Tw - W21

DeletedUser

Astazi fiind deschiderea tribului Ro Trouble, tin sa specific ca suntem deschisi recrutarii de noi membri oricand, atata timp cat distanta dintre noi si voi nu este una prea mare (maxim 1:30 ore).

Va asteptam pe W21.

God will know that we were here!
 

DeletedUser

Lista de viitori membri ai viitorului trib care o sa spulbere (in viitor) World 21 de pe TribalWars, incepand cu ora 16:00, in N-V, data de 23.06.2008 este deschisa si abia asteapta sa mai fie completata.

Inscrierile se fac la mult prea stimatul domn, Helyas, printr'un mesaj privat.

Va asteptam cu fursecuri, sucuri naturale si privighetori cantatoare, la intrare!
atunci nu contati pe mine.
ce naiba sa fac io cu fursecurile? fripturi tata, gratare pline de mici!!!
sucuri naturale!!! sa le beti voi p'alea. beri si vinoase la mine
privighetori imi trebuie mie? dansatoare la bara si surori medicale blonde sa ma resusciteze cand nu o sa mai pot sa mai beau!!!
pfffff.... umpic de respect va rog!!!
 

DeletedUser

atunci nu contati pe mine.
ce naiba sa fac io cu fursecurile? fripturi tata, gratare pline de mici!!!
sucuri naturale!!! sa le beti voi p'alea. beri si vinoase la mine
privighetori imi trebuie mie? dansatoare la bara si surori medicale blonde sa ma resusciteze cand nu o sa mai pot sa mai beau!!!
pfffff.... umpic de respect va rog!!!

N-ai inteles.
Directorul de campanie este vegetarian, iar noi il pacalim ca suntem toti vegetarieni ca sa ne faca (virgula) campanie. :D

Avem si de-alea de zici tu. Dar nu-i zice directorului...
 

DeletedUser

intratrea se amana pentru ora 17.serverul englezesc are ora cu 3 ore in urma fata de serverul romanesc si lumea 21 se deschide la 14:00 GMT deci ora 17:00 ora Romaniei
 

DeletedUser

generated in 57ms Server time: 15:18:42 - Asta e ora lor.
Acum este deschisa ;)
 

DeletedUser

niste tarani ienglejii astia. io am intrat deja. sunt cu sworddragger. daca aveti nevoie de betivi tampiti si noobi. is acolo.
 

DeletedUser

se pare ca intre timp s-a deschis deci puteti sa intrati cat mai repede
 

DeletedUser

go go go... nu ma lasati singur... io inca mai caut minele de hamei si malt.
 

DeletedUser

niste tarani ienglejii astia. io am intrat deja. sunt cu sworddragger. daca aveti nevoie de betivi tampiti si noobi. is acolo.

Daca asta e username-ul tau atunci sunt doar la 2 ore de tine :)
O sa joc un pic,odata cu renuntarea la L6 si L4.Daca imi place poate raman.
 

DeletedUser

Astazi fiind deschiderea tribului Ro Trouble, tin sa specific ca suntem deschisi recrutarii de noi membri oricand, atata timp cat distanta dintre noi si voi nu este una prea mare (maxim 1:30 ore).

Va asteptam pe W21.

God will know that we were here!
il asteptam pe omu´asta... mai mult ca sigur ie sub masa... si viseaza la surori suedeze :D
 

DeletedUser

Unde cucul meu cantator ii Helyas? :confused::(:confused:

NB: Cuc cantator = pasare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

N-ai inteles.
Directorul de campanie este vegetarian, iar noi il pacalim ca suntem toti vegetarieni ca sa ne faca (virgula) campanie. :D

Avem si de-alea de zici tu. Dar nu-i zice directorului...

:eek::eek::eek::eek::eek:

Sunt profund iritat de aceasta abordare complet neprofesionista! Credeam ca am stabilit ca o sa fim un trib de vegetarieni. :confused::(
 
Sus