Viitorul L 5

DeletedUser

daniel te contrazic
apreciez pe aliat ca si jucator si lider insa de data asta nu are merit in desfiintarea celor 2 triburi.

crazy au ales singuri sa fie "out" cum zici tu. ei si-au ales sfarsitul si nu a fost cauzat de altii.
in 3 ani s-au chinuit multi sa-i scoata de pe harta si nu au reusit, mai trecea multa vreme pana cand aliat ar fi reusit ceva.
sa fim realisti, ditamai triburile s-au chinuit sa infranga o mana de oameni...fara succes, desigur :)))
si tot cum spuneai tu mai sus, crazy au fost "putini dar buni"

unique s-a dus fix acum 1 an de zile. nu ca i-ar fi infrant cineva ci ca s-au tras mai bine sforile dintr-o anumita parte iar ei nu au fost uniti si s-au dezbinat.
unique era un trib de 8 jucatori la momentul revenirii lui aliat in joc iar pe 3/4 din conturi erau jucatori pro magic asa cum bine se stie...si cum bine se vede unde sunt acum acele conturi.
nu-i un secret pentru nimeni cat sprijin aveam noi de pe acele conturi unique si ca erau tinute acolo doar ca sa fie protejate si sa ne poata sprijini in liniste.
cat blindaj am avut eu de la aikon si deghede iar skolka de la rainn doar cei care si-au rupt trupele degeaba in satele noastre stiu :))))

asa ca....

Doamne cat va mai place sa va cacati pe voi....mai vbiti si de altii....de la deghede v-ati trimis singuri sprijin ca aveati parola..... de la mine skolca a vazut sprijn pt ca il cunosteam nicidecum ca era in MAGIC.... asa ca nu va mai dati cocosi....pe un trib de 200 de insi in care 150 is tinuti pe parole de 10 oameni....

Cat jucatorii PRO MAGIC... saracii n-au avut unde sa vina de aia au venit la voi....


Din cauza cacaturilor astea m-am lasat eu de joc...ca va place tuturor sa va umflati in pene si sa compensati in joc tot ce nu aveti in viata reala.....


Spor la cucerit lumea....da nu uitati ce se mai intampla si pe afara....

As mai zice eu si alte chestii....da va las asa ca si asa sunteti pedepsiti de jocul in sine...

Spor...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rainnule tu ti ai uitat parola nu te ai lasat de joc intentionat:)))...... eu asa am inteles
 

DeletedUser

na ca ai prins glas
cum vorbesti tu ca un om mare :)))))

inca mai esti suparat pe mine ca nu te-am lasat sa-l innobilezi pe aikon? :)))) nu esti singurul, si aliat tot de asta este suparat :))) dupa atata amar de vreme tot va mai bateti pe contul asta precum 2 copii :)))
si parca te lasasei de joc, aveai treburi mai importante, ce mai cauti pe aici?

apropo de RL, vezi ca are adifok sa-ti dea o veste :)))) asta ca sa vezi ca se intampla mai multe pe afara decat pe joc :)))))
 

DeletedUser

rainnule tu ti ai uitat parola nu te ai lasat de joc intentionat:)))...... eu asa am inteles

n-ai inteles bine. a vrut sa dea delete insa nu-si mai amintea parola fiind salvata automat pe laptop. asa ca a lasat contul sa se stearga.
evident ca erau mijloace sa o afle, inteleg ca prin mozzila o recuperezi imediat.
 

DeletedUser

na ca ai prins glas
cum vorbesti tu ca un om mare :)))))

inca mai esti suparat pe mine ca nu te-am lasat sa-l innobilezi pe aikon? :)))) nu esti singurul, si aliat tot de asta este suparat :))) dupa atata amar de vreme tot va mai bateti pe contul asta precum 2 copii :)))
si parca te lasasei de joc, aveai treburi mai importante, ce mai cauti pe aici?

apropo de RL, vezi ca are adifok sa-ti dea o veste :)))) asta ca sa vezi ca se intampla mai multe pe afara decat pe joc :)))))

Tu zici de mine si conturi :)) sa iti aduc aminte...ca tu nu mai vorbesti cu mine... ca nu am vrut sa iti dau tie contu? :))))) si te-ai suparat....hai ca oricum eu nu stau sa ma balacaresc...
 

DeletedUser

eiiiiii, se mai intampla :D

la mozzila daca nu ma insel intri tools -> optiuni - > security -> saved passowrds
 

DeletedUser

sii,,,,, parca apareau inca vreo 10k sate de barbari inafara de cele ale lui skolka si gasca lui dar vad ca nu mai apare nimic :))
 

DeletedUser14300

vai pavone...cum iti amintesti tu doar ce iti convine:D:D:D...acum 2 saptamani urlai prin trib ca sunt trupele lui rainn la mine;) acum l-ai scos si pro magic:D:D:D

[...]inca mai esti suparat pe mine ca nu te-am lasat sa-l innobilezi pe aikon? :)))) nu esti singurul, si aliat tot de asta este suparat :))) dupa atata amar de vreme tot va mai bateti pe contul asta precum 2 copii :)))
si parca te lasasei de joc, aveai treburi mai importante, ce mai cauti pe aici?


cum era aia cu aikon?...ce-am mai lesinat de ras cand mi-a povestit rainn:D
si acum incerc sa te citez....sa ma corectezi daca omit ceva:D:D:D
"cum sa il inobilezi tu...mie imi revine contul aikon, ca eu am grija de el de un an si ceva de cand s-a lasat el de joc(aviz adminilor...nu e vorba de multicont ca doar intra cu proxy:D:D:D)"

si acum... in traducere libera si pt nestiutori..."a avea grija de un cont " sin perspectiva pavone...inseamna:

1. a intra cu parola pt a-l tine activ
2. a baga cont premium
3. a da recrutari
4. a trimite trupele sprijin pe contul ei
5. a da iar recrutari sa aiba ce trimite si data viitoare
6. a baga iar cont premium ca a expirat...
si lista poate continua pana la... 1 an si ceva de cand s-a lasat aikon...dar cum ziceam, asta nu inseamna multicont chiar daca si pavone si aikon si all4u au declarat in nenumarate randuri pe extern ca s-au lasat de joc;)


p.s. da da...stiu...joaca pe conturile lor alti 2 jucatori care nu mai au cont pe l5...si care nu pot intra decat cu proxy ca nu se poate altfel de la joburile lor importante unde isi petrec zi si noapte:D si se mai mira unii de ce ii acuza pavone ca sunt vinovati de situatia in care a ajuns ea...pai de asta dragilor...ca nu stati si voi la munca zi si noapte:D:D:D
 

DeletedUser18437

sincer in acest moment singurii triburi care pot avea rol in viiotrul lumii 5 sunt newage is magic.in newage sunt vreo 12-16jucatori activi,care iau si sate iar in magic aprox 30-35.
restul triburilor cate 3-5 membri activi.atat
toata lumea ii inactiv,sa numi zica cineva ca este activ si nu poate lua sate de la dumanii lui.
sincer,si eu acuma caut trib dar in acest moment nu exista nici unul in care as putea merge.astept argumentele conducatorilor,poate ma convinge careva ca sa merg la ei desi sunt sanse minore.
jucatorii lumii 5 nu sunt hotarati ce sa faca,sa dea stergere/sa nu dea dar peste cateva luni/1an cred ca ne vom apropia de englezi :p

http://en1.tribalwars.net/stat.php
Player villages: 153.780
Barbarian villages: 70.873

http://en6.tribalwars.net/stat.php
Player villages: 353.251
Barbarian villages: 49.312

http://en14.tribalwars.net/stat.php
Player villages: 132.154
Barbarian villages: 98.906
 

DeletedUser5809

w6, o lume foarte frumoasa. Am activat si eu acolo.

Scuzati de off:D
 

DeletedUser18437

w6, o lume foarte frumoasa. Am activat si eu acolo.

Scuzati de off:D

lume frumoasa cu zeci de mii de barbari :p
acest lucru vroiam sa evidentiez.din pacate asa se va intampla si la noi,si in loc sa fie si mai activi jucatorii care au 3-4k sate dau stergere si se lasa,desi 4-6-8jucatori deja pot face lucruri mari la acest nivel ... 4-5-6.000fulluri,fiecare sa ia cate 100-150sate.1continent e innobilat in 1-2 luni,dar din pacate lipseste acest lucru.
 

DeletedUser5809

Pai da, sunt acum multe barbare ca lumea aia cred ca are 4,5 ani, dar a fost una din cele mai interesante lumi.
 

DeletedUser

ai prins glas si tu rugayah?
sprijinul ala bagat de rainn in satele tale te-a mobilizat sa sari asa in apararea lui?

contul aikon este doar a lui aikon, el decide singur

urlam prin trib ca rainn are sprijin la tine? hai arata un astfel de mesaj si nu mai minti ca de obicei. crezi ca m-am impiedicat vreodata de rainn ca sa-mi pese ca avea trupe la tine?
si draga mea, citeste mai bine postarea mea, am zis ca unele conturi erau pro magic si nu toate. rainn nu a fost pro magic, rainn oricum nu-si avea locul in magic.
ce tot vorbeste el acum pe aici oricum nu este de bagat in seama, stim amandoua cat ii place sa fabuleze.

nu vorbesc cu el ca a dat delete cont? asa ti-a zis copilul atomic?
dar cu skolka de ce ma vad si tot vorbim desi si el a dat delete?
ia mai ganditi si voi, poate nu stergerea contului este motivul, poate ca daca ar avea ceva interesant sa-mi spuna as mai vorbi cu el.:))))


nu ti-am raspuns pana acum si te-am lasat sa tot bati campii despre asa zisa situatie in care am ajuns si ca as fi acuzat pe cineva...opreste-ti nesimtirea.
si daca tot te freaca grija de viata mea privata de ce nu vii in vizita la o cafea sa vezi cu ochii tai ce situatie naspa am? poate atunci vei putea sa vorbesti argumentat si nu cum o faci acum doar aruncand niste vorbe aiurea.
ti-as fi putut raspunde cu aceeasi moneda si sa iti zic ca ti-ai facut plozii intre 2 runde de atacuri si multe altele asemena caci la rautati ma duce capul si pe mine, nu numai pe tine, dar in afara de "plimbatul in parc" nu m-am legat de viata ta, asa cum faci tu de 2 ani cu mine.

una este sa fii ironica, acida, sa le sevesti frumos si alta sa fii nesimtita


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu zici de mine si conturi :)) sa iti aduc aminte...ca tu nu mai vorbesti cu mine... ca nu am vrut sa iti dau tie contu? :))))) si te-ai suparat....hai ca oricum eu nu stau sa ma balacaresc...

dragul meu, daca ne aducem amandoi aminte de una si de alta iti garantez ca te desfiintez.
stii ca ti-ai luat-o de cate ori te-a mancat undeva sa ma provoci.
fa-o pe rugayah sa stea intr-un lesin continuu de la povestile tale SF dar ai intelepciunea cea de pe urma de a nu mai deschide gura pe aici la adresa mea.
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce te-ai atacat asa......

Eu am zis doar adevarul.... e greu de acceptat?

Citez: " Eu vreau sa joc dar tu imi strici jocul ca iti dai delete, acum cand am revenit si eu pe joc..... Imi pare rau ca nu te-am inobilat acum 1 an si ca am ascultat prostiile tale...", cam atata imi aduc aminte...bine si partea cu da-mi in sitter...da e irelevanta..." ai curaj sa imi zici ca, cuvintele astea le-am scornit eu?

Makar pentru faptu ca ne cunoastem nu ma minti si nu te minti nici p tine...stii ca n-am fost genul care sa bag baliverne...

Cat despre contul lui aikon.... cand ti-am zis ca aikon mi-a dat parola sa il inobilez... chiar nu iti aduci aminte ce mi-ai zis? Sincer.... da fii fff sincera.... sau minte-ma ca sa stiu ca nu am pierdut nimic....prin faptul ca nu mai vorbesti cu mine...


Si ca venii ** de rautati gen: RAinn nu isi avea locul aici..... tribul vostru are 300...si ceva de membrii dpdv al meu...oricine care are 1 sat isi are locul la voi.... nu e ca si cum ati face cine stie ce selectie... asta e doar o rautate...zisa aiurea....care bineinteles...ca nu ma afecteaza...
Spre deosebire de altii eu am avut coloana vertebrala si nu m-am plimbat aiurea prin triburi doar ca sa imi scap satele de inobilare...

Dpdv al meu...astea au fost ultimele cuvinte...spor la joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4978

Spre deosebire de altii eu am avut coloana vertebrala si nu m-am plimbat aiurea prin triburi doar ca sa imi scap satele de inobilare...
Da, dar probabil aveai trecute la aliati toate triburile din zonele unde tu aveai sate. Asta da, coloana vertebrala, cu deviatii gen cifoza, scolioza, etc...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana in punctul in care s-a rupt unique rainn a fost cel mai influent conducator de trib de pe lumea 5. era o vreme cand toate si aproape toti pe la el ajungeam. pe langa asta mai avea neplacutul obicei de a se tine de ceea ce spunea ceea ce din pacate nu se poate spune despre prea multi. daca e sa discutam despre cui datoreaza crazy ceva pe aceasta lume lista ar trebui sa fie deschisa cu el. si asta chiar daca dupa aceea au aparut alte povesti gen aikon si relatia dintre noi s-a cam dus pe valea uitarii. dincolo de problemele ce vad ca existau de mult timp intre el si altii, e pacat sa va treziti acum sa il loviti in acest mod. fiecare cu greselile lui dar...
 

DeletedUser14300

inca mai esti suparat pe mine ca nu te-am lasat sa-l innobilezi pe aikon? :))))

ups... ce-ai facut?... ai uitat parola la aikon? :confused::confused::confused:
cu atatea conturi... te cred:D:D:D mai bine ar face magicul cheta sa iti ia o agenda electronica:D

PS: Dupa culoarea de pe harta as spune ca aikon a fost innobilat de rainn21 :D:D:D acum nu stim sigur a cui a fost decizia...

contul aikon este doar a lui aikon, el decide singur

a fost adus om pe contul ala...de data asta nu se incalca regulamentul :))
 
Sus