TW Trailer

DeletedUser

Care va place cel mai mult?
personal, cel mai mult mi-a placut trailer-ul 3:)
cel romanesc, locul 2 in opinia mea :rolleyes:

intrebare: se poate vota de mai multe ori?:confused:
daca inchid pagina si deschid iar link-ul cu trailere, pot vota din nou. :))
idee.gif
 

DeletedUser

intrebare: se poate vota de mai multe ori?:confused:
daca inchid pagina si deschid iar link-ul cu trailere, pot vota din nou. :))
idee.gif

Mulţumesc, votul tău a fost numărat. Ai votat pentru numărul #2 - Asa imi apare mie cand intru din nou sa votez :D
 

pirates406

member
Scor reacție
0
si mie mi se pare oke numarul 3...

totusi, mi-s curios cine l-a facut pe ala romanesc... afirmati-va fratilor!
 

DeletedUser

@pirates: Nu stiu daca e interzis. Probabil ca nu e destul de bine "securizat" poll-ul.
Eu am votat azi la pranz, apoi am fost plecat si am inchis pc. Am revenit acum aprox 1h si am putut vota iar. :))
 

pirates406

member
Scor reacție
0
on topic: apoi pana maine dimineata am tot timpul din lume sa tot dau voturi Romaniei! : ))

off topic: asta e al 1000-lea post :) :D :X
 

DeletedUser

Mulţumesc, votul tău a fost numărat. Ai votat pentru numărul #1
smoker.gif

:D
 

DeletedUser

pot sugera sa votati o singura data, chiar daca o mica scapare tehnica va permite sa votati de mai multe ori? daca, la final, chiar se pot exclude voturile duble, triple, etc. si riscam descalificarea concurentului nostru? el ce vina are? valabil si pentru ceilalti concurenti.
 

DeletedUser

Nu am avut niciodata intentia de a face asa ceva. Ca sa fiu sincer, nici nu mi-a trecut prin cap. :)
 

DeletedUser16039

pot sugera sa votati o singura data, chiar daca o mica scapare tehnica va permite sa votati de mai multe ori? daca, la final, chiar se pot exclude voturile duble, triple, etc. si riscam descalificarea concurentului nostru? el ce vina are? valabil si pentru ceilalti concurenti.

Buna observatia. Ar trebui sa se voteze o sg data. Ar fi pacat sa-i facem vreun rau celui care a creat reclama. Ii stricam munca ...
 
Sus