Viitorul L 5

DeletedUser

Sacadările apar din cauza pachetului grafic complex , în raport cu performanţele plăcii video şi/sau viteza internetului .

uau... esti varza...

cat despre partea a 2-a a postului tau (aia cu pps-urile) daca bagi mufa la telefon nu inseamna ca lucrezi la IT :D
 

DeletedUser

suportul IT nu are nici o legatura cu bagatul mufelor , inteligentule . Iar ce ai citat tu din mesajul meu , e 100% corect . Daca vrei lamuriri ti le pot da si pe privat,si aici.
 

DeletedUser

Perfect corect Flexule, nu puteai sa spui asa de la inceput? Degeaba ai o placa brici daca ai o conexiune spumegata. Asta e cea mai posibila cauza, placile de atunci (2000+/-) nu stiu sa fie facute sa renderizeze si sa proceseze atatea pachete grafice complexe.

Cat despre romtelecom, sper ca ai spor de rusine ca lucrezi acolo. In privinta hardughiei mele nu trebuie sa-ti faci griji si nici sa crezi ca e nevoie sa pap sa te ajung din urma, dar fie cum spui tu.

EDIT : ca sa nu uitam principalul motiv de "s-a stricat calculatorul" din Romania, virusi taica.
 

DeletedUser

era vorba de o placa video care nu are driver-ul instalat .. vezi ca deja intreci masura
 

DeletedUser7916

plesuv , te rog ... asta e viitorul l5 !!! :))) viitorul suna bine =))
 

DeletedUser21711

era vorba de o placa video care nu are driver-ul instalat .. vezi ca deja intreci masura

Placa video ii de 256...

acuma.. de cat saracie' trebe sa fie.. ca sa deschida o "biata" pagina de Triburile?
Conexiunea la net este buna... ii de 6MB.
Procesorul este de 1,8... recunosc.. cam slabutz... daa cred ca ar trebui sa poata sa deschida o pagina de triburile.

Pe mozilla si pe IE... imi merge scadat cursorul, dar pe Opera merge perfect. deci clar ca e de la mozilla problema.. dar care e?


PS: cred ca.. la urmatoarele update-uri avem nevoie de niste informatii.. cum ar fii cerintele minime de sistem ca sa putem sa incepem jocul triburile :D ( ca totusi si asta e un joc )

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

suna bine , cu stergeri masive viitorul : primi fiind skolka , ludice , 009631, kelner,spedira
 

DeletedUser16891

Daca nu stii motivul mai bine nu mai comentezi pe acest subiect
 

DeletedUser

eii na, faza cu rambo sa nu fie atacat a fost motivul

dar e fain cu atatea barbare , ce mai cadou de 8 martie :)) peste 5k barbare
 

DeletedUser14300

eii na, faza cu rambo sa nu fie atacat a fost motivul

dar e fain cu atatea barbare , ce mai cadou de 8 martie :)) peste 5k barbare

de fapt sunt aproape 7 k barbare:D
si vor mai fi;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am zis peste 5k , adica pot fi si 200k...

sper sa nu mai fie in zona mea , ca am deja prea mult de inobilat si nu mai fac fata !
 

DeletedUser

O sa fie de urmarit un viitor razboi 3sla/wanted vs magic, odata ce Crazy va iesi din peisaj. Am convingerea ca o alianta magic/wanted/3sla, ar paraliza jumatate de harta cu numerosi jucatori extraordinari, care vor inceta sa fie activi.
 

DeletedUser

pai daca s ar intampla asta as muri cu zile setzele ////////////

razboi 3a- magic asta e posibil la fel si 3a - wanted pacat ca o sa fiu prins la mijloc :( indiferent in ce tabara m as afla
 

DeletedUser18437

cine sa barbarizat :confused:
si de unde vor mai aparea barbari sau despre ce vorbiti ?
[asta e cel mai usor,dai stergere si iesi cu fruntea in sus si ca tu ai fost cel mai mare razboinic al lumii 5 blabla...]
 

DeletedUser

mrm, astia sunt primi 5 barbarizati skolka , ludice , 009631, kelner,spedira

sper sa fie cativa prin k56 care se barbarizeaza si pe langa mine in k55 65:D
 
Sus