UK ->>World 10

DeletedUser39696

dor.. acolo vom vorbii in romana sau in engleza ? ex: forum ; circulare?
 

DeletedUser39696

nu au voie sa citeasca forumul adimini... si chiar daca il citesc nu au ce face ( am fost in forum de romani pe W14 .. parca ... si nu s-a intamplat nimic [bine vorbeam in forumul ascuns unde aveau dr doar romani :D ])

eu zic asa : cine e roman sa aiba de ex drept la forum de incredere :D ca sa putem sa organizam si noi ceva in romana ....

ps :bine acu ceva vreme se intampla asta :) .. ro avea doar 6 lumi :)
 

DeletedUser

nu au voie sa citeasca forumul adimini... si chiar daca il citesc nu au ce face ( am fost in forum de romani pe W14 .. parca ... si nu s-a intamplat nimic [bine vorbeam in forumul ascuns unde aveau dr doar romani :D ])

eu zic asa : cine e roman sa aiba de ex drept la forum de incredere :D ca sa putem sa organizam si noi ceva in romana ....

ps :bine acu ceva vreme se intampla asta :) .. ro avea doar 6 lumi :)

au voie bre , pe .us la fel am avut probleme pentru ca foloseam romana pe forum si privat , nici raka nu s-a inteles cu ei .

Ps : daca dai de un roman care se vinde turcilor si ii dai drepturi ? pai ?
 

DeletedUser

Nu e o problema cu forumul, pe forum se vor face doar rezervarile, pentru restu' se poate de folosit un forum extern ;)
 

DeletedUser39696

au voie bre , pe .us la fel am avut probleme pentru ca foloseam romana pe forum si privat , nici raka nu s-a inteles cu ei .

Ps : daca dai de un roman care se vinde turcilor si ii dai drepturi ? pai ?

pai , romani nu o sa avem doar de aici ? :D , +ca il desfinteaza daca zici de exemplu : ca doar romanii au voie .. ce vrei sa zici ca eu nu am voie sa vorbesc pe lumea 16 sa zicem .. in franceza .. bine pot fi dat afara de conducere .. dar asta nu se pune :D

ps: acum pe bune ? cine sta sa citeasca forumul unui trib ? .. bine daca ajungem top 5 ...+ ca punem si noi 2 sectiuni in romana pe ascuns si restul ... in engleza ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Eu zic asa...sa formam un trib numai de romani,forumul va fi in limba romana si de planificat atacuri tot in romana vorbim iar limba engleza sa o folosim fie pe forumul extern fie in incheierea de relatii diplomatice...nu are rost sa ne complicam sa luam in trib si englezi,precum si cu vechi povesti cu teama de spioni si acordarea de drepturi gen membru de incredere si alea alea...
 

DeletedUser29388

daca va mai trebuie jucatori atunci ma ofer si eu dar stau prost cu limba engleza :eek:
 

DeletedUser3357

ma bag si eu.


atentie mare:


Now you have probably read all that and are sat there thinking whats different, well read on and all will be revealed. The first and most important difference this world will start with a specific end date 25th December 2013.

The second difference is all about the team play ethos we want to encourage, starting from Feb 2012 when the tribe lock comes in, a mega village will appear somewhere on the map. It will have a higher wall and lots of troops, and will take team work to clear and noble the village. These villages will appear once every two months with the last one appearing in August 2013 each village will become progressively harder to clear as the world goes along.

Once the last village appears you then have just over three months to the end of the world, and the winner will be the tribe that holds on to the most special villages
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

foarte interesanta lume...desi duc jocul spre travian ceea ce nu e deloc bine

in fine cautati-ma si pe mine inca ma gandesc daca voi avea timp ..sunt curios cam ce echipa s-a strans

si apropo ca trib pe .net
forumul trebuie obligatoriu in engleza ca exceptie ai voie o singura rubrica in alta limba
in caz contrat iti pot desfiinta tribul
 

DeletedUser37741

In sfarsit o lume unde conteaza echipa, nu jucatorul. Contati pe mine. :D
 

DeletedUser

Lista membri:

1.Nihan
2.Cosmin12
3.Ovidiu11
4.Total Defender
5.G3cKO
6.Iurka
7.Dark AngeL 00
8.irbaboon
9.n0way
10.Sarmulita
11.Southmaniac
12.123stop
13.Haba12
14.Feet up
15.thostelistu

P.S. V-am trecut in ordinea in care v-ati exprimat interesul de a intra.

Vreau ca toti sa postati aici numele cu care ve-ti intra pe UK10 pentru a nu aparea dupa probleme.

Inscrierile se fac pana de data de 21.08.2011!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Informatii trib!

Nume: Frequently asked questions!
Prescurtare: F.A.Q.
Emblema:
21mw9py.jpg


Intemeietori:
Nihan
G3cKO

Conducatori:
Iurka

P.S. Drepturi se vor mai da pe parcurs!
 
Sus