Turneu Speed TWM

DeletedUser45492

Lista ti-a dat-o Nustiucine , te-a bagat oro pe conferinta noastra pe skype , nu iesi bre sa fi la curent cu noile stiri direct live :)) Baga-te si tu pe o runda de antrenament ca ai cam amortit .

Romania revine :)

Rank Name Tribe Points Villages
1 Nustiucine......ro .RO 27.815 6
2 catalinthechamp.ro .RO 21.603 4
3 Google.ro .RO 15.601 3
4 RaAmon.ro .RO 13.698 3
5 Cilnic Squad.ro .RO 9.517 1
6 Criss Blaziny.ro .RO 9.369 1
7 Orochimaru-sama.Ro .RO 3.566 1
8 Corneliu Vadim Tudor.ro .RO 3.448 1

http://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player&round_id=1024

Mai avem un negru prin hotare , dar nu a vrut sa si termine runda.

http://www.tribalwarsmasters.net/sds_ranking.php?type=player_kill&round_id=1024&subtype=att

Revenim si miercuri de la 20:00 cu o bataie :))

Au fost incidente gen eu cu oro nu am jucat tot meciul , decat cam ~2 ore , iar Yaya Toure.ro iesise dupa ce a facut bashu (care a fost mult mai util ca jocul meu si al lui oro) , nustiucine a primit split si backtime , dar ne-am mobilizat repede cu deff , s-a strans cam 8500lanci si 3500 spade la el destul de repede , nu am jucat la potential maxim , plus am intrat toti in aceiasi directie (S-V) , sincer sa fiu eram cu magazia de 9705 resurse si cu 660 cai farmand ca nebunu la cam 850p , hapsanii tot farmau si cu GREU , tineam tot non-stop , cred ca la secunda era totul , adica mai aveam 1-5 secunde pana sa se termine comanda , rapid bagam alta , nu era meci usor din punctul de vedere al farmului , mereu eram cu magazia goala , noroc cu minaju , asta din cauza ca eram prea aproape unul de celadalt , insa cica pe mai tarziu a fost mai ok ca la inceput :)) Competitie nu am prea avut ce ii drept , decat cateva testoase care s-au gandit numai la ele , gen Farmtomuch si inca 2 baieti foarte bine blindati si fara prea multi in trib , noi eram 9 , iar cam toti erau in bisericute de 2-3-4 jucatori , asteptam meciul de Miercuri seara cu ceva mai provocator , trebe ceva serios , sa ne lovim si de o infrangere eventual sa nu incepem sa avem prea multa incredere de sine , orice tara o tratez cu seriozitate pana le vad dezvoltarea jucatorilor din echipa adversa.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Da, am lista.
Sper sa ramana ( adica sa nu va apuce damblaua si sa va certati ), ca sa o pot da vineri :)
 

DeletedUser45312

Avand in vedere lista, ar fi benefica setarea aia "atacurile in trib se transforma in vizite"... sa insisti raka acolo sus ca doar asa avem sanse.
 

DeletedUser45492

Bun vad pe masters ca in dreapta noastra mai nou apare YES , raka multumim ca ne-ai inregistrat.

Vazusem si eu , ieri seara cautam pe toate forumurile din tarile de la campionatu mondial daca ne-a observat careva :)) Doar olandezii au scris de noi din pacate :( Dar e destul , fac pariu ca chiar si externul romanesc e urmarit , la fel cum ma interesez eu de echipele lor , fac si strainii sa se informeze de echipa romana :)) Polonezii , francezii , germanii si britanicii ii vad mai bunicei asa , ma mir ca Grecia a ajuns in finala acum 2 ani , daca nu era eliminata Olanda sigur ii batea , dar nici olandezii nu sunt tare buni.

Chuck Norris de pe franta ne-a provocat la un meci amical pe serveru lor , mi-a zis nustiucine , cam joi - vineri , cam asa vom juca vs ei un amical , nu ma astept la un 10vs10 cu limita de trib 10 , ci la un meci poate dezechilibrat cu cativa romani ai nostri care intra (preferabil aproape de 10) vs cativa de-a lor (echipa de mondiale a lor probabil) sau toti de pe runda , mi indiferent :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45492

Sa fi on ! :) Ne anuntam intre noi cu ceva timp inainte sa inceapa oricum.

Raka pana la amicalu ala , un 10 v 10 cand putem face pe ro ?:D
 

DeletedUser33819

sau afisat rundelede calificari pentru alte tari,romania cand joaca ma? si cum te inscrii la turneu? sau e in functie de *Nepotisme* ? :)))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Fiecare tara a ales sa faca alegerea echipei cum a dorit, fie runda de calificare fie lista directa. Voi ati ales sa mergeti pe lista direct.
 

DeletedUser33819

Am inteles, pei e lista facuta deja cred... cei care am ramas pe afara poate ii vom ajuta pe cei care se implica direct,ma gandesc ca putem sa-i ajutam sau sa le punem piedica :))) glumesc iti dai seama!,tre sa ii ajutam cum putem,sa postati zilele cand joaca ai nostrii sa stim sa intram si noi restul care nu au prins loc,sa ii ajutam!
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Am inteles, pei e lista facuta deja cred... cei care am ramas pe afara poate ii vom ajuta pe cei care se implica direct,ma gandesc ca putem sa-i ajutam sau sa le punem piedica :))) glumesc iti dai seama!,tre sa ii ajutam cum putem,sa postati zilele cand joaca ai nostrii sa stim sa intram si noi restul care nu au prins loc,sa ii ajutam!


Din pacate nu puteti intra. Rundele sunt de tipul 10 vs 10 . Rundele sunt cu parola si doar membrii echipelor primesc parola. Voi veti putea intra doar vizitatori sa vedeti cum merge runda ! :D
 

DeletedUser42095

bagatima si pe mine nustiucine tiganee .. stiti ca is bun o sa ajut la maxim ... cred ca deja e gata lista ..
da un cheff enorm sa jocc mai ales ptr romaniiaaa
 

DeletedUser42606

anuntul e facut de peste o saptamana acum v-ati gasit si voi sa ziceti:))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Raka modifica te rog repede setarile la TWM si baga 2 triburi predefinite da ne certam de 2-3 ore pe membrii in echipe.Sau cum vrei sa jucam? Echipa principala vs. Rezerve ? :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Daca aici pe antrenament va certati, ce sa mai zic la CM ?
Jucati asa cum e runda.
 
Sus