Un Trib care va schimba lumea 19!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

foarte simpatic tribul:)bafta...forumul a ramas exact cum era si acum o luna...
 

pirates406

member
Scor reacție
0
nu :) , dar m'am saturat ca la fiecare inceput de lume sa vina astia cu gura mare sa faca caterinca [cacofonie intentionata] si apoi dupa 1-2 saptamani sa se lase de joc ptr ca nu rezista :) ...si pe deasupra sa mai si faca observatii deastea despre varsta ..etc

tata vostru, mai!
 

DeletedUser25924

Cred ca ati uitat pentru ce este aceasta tema si anume pentru tribul Disney Channel... Astept pareri si sper sa veniti multi in trib !

mickeylg.jpg
 

DeletedUser

Uite.. Daca sunt incepatori care citesc asta pe aici sa ia legatura cu omu si poate o sa fie mai bine pentru toti, inclusiv noi :p
 

DeletedUser

Cred ca ati uitat pentru ce este aceasta tema si anume pentru tribul Disney Channel... Astept pareri si sper sa veniti multi in trib !

mickeylg.jpg

Nu intru in canale pe care mi greu sa le pronut dar in principiu cu noile setari unde cica o sa fie tabere de munca silnica, gulaguri,tortionari, kaghebisti pe biciclete si donalzi dand la lopata io zic ca va fi interesant. Mai ales ca e si o viteza dinaia de iti vine sa evadezi dupa primele cateva zile care par cativa ani. Succes cu tribul si poate se va gasi totusi cineva cu mai putina imaginatie care sa faca Canalu Dunare- Marea Neagra ,varianta tribala.
 

DeletedUser25924

Si pe Lumea 18!

Cei care sunt interesati, tribul Disney Channel s-a lansat si pe lumea 18 incepand de azi, 21.02.2010, ora 11:00, tribul este situat in Sud-Vestul Lumii, si are prescurtarea Disney cine este interesat sa vina;) toti sunte-ti bine veniti !
 

DeletedUser25924

acum sunt abia la incepu sunt numai unu :(, acum fac propaganda :D
 

DeletedUser30746

cel mai tare trib de aici si titlul Un Trib care va schimba lumea 19!
 

DeletedUser

1. Veniti in noul trib Disney Channel, de pe Lumea 19
2. Disney Channel
3. (spatiu)
4. (link poza)

Hai sa nu facem teoria chibritului, daca nu era bine pe limitele lor si care dupa cum vezi nu ii duce, le respingea pe auto.

--

Aoleo si nu pot sa pun si eu asta :
Deci da boss, ma vezi, eu sunt, revin pe 19, care vrea sa faca parte din echipa sa dea un semn.
PS: Avem deficit de fete, se ofera circumstante atenuante.
Dar sa nu incercati care mai de care penibili sau spammeri fitzosi sau elitisti, ma plictisiti.

:| Ce penibili....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus