Unique official thread

DeletedUser

pt cei care ziceau ca nu avem iesire la margine...pofffffffffffff akm da marginea peste noi....:D
 

DeletedUser

eu nu inteleg d c "trebe" sa'ti raspunda cineva la intrebari, d c "trebe" ca diplomatii "sa-i" sa pastreze numele? Tagul nostru este UNIQUE nu ~Q~ iar numele il poti citi, cred, p trib.

pentru ca TREBE si app...vorbeam de sefii tribului

tu?!?!
 

DeletedUser

pentru ca TREBE si app...vorbeam de sefii tribului

tu?!?!

am inteles cu trebe, dar ai uitat sa pui si "diplomatii sa'i" bolduit. pai conducatorii tribului ti'au raspuns mai devreme, eu am fost ecoul. Imi pare rau, n'am stiut ca esti asa strict in cerinte.
 

DeletedUser

am inteles cu trebe, dar ai uitat sa pui si "diplomatii sa'i" bolduit. pai conducatorii tribului ti'au raspuns mai devreme, eu am fost ecoul. Imi pare rau, n'am stiut ca esti asa strict in cerinte.

am scris eu pocit, dar n-am stiut ca TREBE schita sau desen sa priceapa unii...
 

DeletedUser

am scris eu pocit, dar n-am stiut ca TREBE schita sau desen sa priceapa unii...

la c ai scris tu acolo e cam greu sa priceapa unii ...
ok, gata, n'ajungem nicaieri. daca nu ti'a convenit raspunsul poate iti raspunde vreun intemeietor.
bafta.
 

DeletedUser

am scris eu pocit, dar n-am stiut ca TREBE schita sau desen sa priceapa unii...

D'aia herifle d'aia

Cand a fost razboiul cu MT doar 20-30 de insi au stiut ca va incepe restu au aflta in ziua cand am inceput atacurile....Toti au fost speriati...i-am calmat si ce a iesit? ceva bun.....

Eu cred ca am reazlizat destule...si nu cred ca mi-am distrus tribul prin miscarile mele...asa ca te rog sa nu ma critici...eu nu te-am criticat pe tine si stilul de a conduce... daca tu joci pt faima e altceva...eu unu nu mai am nevoie de asa ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920


la fel cum am plecat din m.t. dupa ce am luat vreo 13 sate waroom ...cam multe pentru 4 minute :) asta reflecta valoarea unora dintre jucatorii waroom........ :)

In minutu 5(prelungiri) cand am zis sa fi atacat l-ai "jertfit" pe raresica si ai scapat :(
 

DeletedUser

rainn21 si gasca.
daca aveti de gand sa discutati despre intlaniri la opera si intalniri tribale, va rog sa o faceti pe privat. amintirile si evenimentele sociale in alta parte.
 

DeletedUser2821

Da.
WaRoom era un trib foarte bun la fel si T.T. Dar din cate stiu eu nu au fost niciunu dintre ele mamut ... acuma sunt .
Ma rog eu va urez succes eproblema voastra ca doar e tribul vostru nu trebuie sa se implice alti .
 

DeletedUser

D'aia herifle d'aia

Cand a fost razboiul cu MT doar 20-30 de insi au stiut ca va incepe restu au aflta in ziua cand am inceput atacurile....Toti au fost speriati...i-am calmat si ce a iesit? ceva bun.....

Eu cred ca am reazlizat destule...si nu cred ca mi-am distrus tribul prin miscarile mele...asa ca te rog sa nu ma critici...eu nu te-am criticat pe tine si stilul de a conduce... daca tu joci pt faima e altceva...eu unu nu mai am nevoie de asa ceva...

remember T.T. ? ;) nice tribe..mic flexibil alea`alea

la ce ai nevoie de juma` de harta? oricum le tremurau izmenele la toti de waroom

sincer, are rost aceasta fuziune ?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca UNIQUE ar face fuziune cu +SAS+ ar domina clar Estul hartii..
Ar ramane acolo triburile NATO , M.I.R. , Gloria , GN+Mason
GN s`a dovedit o forta de`a lungul vremii..dar au ramas putini..si nu ar face fata sub asediu prea mult timp fara ajutor..

NATO la fel..un trib organizat..dar e greu sa faci fata inconjurat din toate partile..

Doar o ipoteza...cu siguranta cineva a mai avut ``vizunea``asta..:))
 

DeletedUser

parerea mea e putin diferita... miscarea waroom + ykzlcn e interesanta, sunt doua triburi foarte bine organizate, cu multi jucatori buni si seriosi. o prima problema e daca veti reusi sa claditi un spirit comun si tinand cont de ce lideri aveti sunt toate sansele sa reusiti. dupa care ramane nevoie de a oferi tinte. asta ma face sa cred ca un asemenea trib nu va mai risca noi fuziuni, eventual poate doar cu triburi mici si cu jucatori buni. o fuziune cu un alt trib mare ar insemna foarte putin rosu si atunci, din experienta mea de pe alte lumi, vine in timp prapadul... plictiseala, lupta pe sate putine, innobilari interne care consolideaza conturi dar omoara inevitabil jucatorii axati pe razboi.
 

DeletedUser

Unique...frumos nume...va urez numai bine,si sa nu va plictisiti de joc...
 

DeletedUser4920

n109ud prietene daca ma lasi sa iti zic asa toate au un sfarsit conteaza cum se termina toata povestea war-uri vom avea intodeauna pentru mine unul mai important e sa am fun in joc alaturi de prieteni ce mi-am castigat pe acest joc si parerea mea este in asentimentu majoritatii jucatorilor din Unique jucam de 1 an de zile e imposibil sa nu ai prieteni puternice legate in acest joc:)
 

DeletedUser10145

da da setzel ...cand te mai astept la o bere ???? la vara venim noi la tine...dar pana atunci esti asteptat la yne....la cazinou...sa mai ne cinstim :D ca sa moara dusmanii ca suntem mamutii :))))
 
Sus