Tw - W21

DeletedUser

apropo,daca e ceva,vb cu unii din .net de pe alte lumii pe care ii cunosc(romani bineinteles) sa intre si ei in N-V
 

DeletedUser

Ma gandeam sa fac eu un trib si sa-l numesc "Romanian Trouble", pe scrut ~RoT~
Desigur, daca are altcineva sugestii, le primesc cu draga inima.
 

DeletedUser

imi place numele.o sa incerc sa aduc si eu cativa prieteni.important este sa intram la ore apropiate sa nu fim prea imprastiati pe harta
 

DeletedUser

Ma gandeam ca pe la 13:00 ar fi perfect.
Atentie! Pe .net imi imaginez ca e fluxul mare, asa ca nu trebuie sa intram la distanta mai mare de 15-20 min.
 

DeletedUser

am convins vreo 2 3 sa ni se alature,sper sa intre,eu nu stiu sigur daca pot sa intru la 13:00 ca de ,am examenul si nu stiu daca termin pana atunci


Nicku':shoortyking(of course)
 

DeletedUser

cand termin cu proba orala,habar nam cand intru?dar sa mai stiu si cand termin,sper ca termin repede ca sunt la litera C
 

DeletedUser

joc deja w18, poate intru si eu....dar sigur intra fratemiu...o invitatie si pentru el:)
 

DeletedUser

ma joc si eu...acelasi nickmane, vin eu primu in trib si apoi il invit si pe el;)
 

DeletedUser6553

Intru si eu ... voi avea nick : ditzu18...
ne vedem acolo ...sper sa fim cat mai multi romani , si sa ajungem in top :rolleyes:
 

DeletedUser

sar putea sa fie o problema cu numele,am vorbit acum cu unul si mi-a zis ca nu trebuie sa punem numele cu romanian ,ca cica ne baneaza tribul,cica asa au facut si cu alte triburi care au pus nume de tara sau asemanator,oricum nume gasim noi nu-i problema,dar era misto asta
poate stiu admini mai bine sa ne explice?
 

DeletedUser

sar putea sa fie o problema cu numele,am vorbit acum cu unul si mi-a zis ca nu trebuie sa punem numele cu romanian ,ca cica ne baneaza tribul,cica asa au facut si cu alte triburi care au pus nume de tara sau asemanator,oricum nume gasim noi nu-i problema,dar era misto asta
poate stiu admini mai bine sa ne explice?

Puteti folosi nume Ro.ceva .... sau mai stiu eu ce.
Dar specificati pe profilul tribului ca acceptati si jucatori de alte nationalitati, chiar daca nu o faceti.
Triburile nationaliste sunt interzise.

Nu uitati, intotdeauna regulamentul poate fi ocolit. :rolleyes:
 

DeletedUser

tocmai am vazut pe forumul englezilor de ce a fost banat un trib turcesc,pentru ca cica vorbeau doar limba turca pe forum,asadar trebuie sa vorbim limba engleza pe forum
 

DeletedUser

S-a anuntat W22 deci cred ca ma mut pe ea din cauza vitezei :)
World 22

Settings:
Speed: 1.5
Unit speed: 1
paladin: yes
archers: yes
weapon chamber: yes
Growing villages: yes
beginner protection: 3 days
Academy: coins
Smithy: One level per technology
Tribe member limit: 100
Scouts: depending on surviving amount of troops resources, units in the village and buildings can be scouted. Units outside the village cannot be scouted.

Players cannot select their starting location (direction) on startup

World 22 will start on tuesday between 14:00 and 16:00 server time.
 

DeletedUser

Luni apare W21,si Marti W22,am scris in ultima fraza,problema e ca nu putem alege pozitia.
 

DeletedUser

E stabilit. Tribul "Romanian trouble" nu va face praf W22!
Ramanem pe W21!!!
 
Sus