Un nou trib

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai că fac spam...Stau cuminte , că din cauza asta am primit ban :))
 

DeletedUser

Nup :p ... Am făcut Lethal pentru tribul de pe L15 :p...Plus că uitasem și parola pe slashiad :D...După 3 încercări am nimerit-o :)

Adex , mă ierți pentru încălcările mele de regulament :(( ?
 

DeletedUser24244

Te cred...Dar acesta este „botezul” :)...Îți urez mult succes cu tribul !!!

Mersi mult, incerc si eu sa fac un trib puternic. Joc de cand a aparut lumea 13 dar deja am multzi dusmani :))). Daca tribul va merge si mai multa lume va auzi de mine :D
 

DeletedUser24244

nu, dar mersi de idee :D

@ valybullet: ok, hai sa iti pun o intrebare mai dureroasa, si promit ca depun si ticket pe L16 sa verific...
valybullet si valy regele suprem unul si acelasi om dar cu 2 conturi?

Nu :))), nu am nici o legatura cu el. Eu am un singur cont .
 

DeletedUser

Mersi mult, incerc si eu sa fac un trib puternic. Joc de cand a aparut lumea 13 dar deja am multzi dusmani :))). Daca tribul va merge si mai multa lume va auzi de mine :D

Mai învață jocul și după aceea faci și triburi;)...Crede-mă!Este spre binele tău...Dacă ai vre-un tutore bun , nu este nici o problemă...Dacă l-ai învățat singur , fii sigur că știi toate șmecheriile și tacticile , ok ?
 

DeletedUser24244

Pey singur am invatzat si m-a ajutat si rakanishu sa invatz trucuri asa ca nu imi fac probleme. Deja au fost catziva care mi-au zis ca joaca pe nu stiu ce lumi, si i-am cam dovedit
 

DeletedUser24244

Daca intri pe lumea 16 o sa ma potzi vedea pe acolo printre primii:D
 

DeletedUser

Ok...Aș vrea să văd și tribul tău în top 10...În ce zonă intrați ?
 

DeletedUser11852

Pey singur am invatzat si m-a ajutat si rakanishu sa invatz trucuri asa ca nu imi fac probleme. Deja au fost catziva care mi-au zis ca joaca pe nu stiu ce lumi, si i-am cam dovedit

daca tea invatat rakanishu, no comment.dar o sa il intreb de tine :p
 

DeletedUser

Intreaba-l si o sa vezi. La inceput recunosc ca nu stiam nik ,dar am invatzat in 2-3 luni destule:D.

Frumos ! Bravo ție! Tutorele meu mi-a dat un cont cu 3 - 4 și m-a învățat : înnobilări , trenuleț , cum trebuie făcut un sat... :D Pot să pun că îi mulțumesc...Din păcate , s-a lăsat de Triburile :(
 

DeletedUser11852

din pacate pot sati garantez eu ca tutorele ala al tau nu are valoarea lui rakanishu :p
 

DeletedUser24244

Frumos ! Bravo ție! Tutorele meu mi-a dat un cont cu 3 - 4 și m-a învățat : înnobilări , trenuleț , cum trebuie făcut un sat... :D Pot să pun că îi mulțumesc...Din păcate , s-a lăsat de Triburile :(


Pey bine ca ai invatzat :D. Si eu consider ca stiu destul de multe si am invatzat niste trucuri foarte folositoare. Cu pongol sigur vom avea un cuvant de spus. Suntem anonimi dar o sa ne cunoasca lumea destul de repede ca trib:D
 

DeletedUser

din pacate pot sati garantez eu ca tutorele ala al tau nu are valoarea lui rakanishu :p

Am auzit și eu de el...Este jucător ca lumea :)...Tutorele ăsta al meu nu prea punea preț pe joc și din această cauză nu s-a mai ținut de joc...
 

DeletedUser24244

Am auzit și eu de el...Este jucător ca lumea :)...Tutorele ăsta al meu nu prea punea preț pe joc și din această cauză nu s-a mai ținut de joc...

Naspa asa, eu am avut ce sa invatz de la el si sper sa fac treaba buna impreuna cu Pongol si cu Selena. De ea nu ai auzit?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus