Tutorial (atacuri la secunda)

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5151

pai ca sa dai un atac la secunda trebuiesa stii cateva notiuni nu...?toti noobii incearca dar nu toti reusesc:D

Pai cu tutorialu' asta toti noobi o sa poata... :)) =))

Nu inteleg de ce vor unii sa impartaseasca asa de multe.. ;))

sa se dea mari ca stiu.. sau de ce?
 

DeletedUser

si cei rau in asta...?eu unu m-am plictisit ca la inceput numai eu sa farmez prin jur si alea alea...mai lasa si pe altii sa invete :d
 

DeletedUser5151

Nu neaparat de incepatori, sunt si jucatori care joaca de 2 ani, si nu stiu asa ceva..

Sunt smecheriile noastre, prin care suntem peste altii. Atata tot..
 

DeletedUser7556

Pai cu tutorialu' asta toti noobi o sa poata... :)) =))

Nu inteleg de ce vor unii sa impartaseasca asa de multe.. ;))

sa se dea mari ca stiu.. sau de ce?

Cum de ce? Poate le place sa ajute pe alti incepatori care nu stiu.....care ii problema?
 

DeletedUser6558

Oricum depinde de viteza internetului. Daca ai lag nu mai mult de o secunda sau 2 , adio gringo.
 

DeletedUser6558

opera, mozilla, chrome, oricare, mie nu imi merge nicicum. nu se incarca la timp paginile, romtelecom, clicnet.
 

DeletedUser

asa pateam si eu cand aveam romtelecom. Rugam sa stea cineva sitter sa-mi dea atacurile, cineva cu net mai rapid.Acum cu 5MB de la RDS nu e stress ;) (am facut si versuri)
 

DeletedUser6558

De unde atita fericire... Oricum, nu e cea mai eficienta metoda de aparare sa ingramadesti armata intr-un sat? Mie asa mi se pare. Evident, daca nu ai enspe mii de atacuri pe enspemii de sate, dar daca e vorba de atacuri discrete, cel mai sigur sa sa ii tii pe toti acolo...
 

DeletedUser

asa pateam si eu cand aveam romtelecom. Rugam sa stea cineva sitter sa-mi dea atacurile, cineva cu net mai rapid.Acum cu 5MB de la RDS nu e stress ;) (am facut si versuri)

Eu am net de la clicknet si dau atacuri lejer.
Conteaza forte mult browserul si cat de rapid esti, antrenamentul e mama invataturii :)
 

DeletedUser5151

Si daca ala-ti pare ceva "miraculos"... De baietii astia ce parere ai? Click here !

Nu e chiar asa de smecher nici nme....n@me? ala..

cat o da el atacurile la secunda, poti sa iti dai seama pana si pe speed unde ataca.

Ce-i drept deschide o groaza de taburi. Trimite deodata vreo 100-200 de atacuri pe mai multe sate. L-am infruntat o data, aveam eu vreo 2 sate de 30k si 50k iar el vreo 3. Pana la urma a ajuns sa ma roage sa ii dau satele :)) =))

oricu el castiga cu cele 3 ale lui
 

DeletedUser

atacurile cel mult le dai in aceeasi secunda....mi-e tare greu sa cred ca le poti da in aceeasi miime de secunda....e practic imposibil...oricum eu am descoperit alta tactica in a ataca care zic eu este cea mai eficienta si nu necesita nici atata timeing ;)
 

DeletedUser

haa...nu prea...dar cine este curios poate sa-mi trimita un PM si o sa-i transmit calea spre un atac reusit :D
 

DeletedUser

E exact cum ai spune : "Am descoperit leacul pentru cancer, dar nu vreau sa spun care e" .

Nu inteleg care e rostul sa te lauzi ca tu ai descoperit cea mai tare forumula, cel mai grozav atac, nimeni nu-l poate combate, insa cand vine momentul sa spui ceva clar, eviti.
Concluzia e clara, ai descoperit nimic :).
 

DeletedUser

poi nu cred ca m-ai inteles...am spus ca cine vrea cu adevarat sa auda si versiunea mea de atac poate sa-mi trimita un PM si ii explic bucuros...in acest fel macar stiu ca informatia ajunge la cei interesati

Complicat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus