Un nou trib

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu :D...Hai că nu mai fac spam (plus că vorbim în 2)...Să nu ne pedepsească adex , că nu mai vreau...Hai că am plecat ! bye bye!
 

DeletedUser24244

Atunci noapte buna si ramane de vazut ce va fi. Eu sper sa ne facem auzitzi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

părerea ta...Mie mi se pare eddypatrascu :D ... Chiar dacă m-a luat peste picior pe forum ...........
 

DeletedUser24244

Pey sa zicem ca amandoi sunt buni, insa jocul asta se joaca si in echipa si conteaza si cine stie sa colaboreze mai bine
 

DeletedUser

Sunt multi jucatori buni, pe l3 cred ca sunt cei mai buni jucatori ... nu dau nume :)
 

DeletedUser

da ,asa este
dar crek adex sa referit daca am vrun proiect de prezentat si sa nu mai fac Spam
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eu jucator bun ? :eek:

Eu nu iau decat sate de barbari si de la colegi care se lasa, cine v-a zis voua ca's bun ? :confused:


On topic :

Daca va tineti de treaba asa cum zice valybullet in primul post o sa fie bine, jocul asta este de razboi, nu de harti albastre & shit.

Succes la toti pe L16 si nu uitiati ca sunt cu ochii pe voi :D
 

DeletedUser

eu, ferma ta? :confused:

nu prea cred... k pe u nu te cunosc... :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26839

ooooo, ferma mea (selena) impreuna cu valybullet (distractia tribului CL de pe L13) fac trib? felicitari, unde va bagati? ca sa stiu si eu unde gasesc cele mai bune ferme :D

astia 2 de care zici au avut treaba cu 2 din cl..si cred ca se stie cu cine.in plus selena a fost ferma doar la astia 2 pe 13..si valy la fel.
a..ca era sa uit..iti plac drifturile?:D

on topic..pe mine ma primesti valy?
:))
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mai mai....mare laudaros esti tu, ne poti spune cu cine avem onoarea ? Mai ales cand vorbesti in numele unui trib din care am impresia ca eu fac totusi parte, imi scapa ceva .... ( tribul CL de pe L13, a nu se intelege gresit ) :D
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus