UK Tribal Wars - World 8

DeletedUser

si continuarea:


@dmn3 nu joc, dar am cont pe uk8

referitor la scripturi, .uk8 avand un end scenario, poate nu va ajunge la stadiul la care anumite scripturi sa fie necesare; in acelasi timp la ei e legal T train sau alte tehnici de genul

Si pe serverele din Italia a fost pauza la atacuri 2 zile, dar astia au fost mai hoti decat pe UK au dat 2 zile de premium in astea doua zile in care nu s-a putut atacat ,vad ca au anuntat acum ca triburile trece in varianta 3D ,si ca sa vedeti ce-i duce capul ,zic ei ca stiu ca nu toti jucatorii isi permit sa cumpere monitoare 3D asa ca au facut ei o intelegere cu o companie din Africa de sud si daca iti cumperi un monitor de la ei cu "numai" 650 de euro :) vei primi un monitor cu logoul tribal wars pe el :) costurile de transport si logoul nu sunt incluse in pretul de 650 de euro ,asa ca baieti si fete dati navala la cumparat monitoare 3D cu numai 650 de euro :p
 

DeletedUser24788

Hai sa reinviem acest topic :)) poate asa ilvor inchide moziiiiiiii astia ramasi
 

DeletedUser

Care mozi, ma?
Mai exista asa ceva?

Si-au luat o gramada vacanta deja... si ma refer la moderatori, nu la jucatori.
 

DeletedUser24788

de jack inca n-am scapat ... acum serios pe jack il respect cel mai mult dintre mozi apoi ar fi venit ingerasa ( care s-a dus. ca sa clarific : Nu nu a murit, nu mai este moz) ..
 
Sus