TW Trailer

DeletedUser34265

pot sugera sa votati o singura data, chiar daca o mica scapare tehnica va permite sa votati de mai multe ori? daca, la final, chiar se pot exclude voturile duble, triple, etc. si riscam descalificarea concurentului nostru? el ce vina are? valabil si pentru ceilalti concurenti.

Pai atunci hai sa-i votam pe ceilalti de 2-3 ori ca sa fie descalificati si sa ramana romanu nostru:D:D:D:D
 

DeletedUser

votat nr.2 (foarte curat si ingrijit lucrat), placut si nr.5 (muzica in special)
(muzica buna e aici, doar ca au incurcat jocurile)
 
Ultima editare de un moderator:

pirates406

member
Scor reacție
0
pai am scris si eu mai sus sa se afirme cel ce a facut trailer-ul roman... dar vad ca nu s-a laudat inca : ))
 

DeletedUser

dupa ce am vazut si celelalte variante romanesti, sunt de acord ca varianta aleasa a fost de departe cea mai buna... nu am votat-o in finala pentru ca senzatia mea a fost ca era mai potrivita pentru un alt gen de joc, quest sau ceva mai putin razboinic decat triburile; am observat ca in nici un trailer nu se aminteste de facilitatile de comunicare si socializare pe care le ofera jocul, mi se par un mare atu fata de alte jocuri concurente
Felicitari dragi romani!
 
Sus