Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

analizeaza cuvantul strategie ... si ai sa intelegi mutarea asta .



oricum nu cred ca esti cel potrivit sa ** de fuziunea asta ... din MT nu ati luat voi ? din NOI nu ati luat si voi ?

ce strategie ... :)? cum sa pierzi mai multe sate in acest razboi :D bv bv chiar te felicit ... lasa ca cei din NOI sunt si la voi mai multi ... la noi au intrat cativa membri 2-3 maxim ... cand la voi jumate de trib ... si din M.T. da am recrutat ... dar a fost o limita nu tot tribul ca puteam face asta ... asa cred

nu vreau sa mai fac spam aiurea ca ma baneaza sexy :) si nu prea am chef
 

DeletedUser

la fel ca si in razbelul cu M.T. fie ca cel mai bun sa castige...ADICA NOI :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser10671

ai si tu pe undeva dreptatea ta :))

cum NOI a disparut .. alt trib in 3 litere nu a mai ramas decat SAS ...
 

DeletedUser

hai ma va fac reclama pe ascuns si akm imi sariti in cap :))..cand va fii rezbelu...va fii macel :D
 

DeletedUser

Sas a facut cea mai proasta mutate pur si simplu si-a castigat un razboi in plus.

Abia astept sa vad sprijin trimis de la 500 de ore catre gloria....Pff..... Pacat eu mai mult de 3-4 luni nu va dau si nu cred ca ma insel.....

Si pun pariu ca o sa se lase cu stergere de cont....:D
 

DeletedUser

Mare scofala...
2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sas face ce a facut intotdeauna,alearga dupa puncte doar si se imbata cu apa rece ca au reusit sa ia cativa jucatori mari dar vor avea cateva surprize.... neplacute.MT ar fi trebuit sa fie un exemplu de proasta organizare la nivel de conducere si favoritism dar se pare ca in afara de rain care chiar a avut ceva in cap si spre diferenta de cativa de la noi ..care nu au avut decat vorbe si setzel care din intamplare imi e prieten si nu-l laud acum ca as fi subiectiv,conducatorii de trib gen sas,un trib de adunatura nu au habar de strategia de joc desi se lauda ca da:p
oricum sunt tare curios cum va evolua situatia si cati din actualii "membri devotati" sas vor fugi in zilele urmatoare pe unde vor putea numai pt a-si scapa satele.atentie in special la cei care-si trec la profil "aliat personal +sas+":))
 

DeletedUser

C-tin2000 în data de 18.03. la ora 20:58
eu sunt nimeni n am functii n am nik ce conteaza ce spun eu aici ** de colectiv eu unul va urasc si sti de ce ca sunteti pe primul loc imi este de ajuns:))))))))


Destul de penibil nu?
 

DeletedUser

C-tin2000 în data de 18.03. la ora 20:58
eu sunt nimeni n am functii n am nik ce conteaza ce spun eu aici ** de colectiv eu unul va urasc si sti de ce ca sunteti pe primul loc imi este de ajuns:))))))))


Destul de penibil nu?

respectivul sau tribul in general?:))
 

DeletedUser

respectivul sau tribul in general?:))

Si unii si altii


C-tin2000 în data de 18.03. la ora 20:48
gresesti dupa mintea ta ai fuziona cu toata harta ideea este ca e doar un pretext din partea ta si nu zic a tribului ca vad ca tu imparti cartile in mega minunatul vostru trib dar.....nici eu nu dorm si chiar vroiam sa te cunosc vineri sa bem o bere


Si mai penibil....

Qiilindory în data de 17.03. la ora 16:21
apropo ma uitam acum pe harta...
hai facem fuziune:)))

Poate doar asa sa fii ajuns si ei locul 1.
 

DeletedUser

@printule, ai lipsit de la orele de lb. romana?
revino cu posturi cand intelege toata plebea ceea ce ai vrut tu sa spui.
nu-ti face tu griji pentru noi sau pentru membrii nostrii care vor pleca, lasa-i sa plece ca si asa suntem destui.
la sfarsitul acestui razboi, indiferent in favoarea cui se va incheia, se va naste un nou mamut, asta daca UNIQUE nu este considerat deja asa ceva.

@florinch, "Q" si penibil asa este peste tine la toate capitolele.
era o gluma, nu iti trebuia nas de fin cunoscator sa iti dai seama.
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@printule, ai lipsit de la orele de lb. romana?
revino cu posturi cand intelege toata plebea ceea ce ai vrut tu sa spui.
nu-ti face tu griji pentru noi sau pentru membrii nostrii care vor pleca, lasa-i sa plece ca si asa suntem destui.
la sfarsitul acestui razboi, indiferent in favoarea cui se va incheia, se va naste un nou mamut, asta daca UNIQUE nu este considerat deja asa ceva.

@florinch, "Q" si penibil asa este peste tine la toate capitolele.
era o gluma, nu iti trebuia nas de fin cunoscator sa iti dai seama.

si cand spui toata plebea te referi probabil la cei din tribul tau,nu? nu asta era scopul postarii mele dar na,bagatori in seama sunteti destui pe acolo.referitor la scoala poate ar trebui sa termini intai un ciclu universitar si apoi sa vorbesti/scrii.
si daca un trib de 50 de membri ca ufo va face atatea probleme e clar ce se va intampla cand veti avea war cu unique.
spre diferenta de altii,sefilor din waroom le-au iesit pana acum mutarile la perfectie iar nr actual de membri este relativ,vor fi destule inobilari interne in viitorul apropiat ceea ce va duce in primul rand la intarirea celor care joaca si la disparitia inactivilor care trag fiecare trib in jos.
 

DeletedUser

Pot sa zic ca sas a alergat dupa puncte si pana acu cu toate aliantele care le a avut a ajuns la razboi datorita orgoliului pt cateva sate amarate ex: cu tribu DMBH a fost trib frate pana cand a isbugnit razboiu apoi a facut alianta cu UFO si acu sunt dusmani si mai sunt cateva cazuri mici.
SAS nu a facut decat sa faca aliante pt a avea un dusman in minus cand sa vazut treaba facuta au intrat in razboi cu aliati . Referitor la fuziune e singura strategie ar fi ca nu o sa primeasca din partea aia atacuri de la inamici care o sa fie ei ocupati cu cativa jucatori. Am ajuns la concluzia ca sasu e doar un trib mamut care are o organisare mai proasta fata de triburile cu putini jucatori care se organizeaza mai bine
P.S bafta UNIQUE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

la nivel de replici dominati clar vad:)

granita nu e inca stabila, sa se faca o granita calumea si vedem atunci .
replici de genu de mai sus poate da oricine care'si pune'n minte sa faca asa **.


bafta
 

DeletedUser16008

ce strategie ... :)? cum sa pierzi mai multe sate in acest razboi :D bv bv chiar te felicit ... lasa ca cei din NOI sunt si la voi mai multi ... la noi au intrat cativa membri 2-3 maxim ... cand la voi jumate de trib ... si din M.T. da am recrutat ... dar a fost o limita nu tot tribul ca puteam face asta ... asa cred

nu vreau sa mai fac spam aiurea ca ma baneaza sexy :) si nu prea am chef

Nu cunosti situatia. Inafara de 2-3 membri care au intrat in gloria toti membri NOI au intrat fie in SAS fie in Unique. Uita-te pe harta inter sas si waroom si o sa vezi ce trib este.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus