TWMaps RO90

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Update time: UTC 00:00. Maps are already zoomed in for better view and entrance requirements are lowered. Let me know if you want to include any tribe families.
NEW! I relaunched TWMaps website: https://www.twmaps.ch.


Tribe K Dominance

topktribes


Top 15 Tribes

toptribes


NEW! Top 5 Tribes ODA (attack)

topkatribes


Top 15 ODA (attack)

topkaplayers


NEW! Top 15 ODD (defense)

topkdplayers


NEW! Top 15 ODS (support)

topksplayers


Top 15 players

topplayers


Top nobling tribes in last 24h

topnoblers


Player K Dominance

topkplayers


Fastest noblers/day

fastnoblers


Average points/player

topavgtribes
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ba da, doar ca nu ai pus numele la triburi cum sunt ele in joc. Tu le-ai pus toate cu litere mari iar in joc nu sunt asa.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
e bine sa contrazici dupa ce verifici cu atentie. triburile sunt intr-adevar cu litere mari, insa cele care nu s-au actualizat au un space in fata in lista lui enyx (puteai verifica simplu cu copy/paste in clasament).
in rest numai de bine si multumiri celui care depune un efort sa avem harti totusi:)
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Cu tot respectul dar eu nu vad nici un spatiu inainte de numele triburilor. In plus se cam stiu numele triburilor, nu se copiaza din clasament.

1667546848200.png



Suntem recunoscatori pentru timpul acordat in facerea hartilor, dar in ambele cazuri nu aveti dreptate, nici spatiu nu este inainte de numele triburilor in lista lui Enyx si nici cu litere mici nu sunt scrise, sunt exact ca in joc.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Salutare, tin sa te contrazic, exact asa sunt.
Cu tot respectul dar eu nu vad nici un spatiu inainte de numele triburilor. In plus se cam stiu numele triburilor, nu se copiaza din clasament.

Vezi atașament 5681


Suntem recunoscatori pentru timpul acordat in facerea hartilor, dar in ambele cazuri nu aveti dreptate, nici spatiu nu este inainte de numele triburilor in lista lui Enyx si nici cu litere mici nu sunt scrise, sunt exact ca in joc.

Pune naiba lupa aia si nu te mai lua la harta. In al doilea rand, eu nu stau sa va verific ce puneti voi pe aici. In fine, am modificat de data asta, pe viitor nu se mai intampla.

Screenshot 2022-11-06 at 20.41.34.png
 
Sus